Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

@baju



Ale ja bym nie stawiał na Greków ze względu na ich umiejętności, tylko właśnie megafarta. Odpuszczam ten mecz bukmachersko, jutro wrzucę więcej grosza na Francję chyba, póki kurs nie spadł poniżej 1.45, bo powinni zgnieść Nigerię.



Dla mnie bet tej rundy to kurs 4.00 na remis Belgia-USA.
 
Yazz, a ja wlasnie boje sie, ze bedzie duzo bramek. zobaczymy jak to bedzie wygladalo, nadal sie zastanawiam jak to postawic...



idziemy 'full Szejdy mode' Chmura? :D
 
Dziś udało się trafić Iran (-2,5 seta) w meczu z Polakami po 2,6 oraz w meczu Holandia-Meksyk under 1 do połowy (kurs 1,74) więc trzeba iść za ciosem i postawić coś na wieczór :-)



Zastanawiam się nad dwoma zakładami: under 1,5 gola w meczu (2,40) oraz awans Grecji (2,05).



Strasznie nie lubię Greków i ich stylu gry, ale mają oni dużo większe doświadzcenie turniejowe i mogą wymęczyć awans w swoim stylu... Chociaż kibicuję Kostaryce, to obawiam się, że dziś ich sen się skończy.
 
wszedlem 50/50 wygrana Kostaryki/handi Kostaryka, bawimy sie.



doswiadczenie turniejowe to ma paru zawodnikow z tej druzyny. oby blysk Kostaryki pyknal Grekow.
 
Weszło 49.31 za Holandie więc puszcze solidarnie-cohonesowo handi Kostaryke za 19.31 . 3 dyszki zostawie na UFC w razie jakby Kostaryka nie awansowała chociaż szczerze wątpie ,że Grecy to ugrają.Swoją drogą patrzcie na progres Polski i Kostaryki gdzie pamiętam na mundialu Bosacki im wjebał 2 brameczki a teraz ? Opierdolili Włochów i Urugwaj wcale nie farciarsko.Fajna drużyna z nich się zrobiła - kto by pomyślał.
 
przede wszystkim maja fajny team oparty na Ruizie (kto by sie spodziewal) i blyszczacym, mlodym Campbellu. jesli im mecz sie ulozy i trafia z forma to Kostaryka ma duze szanse. szczerze, to z czystej sympatii bet + chetnie zobacze jak Grecja jedzie do domu.
 
Kostaryka zagrala ta polowe jakby chcieli ja po prostu przeczekac. zobaczymy jak druga, ten mundial uczy, ze pierwsza polowa malo znaczy. :v
 
chujnia Panie :D kutasówe gra Kostaryka póki co,ale pamiętać warto,że w kilka minut wjebali 3 bramki Urugwajowi.Żeby choć awansowali bo pasuje żeby jeden kupon wszedł.
 
kuuuuuuuuurwa, chociaz moglo mi wejsc te czyste na Kostaryke, a tu kasztaniaki strzelaja. zenada spotkanie. :)
 
Kto by pomyślał,że na tym chujostwie da sie zarobić:-) w sumie to 160 na koncie :-) za dyszke postawiłem ,że Francja wygra z czystym kontem i Niemcy handi -2 tak dla zabawy w sumie,5 dyszek wypłaciłem bo do 10tego jeszcze pare dni i stówencjusza zostawiam na UFC sobotnie.Błagam o kurs na Camozziego w okolicach 1.40-1.50 :-) do niego Weidman i może ktoś jeszcze.Jak kurs na Mitrione będzie 2.50 to postawie go na singlu.
 
10500314_243012342559257_5139014983622704724_n.jpg
 
Stawiajcie, stawiajcie. Podbijecie mi kurs na Weidmana, żebym się skusił i przegrał ostatnią kasę, która mi została na pinnaclu.
 
Podbijecie mi kurs na Weidmana, żebym się skusił i [strike]przegrał[/strike] wygrał kasę


Tak powinno być.



Może gwidonek albo kureq chce zagrać Machide na betclicu? Przydałoby się, żeby trochę kurs podskoczył, bo Weidman wygra to na 70%, ale 1.5 to trochę niski kurs w walce z kimś tak niewygodnie walczącym jak Machida :-)
 
stówa na Niemców po kursie 1.65 . Miałobyć na UFC ale nie wydaje mi się,że szkopy nie wjebią.zacznie sie zaraz bombardowanie jak w 39:-)
 
Back
Top