Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

wczoraj piękna wtopa.



wygrana kolumbii połączona ze zdarzeniem grecja-wks poniżej 2,5 gola...:-)
 
Nie wiem czy było ...


Tak sie obstawia mundial :-) :


http://zkarnego.interia.pl/ekscesy/news-167-graczy-obstawilo-ze-suarez-kogos-ugryzie-na-mundialu,nId,1448255#iwa_item=6&iwa_img=0&iwa_hash=88612&iwa_block=sport
 
Będą - siedzimy nad tym, także jeszcze nie jestem w stanie powiedzieć mniej więcej o której.



PS. Dobra pany, brat mi mówi, że ma drugi "prezent" tego Munialu. Rosja po kursie 2.04. Stawiać?



Przyda mi się jakaś nadwyżka kasy przed UFC FN 43 & 44, gdzie celuję mocno w underdogów i pewnie większosć wtopi. :-)
 
Szady @ jebac ten mundial .on jest do ogladania nie do obstawiania :) na ruskich bym nie dla zlamanego grosza:)
 
Planowałem dać 50 zł, także nawet jakbym nie wygrał to bym był +20 złotych po Mundialu. :-)



edit: Chyba ktoś przegląda forum, bo kurs na Rosję spada. :-)
 
Palelei to wygra, Szady krzywo Rosholta propsuje, ale na wyrost. po tym co widzialem u Jareda w UFC (nie obchodzi mnie w jakim gymie trenuje, serio) to Soa ma szanse to wygrac i to mocne. wielki zapasnik obalal Daniela i nic kompletnie z tym nie robil. nie wierze, ze z Paleleim zrobi ulamek tego.



dziwne dla mnie jest polegac na teamach w ktorych trenuja. albo ktos ma talent na rozwoj albo nie. zreszta, Team Takedown swoja najwieksza gwiazde ma uszkodzona wiec nie wierze, ze Jared poczynil wielkie postepy.
 
Szady krzywo Rosholta propsuje


Trochę na wyrost napisane. Nie namawiam do stawiania Rosholta, bo sam nie widzę wielkiego zysku w 1.70 na niego, ale uważam, ze może być stylistycznie niewygodnym rywalem dla Soy, który po pierwsze jest gorszym technicznie zapaśnikiem od Jareda, a po drugie jego kondycja jest zagadką. Ta walka to "dog or pass", czyli albo stawiamy underdoga albo odpuszczamy. Ja wybrałem to drugie, bo mam trochę za dużo wątpliwości, ale na pewno nie uważam, że Palelei jest skazany na porażkę. I co ty masz z tymi "teamami"? Nic nie pisałem wcześniej o tym kto i gdzie trenuje.



Nie leży mi waga ciężka. Jordan miał zbić Mitrionego, a Nogueira też miał rozklepać Nelsona.
 
skad Ty te wszystkie zwroty bukmacherskie bierzesz... :)



dla mnie style tworza walki (zawsze staram sie o tym pamietac), a Jared nie jest taki tragiczny stylowo dla Soi, przynajmniej w moich oczach. nie wiem, wydawalo mi sie, ze gdzies pisales o tym gdzie Rosholt trenuje i jakie ma zaplecze w TT. jak sie pomylilem to soreczka, ale czesto ludzie ida za tym, czesto tez mylnie.
 
Ja w Oleinika nie wierzę. Jak na betsafe pojawią się takie kursy, to leci singiel na Hamiltona.
 
skad Ty te wszystkie zwroty bukmacherskie bierzesz... :)


Poznałem ich trochę przez te 10 lat zabawy w bukmacherkę, ale staram się ich nie używać zbyt często, bo co za dużo "lingłidża" to niezdrowo. ;) Będę wszystkie opisywać w (chamska reklama!) cyklu "Smart Bet".



Czasem w analizie napiszę o tym, kto gdzie trenuje, ale to bardziej w formie ciekawostki. Są oczywiście sytuacje jak (koloryzuję) jeden zawodnik szkoli się w Pcimiu Dolnym, gdzie nie ma "z kim robić", a drugi w AKA z czołówką, to zawsze lepiej dla tego drugiego, ale akurat przy walce Jared - Soa, "teamy" mają w moim odczuciu trzecio-, a nawet czwartorzędne znaczenie.
 
na razie singiel na Soe i Hestera poszedł ,pokminię jeszcze Oleinik+Ellenberger i zobaczymy co na Prommac będzie.
 
to co, gramy ta Rosje Szejdy? we win together we lose together? :D



szczerze to bardziej mnie Algieria kusi. :)
 
Miałem dziś kupon AKO powyżej 4. Zamykał je mecz w kosza Barcelona - Real. Obstawiłem over 164 pkt. Barca wygrała 83-81...
 
haha, bukmacherka idealnie opisana w paru zdaniach Boomster... :)



rzucilem na handi -1 Belgie, mysle, ze zbija Koreancow troche na koniec, Poludniowa o nic, Belgia o nic, oby tylko skutecznosc nie zawiodla. ADNAN, NIE PIERDOL SIE Z NIMI! :C



Szady, uderz mnie przez fejsbuka za obstawienie pilki, ale kurwa nie obstawic Mundialu chociaz raz to grzech, soreczka!
 
baju, nie mogę Cię zjebać tym razem. Byłbym hipokrytą, bo sam postawiłem niedawno drugi kupon na Mundial. 5 dyszek na Rassije, niech się dzieje co chce! :-)
 
:-)



balem sie o Rosje, niby graja o wszystko, ale chuj wie czego spodziewac sie po Algieirii - im wystarczy remis. kurwa juz czuje te emocje na meczu, dobrze jest postawic! :c
 
W MMA to masz parę minut i po sprawie, a mecz piły to półtorej godziny emocji, ale nie aż tak intensywnych.
 
no to prawda, ja czasem zapominam co sie w walce dzialo, Kevin Lee najwieksze emocje mi chyba przysporzyl i jak pojebany skakalem 'KURWA DUSSSSS!!!' - jebany Iaquinta. :( <3



@down: za to dozywotni props, zreszta wiesz o tym, haha. mistrz.
 
5 dyszek na Rassije, niech się dzieje co chce!






1:1 - dobrze Ci Tak. Na piłkę będzie stawiał ;). Już lepiej było tę kasę przeznaczyć na Soę Palaleiego.
 
Back
Top