Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Szady, było czytać moje posty, jak pisałem,że od dawna mam ochotę zagrać Ellenbergera, więc co było na rzeczy. Ehh, mam dobre "czucie" do underdogów których nie gram... Lamas, Iaquinta..



@down



Odpowiednio: 1.25 do 4.00 i 1.5 do 2.6 gdzieś tak
 
Jakie były kursy w walkach Werdum vs Hunt i Kelvin vs Ellenberger? Przekopałem kilka stron wstecz i nie znalazłem ;)
 
@up



tak mniej więcej



Werdum - Hunt 1,26 - 4,0



Kelvin - Jake 1,45 - 2,7



https://www.bestfightodds.com/events/ufc-180-werdum-vs-hunt-824
 
jestem za Maulerem ale kurs 3.0 na Johnsona po prostu przepiękny i warty zagrania bo wcale nie jest skazany na pożarcie.
 
Poszedł Johnson za 500 po 2.8, bo świetny unibet ma limity i nawet po ręcznym zatwierdzeniu zmniejszyli mi stawkę z 1550 zł na 500. Miałem plan postawienia 1550 x 3.0 i potem macnięcia kontry na innym buku, bo spodziewam się, że kursy będą w okolicach pick 'em. Za 500 zł to nawet nie ma sensu. Chyba zostawię ten zakład, ale kibicuję Maulerowi, oby spektakularnie ubił Johnsona :>
 
a Henderson?



to jest walka w 93 czy 84?



dla mnie Hendo może to nawet wygrać przez decyzje lub bombe, dość duże szanse ma



Mousasi w UFC wygląda bardzo słabo



Johnson tak samo trzeba brać, szkoda, że tak długo do gali



nie lubie zamrażać hajsu na tak długo, wole poczekac
 
@Szady, przepraszam :D Ale porażka, że takie limity są, hajs tam trzymam tylko na jakieś okazje jak ta, bo normalnie grać sie nie da :<
 
Mauler- Rumble.... jak można postawić tyle na Johnsona ? Przecież prawdopodobnie przegra to z kretesem. O ile wogóle dojdzie do tej walki... Kontuzje, oj kontuzje!
 
Stawiać stawiać, podskoczy do 1.6 to gram Maulera :)
Swoją drogą 4.0 na Hendo to nie przesada? Jeśli Gegard wyjdzie w trybie śpiocha to może przegrać.
 
Niekoniecznie musi to być nokaut, jakieś obalenie mogło by pomóc. Skoro Hendo wywalczył splita (niezasłużonego) z Machidą (na upartego można ich porównać) to kurs 4.0 jest jednak według mnie dosyć ciekawy.
 
nie zagrałem w ufc, nie żebym nie chciał, ale zablokowali mi jedną kartę u buki ( nie wiem dlaczego)drugą zgubiłem iiii dobrze bo bym wszystko wtopił aleluja, zamiast demona raz anioł zainterweniował po paśmie i tak dołujących porażek







szacun dla Kaczki
 
odrobie straty na pewno nie na twojej zapiździałej koszykówce z forum od kolegów a teraz soczysty chuj Ci w dupe


zrobi ktos z kirasem porządęk ? za takie cos od razu ban chyba ?



kiras łap kupon hee i czekam na komentarz



http://img31.otofotki.pl/sc887_xxx.png.htm
 
Obaj prowokujecie i obaj piszecie wrzuty na siebie. Od tego momentu każdy wpis, który będzie zawierał pojazd lub choćby wzmiankę o drugiej osobie, będzie kasowany.
 
ok tomasz zgadzam się - kasowany tylko za takiec cos powinien dostac od razu bana



kupon bo ten wyzej coś pokręciłem http://img31.otofotki.pl/sc887_xxx.png.html



ciekawe co teraz powiedzą
 
chcesz nie ma sprawy tylko to nie było za 500 tylko za 1000 bo jeszcze zrobiłem dokładkę - i co to da ze pokaże



przegrałem i tyle nie pierwszy i osttani raz ale udało sie odrobić - ale jak chcesz to zaraz bedzie
 
dubel powinien wejsć bez wiekszych problemów - juz widze te łapanie na Johnsona - good podbije kurs na Gustafa



http://img31.otofotki.pl/qx976_bbb.png.html
 
kiraz & zychal zadowoleni



dzisiaj z kosza gram handicap + 25 pkt na BC Prienai - 1.85 unibet - godz.18.00



stawiam że Zalgiris po piatkowym meczu w eurolidze aż tak wysoko nie wygra . Ostatnio u siebie z innym kiepskim zespołem dopiero po dogrywce wygrali a w tym tygodniu czeka ich jeszcze mecz z Realem Madryt . Moze i tak być że podstawowi nie zagraja tyle co normalnie ( to chyba raczej pewne , odpoczynek obawa przed urazami i mecz z realem )



wygrają ale nie aż tak wysoko , 25 pkt to sporo a nie sądze żeby im zależało i sie chciało jak beda prowadzić około 15 pkt aby jeszcze to powiekszać



Zalgiris wygrał osttanio z Lietkabelis po dogrywce a z koleji Prienai wygrało z nimi 8 pkt - takie małe porównanie
 
ta,wysokich wygranych.



jak juz stawiasz to na betsafe masz +26.5 za 1.85



niby punkt a moze zrobic roznice
 
Back
Top