Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

TO CHODZ!!!



images
 
@baju



U nas na Łazarskim Rejonie nie jest tak kolorowo, więc nie bądź taki pewny siebie!



@mahonek



W sumie nie wiem czy mówisz do baja - baja czy się wgryzasz między nasze starcie, ale pamiętaj, że tu są dozwolone łokcie na głowę, wiesz w co się pakujesz!
 
Zakład złożony na 1 @ 1.35
Otwarty
Alexander Shlemenko - Brennan Ward
• Zwyciezca meczu
Zakład złożony na 2 @ 2.45
Otwarty
Desmond Green - Will Martinez
• Zwyciezca meczu
Zakład złożony na 1 @ 1.6
Otwarty
Daniel Weichel - Matt Bessette
• Zwyciezca meczu
Zakład złożony na 2 @ 2.22
Otwarty
Brett Cooper - Kendall Grove
• Zwyciezca meczu
Stawka: 5.00
Możliwy zwrot: 58.75
 
Rousimar Palhares 1.48
Steve Carl 2.60

Josh Rettinghouse 4.50
Marlon Moraes 1.19

Svetlozar Savov 5.50
Yushin Okami 1.13

Josh Burkman 1.38
Tyler Stinson 2.85

Tym razem oficjalne kursy, a nie moje przywidywania, jakby kto miał wątpliwości i chciał potem robić aferę.

Carl i Stinson to kuszące opcje do solidnego przemyślenia.
 
http://allegro.pl/bet-at-home-10-euro-marzec-schalke-automat-1-min-i4098148502.html







Tu można kupić taki kodzik do bah za 3,50.
 
Nie ryzykowałbym pniaka po takim kursie.



O, dzięki hunto. Jak to jest z obrotem? Pewne, że można stawiać np po dyszce, aby łącznie przemielić 120?
 
Napisałem do baha, czy wystawią kursy na Bellatora i WSoF, ale udzielają jak zawsze ogólnikowych odpowiedzi bez żadnych deklaracji, także pozostaje czekać. A muszę obrócić ten bonus z schalke, a przecież nie będę grał piłki, bo w tej kwestii zgadzam się w 100% z Szadym, że na piłce się tylko przegrywa.
 
jesli chodzi o ten bonus to juz przejebalem wlasnie na pilce ,na arenalu i dzieki naszej wspanialej radwanskiej ktora miala juz rywalke na widelcu .pilki nie gram za swoja kase.
 
Zychal ja to samo na Arsenalu przebalowałem. Bardzo dawno piłki nie grałem, ale jakoś szybko chciałem obrócić ten bonus i poszło szybciej niż go dostałem :P
 
Są kursy na WSOF na Betsafe. Korci mnie ten Stinson. Jak utrzyma walkę w stójce to powinien wygrać. Bije mocno, dosyć technicznie, tylko może mieć problemy z zapasami Burkmana, chociaż zapaśniczo wydaje się przyzwoity. Do Burkmana się jakoś nie mogę przekonać. Co prawda poddał Fitcha, ale prócz tego jakiś spektakularnych osiągnięć nie ma. Może jeszcze podejdzie do ok. 3.00 na Tylera, to może się skuszę.



Palhares to sprawdzona firma, ale trzeba wziąć pod uwagę, że walka jest zaplanowana na 5 rund, także im "dalej w las" tym lepiej dla Carla, który poddał ostatnio Burkmana w czwartej rundzie.



Okami i Moraes to wyraźni faworyci, ale kursy śmieszne.



Reszta walk z tej karty to dla mnie loteria. :)



Ps. Tsubasa, to co byś zagrał z tego Bellatora i WSOF jeśli BaH wystawi kursy? Na takich galach lepiej celować w underdogów moim zdaniem. Nawet Shlemenko zdaje się, że może mieć ciężką przeprawę.
 
Skleiłbym jakieś multi z Okamiego, Palharesa, Schlemenko, Moraesa. Gdyby pojawiło się Cage Warriors, to pewnie Azaitara i może Lasotę bym dorzucił kupując hype od Escobara.



Okami-Schlemenko-Azaitar ako 1.97



Palhares-Schlemenko-Moraes ako 2.21



Coś w ten deseń, bo wierzę w faworytów. Na bahu wyjdzie trochę mniej, ale na obrócenie bonusu starczy. Dobrze, że ostatnią galę odpuściłem, za to stary Szady kochający się w underdogach zarobiłby nieźle. :-)
 
Dobrze, że ostatnią galę odpuściłem, za to stary Szady kochający się w underdogach zarobiłby nieźle


Nooo, oprócz Formigi miał być jeszcze CB Dollaway i Trator, o których dość sporo trąbiłem, ale oczywiście obejsrałem się ze strachu i nie postawiłem. :-)
 
Ja powiem od siebie że nie byłbym taki pewien Abu. Według mnie już z dwojga złego lepiej Lasote wybrać do taśmy.
 
Nooo, oprócz Formigi miał być jeszcze CB Dollaway i Trator, o których dość sporo trąbiłem, ale oczywiście obejsrałem się ze strachu i nie postawiłem.
confused.gif


A mówiłem, że stawiamy CB. Czyli już we aren't die together?
 
Back
Top