Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Moim zdaniem warto, ale ja nie polecam nikomu, bo ostatnio poleciłem komuś dubel Shogun+Taisumov... nie wyszedł na tym dobrze. :-)
 
Ja zagrałem:
Swanson + Dias 3.72
Palelei 2.30
O'Connel 3.52
Oliveira + Whittaker 2.0

Planuję jeszcze zagrać over 1.5 w walce Paleleia z Rosholtem.
 
Swoją drogą Puczi coś konkretnego widzisz w Diasie? Z ciekawości pytam, bo Lamas to dla mnie chyba największy pewniak gali.
 
ten O'Connel kurs ma przegiety, nie wiem skad caly czas hype na Giana Villante. to, ze Weidman jest dobry nie oznacza, ze jego kolega tez. gazu pewnie znow na jedna runde przywiezie. Palelei na singlu chyba poleci, czekam na wazenie.
 
swoja droga - ciekawa rozklad % na tapology. wiem, ze to czesto niewiele znaczy, ale ludzie chyba dostrzegli moc jaka ma Palelei. :)



http://www.tapology.com/fightcenter/bouts/140448-ufc-fight-night-43-soa-the-hulk-palelei-vs-jared-the-big-show-rosholt
 
Przy walce Rosholta z Danielem mówiło się sporo o jego minusach, szczególnie w stójce. Daniel nawet jedną akcję konkretną zrobił i trafił solidnie Jareda. Soa ma moc okrutną, także jeśli trafi, to może być po zabawie.
 
ale znając życie nie trafi więc przegra, Rosholt to przleży i wygra w ******* stylu ... ja bym się tym kursem na Soe nie jarał
 
Bolt
Nie kupuję hypu na Lamasa. Uważam, że ma zbyt słabe zapasy defensywne na Diasa, chociaż wiem, że sam jest zapaśnikiem. Do tego długa przerwa i mdły występ przeciw Aldo. Co prawda nie faworyzuję Harcana, ale uważam, że ma większe szanse, niż to oddają kursy. Zwracam uwagę także na syndrom pretendenta, który zwykle trochę zakrzywia rzeczywistość (Maynard, Wineland, Evans, Koch...). A to jak Dias rozprawił się z Alcantarą (co prawda 2 lata temu) do dzisiaj robi na mnie wrażenie.
Odnośnie ciężkich - w KO w 1 rundzie raczej nie wierzę, spodziewam się decyzji 29-28 dla Hulka. Wcale by mnie nie jednak zdziwiło, gdyby Palelei miał siły tylko do końca pierwszej rundy, a drugą i trzecią przegrał jak Daniel.
 
Proszę komentarze o UFC kierować w temacie o BetSafe. Tutaj tylko piłka nożna. Sorry i dzięki.
 
pisalem o swoim poscie, napisalem wlasnie o zakladach o UFC, a wjebalem tutaj, nie chodzi mi o Zychala post. :)



Oskar + Rozewski niby bardzo pewny double, ale ja nie wiem nic o przeciwniku Imadła wiec bazuje tylko na jego hypie. kursy nie powalaja.
 
Antonia chyba nie warto ryzykowac , po tym jak go zlal Fabinski ,nie dam anizlotowki



poszlo za 40 emil+oskar
 
Raczej tam. Każdy osobny temat traktuje z góry o MMA z okresu od gali do gali. Jeśli PROMMAC dzieje się tym samym czasie co UFC, to tam posty o PROMMAC będą do odnalezienia, a tutaj zostaną zakopane po 3 godzinach. Zapraszam do komentowania zakładów MMA na: http://cohones.mmarocks.pl/topic/analiza-kursow-betsafe-8211-ufc-fight-night-44
 
ze wzgledu na to ze postawilem na unibecie na hestera i wyplacili mi 56zl,to musze zagrac cos z munialu bo nawet tego wyplacic nie moge ,wyplata od65



wiec stawiam na holandia+kostaryka awansuja do1/8za20
 
Podsumowanie Czerwca:



Stawka łaczna:654



Wygrana łaczna :736



Saldo Koncowe Czerwca:82



Kupony:26 wygrane:11 przegrane:15



Typy:43 wygrane:24 przegrane:19



po fatalnej wtopie na ufc new zeland zostalo 82 ,tak bybylo powyzej 200;/ gramy dalej
 
Ja robię przerwę. Do maja intwestując 1000 zł byłem na plusie 130zł. Od 6 gal straciłem 160 zł, dziś - 45 zł.
Nie bardzo rozumiem dlaczego tak jest. Może gram zbyt dużo typów? Jednak niejednogłośne decyzje dla Arłowskiego, Ellenbergera, Villante, Stricklanda i innych były ... przykre.
 
ja na polmetku roku jestem +500 wiec dobry wynik ,



tylko styczen na minusie reszta na plusie ,maj+1:-)
 
Gala na mały plus. Jeden kupon wszedł, drugi nie. Ogólnie w czasie weekendu nie szalałem. 3 kupony - skuteczność 2/3. Wstyd mi, że postawiłem na Hamiltona. Wydawało mi się, że pojedzie bez wazeliny przereklamowanego Oleinika, a tymczasem to on okazał się przereklamowany... i cienki jak sik pająka ;)
 
mialem grac po tym jak zgarnalbym hajsy na Holandii, ale oczywiscie wpierdol musza dostac, omg!!! :O



Kostaryka fajny bet, ale po Grecji chuja wiadomo czego sie spodziewac.
 
ja poszedłem poniżej 2,5 gola kostaryka- grecja.



niestety połączone z wygraną holendrów.
 
hehe wygrałem 60zł na UFC za dyszke puściłem ,że Holandia wygra i bts po kursie 4.75 i za 50 Holandia i Kostaryka awansuje.



Oranje kozaki trzeba przyznać,jak trzeba to naciskają bardzo.
 
Ja się zastanawiam nad handicapem -1.00. Czy wygrają różnicą dwóch bramek. Mega ciężko, ale w sumie w tym mundialu wszystko się może zdarzyć :D.


Baju, Yazz -> Graty za Holandię :D Jak widać wcale nie tak "niestety" :D
 
Robię dziś za Szadego. Stawiam na Kostarykę z handicapem -1.00 :D. We are win together, we are trains together!
 
o kurwa, az tak? Grecy to padaczka, to wiemy, ale nie wiem jak Kostaryka bedzie wygladala. warunki fizyczne na pewno dla nich, kusisz Chmurka, pomyslimy... :)



kurs 6.20 na -1, lol. moze rozloze 50/50, zwyciestwo kostaryki/handi na kostaryke... :)
 
Ja dzisiaj czuję w kościach dogrywkę w meczu o 22... 1-1 i Grecy w dogrywce coś mogą strzelić nawet, to są farciarze ponad wszystko. #euro2004
 
czy ja wiem, Kostaryka ma bardzo niewygodny styl dla nich, duzo szybkich wymian, moga swietnie dosrodkowac, mega zwrotni napastnicy, no i kondycja. Grecy z WKŚ mooocno przyfarcili, ale byli gnieceni przez wiekszosc meczu.
 
Back
Top