Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Chyba chłopaki zapomnieliście o co w tym wszystkim chodzi. Nie "Ja" mam być lepszy od "Ciebie" tylko MY WSZYSCY mamy ograć buka ! Wyjebcie ten temat najlepiej w pizdu z takim podejściem.
 
Jasne,że czekałem bo Cie nie lubie.Reszcie życze powodzenia :-).Kupony wrzucam często i nie musze być wiarygodny bo z tego co sie orientuje to wiara mi wierzy a Ty latasz po forach i kopiujesz czyjeś linijki - dożywotni chuj w dupe za to.Odkąd chłopaki ogarnęli ,że jesteś xeroboyem tak w moich oczach jesteś czymś pokroju dziada ogromnego ale teraz to ja skopiowałem bo bardzo śmiesznie to napisałeś.



ps.pokaż ten kupon za 500 bo coś czuje ,że jednak postawiłeś za 5 ;)
 
Przecież ziomek wrzucał kupon na którym miał na Kliczke postawione 3.5 kafla. Pewniak, gratulacje w każdym razie :>
 
600 zł do przodu na Kliczce? To Ty 10 tysi na Niego postawiłes?


Przecież wstawiał.



tJHyV2E.png
 
Panowie mam pytanko? Gdzie będzie do obejrzenia live dzisiejsze ufc i o której godzinie planowane jest do ringu wyjście Marka Hunta? Z góry dzięki za odpowiedź.
 
Wiem, że nie ma z tego dużego zysku, ale na Wladymira czy GGG warto atakowac dużymi kwotami. Golovkina nawet per KO stawiam i od czasu walki ze stevensem nie zawiodlem sie. Za stevensa i osamu adame byly dobre kursy, bo uchodzili za twardych piesciarzy, Jednak od tego czasu bukmacherzy nie wierza, ze jest ktos w stanie ustac z golovkinem i nawet za twardego Rubio grosze byly.
 
@mitrdates

Wiem, że nie ma z tego dużego zysku, ale na Wladymira czy GGG warto atakowac dużymi kwotami.


Pewnie postawienie na Władymyra wypłaty to jedyny sposób żeby obejrzeć jego walkę i czuć emocje. Ale nie, nie warto moim zdaniem :D
 
Ale się cieszę, że jednak odpuściłem tą włoską koszykówkę :D Miałem zagrać, ale musiałem wyjść z domu i nie zdążyłem :D Przejechałem się na Euro i jeżeli dupa wyjdzie z dzisiejszego MMA to robię przerwę z zakładami.
 
A ja nadal czekam na ssa Kałaguczi,szkoda respect ,że odpuściłeś bo przecież typy kałagucziego dały paru osobom ostatnio dobrze zarobić :x
 
Ale słaby dzień na bukmacherkę. Coś tam weszło, ale większe coś tam już poleciało. Przy dobrych wiatrach liczę na minimalny plus.
 
Gastelum easy i Kliczko easy kiras pokaż dziadu co grałes ???



http://www.forum.bukmacherskie.com/f201/ufc-180-werdum-vs-hunt-114874.html#post4889305
 
taśma cała nie weszła i nie nazywaj mnie dziadem Wiesiu,nadal czekam na screena tego za 500 zł.Hunto w grze i nie bede wrzcał w obu tematach walk jakie gram ciućmoku.Do miecza!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



ps.pokaż też za ile pograłeś gasteluma i kliczke bo pewnie też coś w okolicach kilkuset złotych - fani czekajo
 
Mi przegrana Okamiego uratowała nieznacznie dupsko po wtopach Ellenbergera i Hunta (zwłaszcza Ellenbergera). Miałem takie przeczucie, że Branch to ogarnie i dzięki temu tylko - 100 PLN. A królem bukmacherki zostaje ... kaczka41 ! Graty, faworyci all the way :-)
 
zaklad1.jpg



Kaczka... szacunek. W bukmacherce wchodzą najbardziej niewiarygodne kupony, nawet jeśli zawierają walki kobiet, wagę ciężką i TUF-owców. W głowie się nie mieści :D
 
BEDZIE NA KOSZULKI W KONKURSACH!



Tomek, nawet nie chcesz sie przyznac do tego betu na czlowieka tribala!!! #Hetherley
 
Back
Top