Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Co w tym kuponie niewiarygodnego to nie wiem, ale tribalowiec za 3 stówy zrobił wrażenie!


Zacznijmy więc od początku:
- Waga ciężka - ile w tej wadze upsetów było, to ciężko zliczyć a i w tej walce Hunt zaliczył na Werdumie dwa nokdauny
- Walka kobiet - ile to razy wygrywał underdog bo sędziowie nie umieją oceniać młócki kobiet? Walki kobiet to loteria x2
- Walki TUF-owców - ile to razy walki tufowców były tak fatalne, że spokojnie mogły iść w obie strony? Ile to razy faworyt przegrywał? Idealny przykład dał Kelvin, który miał zostać zjedzony przez Halla.

Także te trzy typy walk są dla mnie narażone wysokim ryzykiem. Dodajmy do tego połączenie tych trzech typów w kuponie czterozdarzeniowym za 200 zł (!!!) - jeśli takie coś nie robi na Tobie wrażenia, to ja nie mam pytań Solaris! :D


Bajó -> :-)

https://www.youtube.com/watch?v=PoEilwo8UDs
 
Na mnie kupon kaczki zrobił wrażenie, bo pokazał go przed galą. Jakby dał screen po fakcie, to bym uznał: "spoko, pewnie postawił jeszcze z 4 inne taśmy po 200 zł, co nie weszły, a chwali się tylko tym, co wygrał."
 
kawaguchi nie widzimy nadal screenów twoich kuponów tylko temat odwracasz,hunto miał pecha ale w pierwszej rundzie 2 nokdauny zaliczył.przegrałem i trudno ,odrobie straty na pewno nie na twojej zapiździałej koszykówce z forum od kolegów a teraz soczysty chuj Ci w dupe.Czekam na te ssy żeby nie wyszło ,że stawiasz po 2zł a tu sie napinasz na kilkaset złotych.Albo może w ogóle nie stawiasz tylko piszesz ,że stawiasz.Co by mi szkodziło pokazać wygrany kupon ?
 
Kupon ładny, gratulacje. 4-zdarzeniowy wygrany kupon z mma za 200 zł to jest czym się pochwalić.
 
kiras



wrzućkaj na luz, bo mi się słabo wasze wpisy czyta. Wszyscy wiedzą jaki jest Pudzianxx, po co robić bajzel w tym zacnym temacie.
 
pudzian masz jaja podrzuc ten kupon za 500, i ten z ostatniej koszykowki za 1000



-97, szkoda hunta bo odrobilby wszystko ;/
 
oleinik- rosholt 2.7-1.43 lykam jak mlody pelikan



benvidez-ortiz 1.25-3.8



pickett-camus 1.38-2.9



green-barboza -2.2-1.65 tez lykam greena



swanson-edgar 2.8-1.38



co myslicie
 
Kiras! Znalazłem te wpisy o których była mowa w nocy. Wtedy na zakładzie poleconym przez kałagucziego/pudziana/mmaartura zarobił Puczi, Mess i Dulce, a ktoś tam jeszcze by zarobił, ale mu się pomyliło i postawił na odwrót :D Ogólnie nie chcę kontynuowaćtematu tego człowieka, skoro już mi wyjaśniłeś z kim mam do czynienia.


Ogólnie znikam z tematu na jakiś czas, nic mi nie weszło wczoraj. Muszę zrobić sobie przerwę od zakładów. Pozdrawiam! :)
 
Wybaczcie Panowie, ale mam niezwykla przyjemnosc, jako sympatyk Kelvina, patrzec jak smucicie sie nad utopiona kasa w Elenbergerze. Jesli pisze, ze Kelvin to talen i przyszly mistrz to tak musi byc.
 
Haha, pisałem,że jak jednego dnia wszystko wygrywam, to następnego dnia nic nie siada? I tak dzisiaj było. Ujebałem na Ellenbergerze, wszedł Yair ale był w handi -4,5 z Federrerem, które nie siadło. I do tego na koszykówce jeden mecz postawiony i nie wszedł. Co do grosza, wszystko co zarobiłem na nożnej i tenisie w piątek, wczoraj straciłem. Żeby było zabawniej, miałem już kupon z Lamasem, ale stwierdziłem, że więcej już grać nie będę tego dnia i odpuściłem.
 
To mi wszedł kupon:



Werdum



Lamas



Gastelum



Eye



Wprawdzie nie zarobiłem kokosów, ale ja głównie gram mniejsze sumy, nie jestem takim hardcorem jak niektórzy;) pomalutku zbieram odpowiednia sume:P
 
Do osób grających under/over 1.5 w main evencie - grałem under i mi źle rozliczyli. Wykłócam się z babką na chacie, ale jestem pewny moich racji i zaraz mi zmienią na wygraną :) Swoją drogą marne te ich eksperty, skoro nie znają własnego regulaminu (i to nawet po ponownym sprawdzeniu).
 
Dzisiaj wchodze porzadnie w Federera, co ma byc to bedzie. Pokazal wczoraj taka zajebista wole walki, niech sie Djoko boi, krol wraca dzis na tron.
 
@Puczi



własnie miałem over, nawet nie spojrzałem, kasę wypłaciłem, teraz patrze na konto a tam -82zł. I co teraz? :-)
 
kurde, fajnie mi się u nich grało, ale za ich błędy nie będę brał odpowiedzialnośći :-)
 
Weekend uratowal Brooks. Dzieki niemu skonczylo się tylko na -11 funtów. Nie jest źle. Balem się, że bedzie gorzej.



@Zychal, u mnie za tydzień idą single na Olejnika, Greena i pewnie Cuba.
 
Back
Top