Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Cały czas zastanawiam się nad John Howard vs Siyar Bahadurzada. Howard ma niezły kurs 2.22, może zapaśniczo zdominować afgańczyka a pierdolnięcie też posiada. Szady jak uważasz? Jak ktoś ma zdanie na ten temat to proszę o podzielenie się.
 
Gdyby nie moje postanowienie o nieobstawianiu do końca roku to z chęcią obstawiłbym Howarda ;) Defensywne zapasy Afgańczyka stoją na mizernym poziomie, o czym mogliśmy się przekonać w walce z Kimem. Z pleców także był kompletnie bezradny. Oczywiście Howard to nie Kim. Jest już zardzewiały, ale dalej jest całkiem solidnym fighterem. W stójce też potrafi zaskoczyć, ale na jego miejscu bym jej unikał bo Bahadurzada jest w niej po prostu lepszy i ma nokautujący cios. Jeśli Amerykanin podejdzie do walki z odpowiednią taktyką (czyt. wykorzystanie zapasów) to powinien wygrać. Dla mnie minimalnym faworytem jest Howard więc kurs 2.2 jest naprawdę kuszący.
 
wyplacam 3stowki z United z tego bonusiku na bc, zakladam konto zaraz na dziewczyne z jej domu zeby IP sie zgadzalo etc, wplaci sie jutro hajsik i bedzie stawiane. :)



zobacze wazenie, oby Hapa wygladal dobrze, kurwa kusi mnie ten double z Chrisem!!! :C zagwozdka w chuuuj. #bonusbgc
 
A więc leci taka oto tasiemka:



Weidman



Barnett



Poirier



Howard



Peralta



Ako 17.62 x 120zł







Co do samego ważenia to Ci co zagrali na Tibau moą być spokojni wygląda tak jakby jutro w walce miał ważyć około 9 dyszek więc fizycznie bedzie sztos choć sam go nie zagram bo nie chce mieć za dużo na tasiemce.Miesha zajebisty towarek akutalnie z walczących panienek jest top1 i nie ma chuja we wsi.Anderson pewny siebie jak zwykle i zapowiada ,że pas do niego wróci bo co ma mówić ? :-) Weidman będzie mega porozbijany bo widać po Silvie ,że sie nie opierdalał ale Chris wygra tą walke swoimi zapasami i anielskim spokojem - wierze w to.



#TeamWeidman
 
baju nie myslales zeby dowalic Millera do Weidmana? Bo mniemam, że robisz tak jak ja czyli #TeamWeidman i jakiś pewniak do taśmy na betclica...
 
Szpila Ty nie pierdol tylko sie szykuj na Jenningsa bo mam Cie na kuponie razem z Weidmanem za stówencjusza i lepiej żeby sie hajsik zgadzał i nie wyskakuj z kmicicem tylko ogol tego wonsa !



A tak na serio to będzie powtórka z rozrywki,Anderson bedzie wkurwiony i nie będzie myslał w walce ale narobi pewnie sporo szkód Weidmanowi który zachowa pas.



#TeamWeidman
 
powiem Ci, ze Millera jestem niepewny w tym momencie podobnie jak... Rondy. Miesha moze jeszcze wielu (niestety) zaskoczyc w walce i to pozytywnie. caly czas myslalem o walkach Poirer - Brandao / Barnett - Browne.



powodzenia w stawianiu na Brandao, forma widac idealna... niech Dustin go zmiecie szybciutko.
 
Chciałbym żeby Miesha wygrała bo Ronda mnie denerwuje strasznie. Pupilek Łysego z UFC. Postawiłem na Mieshe 10 zł.



Oprócz tego gram Poirier+Peralta+Tibau+Barnet za 100. I to jest mój główny kupon na UFC 168. Myślałem czy by nie wrzucić Andersona przez KO/TKO/DQ ale się rozmyśliłem wolę w spokoju obejrzeć i się delektować :D



1521800_601220139949592_2007617611_n.jpg
 
powodzenia w stawianiu na Brandao, forma widac idealna... niech Dustin go zmiecie szybciutko.


