Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Unibet, betsafe, bet365. Najlepiej miec kilka kont i grać tam, gdzie najwyższe aktualnie kursy.
 
pila to w kazdym jest ,co do mma to betsafe ,bah ,unibet ,betclick ma jakis bonus ale poczytaj pare postow do gory :)
 
to slabo. :)



myslalem zeby stawiac na City, ale sadzilem, ze szczescie juz wyczerpalem z tym United dzisiaj... :)
 
Liverpool dobrze dziś wyglądał,zasłużyli minimum na ten remis,no ale cóż,jak koledzy Suareza wybijają piłkę z pustej bramki przeciwników,to nie można oczekiwać zbyt wiele.Obstawiłem na over 3 i 3.5 gola także przynajmniej wpadła z powrotem połowa stawki
 
Niestety panowie, nie dam rady napisać więcej niż jedną analizę. Są takie chwile kiedy rodzina > komputer i po prostu zabrakło mi czasu. Zdążyłem tylko rozłożyć walkę Josha Barnetta i Travisa Browne na czynniki pierwsze. Wyszła chyba najdłuższa analiza w mojej krótkiej historii i jestem z niej zadowolony. Drugą walką, którą miałem rozpracować miało być Payan - Peralta, jednak nie dam rady już do tego podejść, bo jutro mam zapiernicz w pracy i raczej wrócę dość późno. Przepraszam tych, którzy nastawiali się na więcej, ale nie zawsze idzie tak jak byśmy chcieli. Moje święta były przezajebiste, jednak koszt tego jest taki, że nie dałem rady wykonać założonego planu do końca. Może Tomek Chmura jeszcze coś wyczaruje fajnego. :)
 
na Travisa jedziesz?! grubo mysle o Browne + Weidman i moooze do tego Poirer, ale watpie. :)
 
Jak coś to Szady po prostu w skrócie napisz o tej walce Payan -Perlata bo interesuje mnie twoje zdanie
 
Powiem tak: Jak zobaczyłem kursy zarówno na Travisa jak i Payana uznałem je za atrakcyjne, jednak po przypomnieniu sobie cześci walk i obejrzeniu tych, których jeszcze nie widziałem (w przypadku Barnetta - Browne było to ponad 20 filmików), zmieniłem zdanie i bardziej skłaniam się ku temu, że Barnett i Peralta wygrają swoje walki. Nie są to jednak typy, które bym grał za grube miliony. Po prostu gdy rozważymy możliwe scenariusze to w większej liczbie wypadków wygrac powinni ci dwaj ludkowie. O Barnett'cie przeczytacie najprawdopodobniej jutro, także nie chcę się powtarzać.
Payan - Peralta najprawdopodobniej rozegra się w stójce, jednak to Robbie jest lepszym strikerem i powinien wypunktować Estevana, który jest niezłym stójkowiczem, ale ma dziury w gardzie i daje się trafiać. Nie zdziwię się jak nawet przez KO przegra. Oczywiście moze naruszyć Peraltę jakimś cepem, jednak Robbie jest twardzielem i powinien przetrwać trudne chwile. Peralta wypadł słabo z Corassanim, jednak udało mu się urwać rundę, za to Payan wypadł tragicznie w ostatniej walce. Jest tu trochę niewiadomych. Nie chcę kategorycznie odradzać Payana, jednak na papierze jest gorszym zawodnikeim od swojego najbliższego rywala.
 
Szady podaj chociasz swoje kupony na UFC :)



szczerze to nie mam pojecia co zagrac :



barrnet +poirier



silva +tibau



mysle o czym stakim , chyba nie bede gral tej gali za wieksza kase niby duzo faworytow ale jakos sie obawiam, a klarownych underdogow nie widac.



co powiedziec jeszcze na ronda -tate na over 1.5 rundy na betsafe 2.6 placa czyli walka musi wyjsc poza 1runde ,jest to mozliwe :)



Kiras:P moim zdaniem silva szybo to zalatwi :)ale kurs za niski zeby grac singla.
 
poszlo:



UFC 168: Weidman vs Silva



1Kupon:



1.Josh Barnett - Travis Browne Typ1 Kurs:1.48



2. Diego Brandao - Dustin Poirier Typ2 Kurs:1.45



AKO:2.15 Stawka:71







2Kupon:



1.Chris Weidman - Anderson Silva Typ2 Kurs:1.59



2.Michael Johnson - Gleison Tibau Typ2 Kurs:1.67



AKO:2.66 Stawka:40







3Kupon:



1.Dennis Siver - Manny Gamburyan Typ1 Kurs:1.35



2. John Howard - Siyar Bahadurzada Typ2 Kurs:1.68



AKO:2.27 Stawka:30







4Kupon:



1.Miesha Tate - Ronda Rousey (OVER 1.5 Rundy)



AKO:2.6 Stawka:16



4 kupony starczy, ciezko bedzie zarobic na tej gali cos tak czuje :)



na tej gali nie postawilem na ani jednego underdoga, moge tego zalowac ,ale bo krotkich analizach nie widze szans lebena,gambaryana.



Ostatecznie dalem na siyara w dublu chociasz wachalem sie czy nie postawic na howarda na singlu ,zobaczymy co z tego wyjdzie.
 
Witam po Świętach!







Przejdzmy więc od razu do sedna:)



mam 200zł na zainwestowanie na teraz, podpowiedzcie gdzie najlepiej założyć konto, a więc najlepsze bonusy, kursy itd.



Aktualnie mam na bet-at-home, ale nic nie wpłaciłem jeszcze...
 
Weidman - Silva 1
Tate - Ronda 1
Browne - Barnett 2
Miller - Camoes 1

Stawka 15 zł do wygrania 430 zł.
 
Miller i Barnett mają spore szanse na wygraną, a Tate i Weidman to różnie może być, ciężko wytypować. I na pewno nie zgadzam się z kursem 6.20 na Tate ;) może się uda wygrać, jeśli tak to będzie to mój najlepszy kupon dotychczas :-)
 
ja polecam kurs 2.6 na over1.5rundy tate- ronda



tate jedna runde moze przetrwac ,napewno nie warto grac under1.5 za 1.4 :)



a w betsafe chyba jest tak ze over1.5rundy to wystarczy aby walka wyszla poza pierwsza runde ,u innych musi wyjsc poza 7.30minuty
 
wpisujcie swoje zakłady na tą galę:



Ja stawiam na taśmie:





Weidman - Silva 2



Tate - Ronda 2



Browne - Barnett 2



Miller - Camoes 1



stawka: 91zł

kurs: 3,32zł

do wygrania: 302,47zł
 
dwa kupony:



I



Miesha Tate - Ronda Rousey



Josh Barnett - Travis Browne



Fabricio Camoes - Jim Miller







II



Chris Weidman - Anderson Silva



Josh Barnett - Travis Browne







jak to siądzie, to powysyłam sporo sms'ów na Telekamery Tele Tygodnia 2014 na Karolaka i stawiam gruby hajs na niego :-)
 
Estevan Payan - Robert Peralta : 2
Chris Weidman - Anderson Silva : 2
Josh Barnett - Travis Browne : 1
Fabricio Camoes - Jim Miller : 2
Michael Johnson - Gleison Tibau : 2

+może
Diego Brandao - Dustin Poirier : 2

AKO @ 10.76

Gram takiego wariata na betssonie, w razie czego jest jeszcze cashback
 
@Mat01 jak nie masz pewności, to nie wprowadzaj ludzi w błąd. Wystarczy, że dziewczyny przewalczą pełną 1 rudnę.
 
Micap to mat ma racje niestety



wiec raczej kupon mi nie wejdzie



chat_agent.png
Franciszek: Aby zakład został wygrany druga runda musi się zakończyć
 
Back
Top