Ważenie mnie przekonało, żeby rzucić pinondz na Poiriera (no, dodać go do taśmy), Diego bardzo źle się zaprezentował.
 
ja bardziej zwrocilem uwage na to w jakiej formie jest Dustin i jak jest nagrzany do walki, obiecujaco to wyglada, niech dusi! :)
 
Fakt, Diego na ważeniu zaprezentował się kiepsko co nie znaczy, że nie może wygrać. Choć to prawda, że gdybym miał teraz go obstawiać, to bym się mocno zastanowił. Ale nie samego Brandao mam w swoim "wojsku" więc liczę na zarobek. ;)
 
Niech się dzieje wola Nieba, z nią się zawsze zgadzać trzeba



Toteż wyruszam do Fortuny z zestawem



a)Siver + Miller + Barnett



b)Peralta + Voelker + Poirier



JAK SIĘ BAWIĆ TO SIĘ BAWIĆ
 
Zastanawiam się czy nie zrobić kuponu na którym zamieszczę tych którzy siedzą na bombie i jeśli przegrają to wylecą albo mają wtedy duże szanse na wylot z UFC. Taka motywacja dobrze działa chyba i warto postawić w ten sposób.



Uderzę chyba za 1/4 mojej stawki podstawowej czyli za 25zł na:



Voelker+Camoes+Hall+Payan AKO: 24.13



Ale jeszcze pomyślę.
 
Chłopaki, potrzebuję mentora po betsafe.



Przedstawię sytuację:) Założyłem konto, wpłaciłem 200 zł, dostałem 50% bonusu, więc jest 300zł razem. Jeśli będę chciał wypłacić, to kiedy mogę to zrobić, obecnie np. sprawdzałem, to jest napisane, że za małe saldo. Może to ktoś wytłumaczyć:) + pytanie odnośnie tego kodu, który przyszedł na kom, niegdzie do tej pory nie musiałem(?!) go wpisać?
 
@up



Jak to ogarniesz to napisz tutaj jak działa ten bonus , bo mam konto w betsafe od 4 miesiecy ale jeszcze tego bonusu nie wzialem



Z gory dzieki:-)
 
Bonus musi zostać obrócony minimum 12 razy w zakładzie podwójnym przy kursie 2.25 lub wyższym zanim środki będą mogły zostać wypłacone lub wykorzystane w produktach innych niż Zakłady Sportowe. Bonus wygasa po 60 dniach, jeżeli w pełni się go nie użyje.



Przykład: Gdy wpłacisz 500PLN i zarezerwujesz pełną kwotę w formie bonusu, otrzymasz bonus w wysokości 250PLN i tym samym będziesz miał kwotę 750PLN do wykorzystania w Zakładach. Kwotę w wysokości 250PLN należy obrócić 12 razy (12 x 250 = 3000) w zakładach podwójnych przy kursie 2.25 lub wyższym zanim będziesz mógł wypłacić pełną kwotę lub wykorzystać ją w produktach innych niż Zakłady Sportowe.



Nie jest tak pięknie :-) niestety...
 
Warunki obrotu sa elegancko wyjasnione na kazdej stronie. Na betsafe trzeba obrocic bonus bodajze 12 razy w dublach po kursie min 2.25, doczytaj sobie dokladnie.



moje typy:
Gamburyan @3.25

Howard @2.22

Weidman @2.4

Ronda przed czasem + Tibau

Barnett + Poirier



No i niezmiernie milo mi jest oznajmic ze sezon tenisowy ruszyl :D #moneymoneymoney

Tylko zaczne po sylwestrze cos typowac dopiero
 
jak w ogole mozna na bc sprawdzic czy ten 200zl cashback jest dostepny? bo troche schizuje z tym stawianiem z drugiego konta. :)
 
Ludzie nie grajcie na Weidmana bo macie po kuponie... jeszcze wspomnicie bądz zacytujecie moje słowa.
 
Strasznie jesteś pewny siebie. A co będzie jak wygra Chris? Jaką karę dla siebie przewidujesz :)?
 
Back
Top