Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

przypominam Szpilka leżał trzykrotnie na deskach w osttanich walkach z wypalonym Mollo . Jenings 1.45 dla mnie to łatwa kasa . Walka na HBO które to ostro promuje go . On nie spuchnie szybko jak Mollo .
 
Trza by spojrzeć na walki Jenningsa,ale patrząc na obronę Szpilki,nie widzę go w walce z kimś konkretniejszym
 
@up



Chyba w tej walce to jedynie nadzieja w trenerze że ogarnie Artura.



Ja od siebie mogę dodać jeszcze że ostatnio obejrzałem walki Barnetta i Browna i szczerze nie widzę zwycięstwa tego 2. Jak dla mnie Barnett to duży pewniak.
 
Szpilka jest na pewno szybszy,ale po tych wypowiedziach żeby podgrzać atmosfere przed walką podejrzewam ,że będzie ciężko o chłodną głowe.Jennings nie dysponuje mega mocnym ciosem ale luki w obronie na tym poziomie na pewno wykorzysta raczej nie boje z kontry ale jest mocny i sie nie cofa, oby Artur był kondycyjnie dobrze przygotowany bo Jennings ma predyspozycje żeby go zajechać.Jeśli Szpilka by go znokautował tak otworzy się przed nim sporo możliwości ale decyzja zła nie będzie.Jestem za Polakiem i postawie na niego hajsy/wykminili dobry kurs i z 3.0 spadł na 2.75 troche szkoda.
 
teraz sklaniam sie zeby stawiac na Hape... :C



1479544_226886484102158_1811177343_n.jpg




CT FLETCHER MOTYWACJA!
 
Za 2 stówki z betclic poszedł dubel Weidman + Siver, jeżeli Niemca nie złamała psychicznie porażka ze Swansonem (chociaż walka była wyrównana), to przejedzie się po Mannym jak walec, opróćz tego mam Weidmana z Mendesem (swoją drogą ciekawa akcja, gdy stawiałem, to kurs był 2.47, teraz na samego Chrisa jest 2.45 :D ) i singiel na Poiriera. Rzadko mam takie przeczucie, ale teraz czuję w kościach, że będę grubo do przodu po tej gali ;) #TeamWeidman
 
Według mnie to będzie gala faworytów.
Chris Weidman - Anderson Silva : 2
Uriah Hall - Chris Leben : 1
Josh Barnett - Travis Browne : 1
Fabricio Camoes - Jim Miller : 2
Estevan Payan - Robert Peralta : 2
AKO @ 6.25
 
Ja zacząłem się teraz trochę o Barnetta bać, pokonał Mira przez TKO, a więc jest przeklęty :(
 
Dobra, też wykorzystam bonus z betclica. Pierwszy zawodnik to wiadomo #TeamWeidman i teraz szukam drugiego pewniaczka do tasiemki. Na Ronde nie postawie, bo już poszedł singiel na Mieshe. Zostaje Miller, Barnett i Poirier... hmm... Sam nie wiem :D



Mam też chęć zostawienia sobie tego bonusa na inną gale, ale czuje w kościach, że z moim szczęściem nagle ta promocja się skończy i nie zdąże go wykorzystać.



EDIT: a i jeszcze jedno, czytam sobie regulamin tego kaszbeka i co to kuwa ma znaczyc?



https://pl.betclic.com/c/zwrot-cashback-200-zl/



3.Jeżeli Twój zakład okaże się trafiony, zgarniasz wygraną. Jeżeli nie wygrasz, oddamy Ci całą stawkę aż do 100 zł. Zwróconą kwotę możesz od razu wypłacić! To naprawdę wyjątkowa oferta, która daje Ci szansę na grę bez żadnego ryzyka! Otrzymanym zwrotem nie musisz obracać.



??
 
Jak ja klikam w ten link to pisze ,że oddają do 200zł - sam przetarłem szlaki więc wiem co mówie bo mi oddali bez problemu te dwie stówy.
 
Ha nie chwaliłem się wam jak hazardzista Andrzej zaszalał? Postawiłem 7 polskich złotych i obstawiłem 3 mecze Ligi Mistrzów i jeden mecz MŚ w piłce ręcznej kobiet i wygrałem stówę! Pierwszy od chyba 10 lat wysłany kupon. <taniec_na_krawędzi>
 
faktycznie,na stronie Betclica pod tym jednym podpunktem wspominają o 100zł,a we wszystkich pozostałych już poprawnie o 200zł.Dziwne.W każdym razie promo działa bo też z niego korzystałem.
 
Mega dziwna sprawa z tym bonusem na btclicu. Chujem to pachnie na kilometr ale jak piszecie, że wszystko gra to spróbowałem. Dałem kombinata Wiedmana z Brendao i wyszło mi za te 200zł ponad 1100zł do wygrania. Na bank oddają kasę? Dużo z Was skorzystało z tego bonusu?
 
Dziś nie można i w święta , wpłacać kasy na konto betsafe . A takie dobre są jutro mecze ehhh Barnet ma dobry plan na walke kolanami . Misha balachą to by było coś , skończyć Honde... :-)
 
Na expercie i betclicu już pełna oferta. No i jestem w kropce. Miało być AKO 10.5, ale Brandao mnie nie przekonuje nadal.



Zmieniłem trochę podejście i aktualnie mam:



Payan(?!) + Weidman (!!)+Rousey+Barnett to całe 8,5 w AKO :-). 422 >--->3587 :-). Zyskać na tej promocji cztery stówy to żadna zabawa, przynajmniej dla mnie. Ale nie polecam swojego podejścia. Jestem sporym ryzykantem i chcę znowu zarobić na pokerze (a ta promocja ma mi dać fundusze), bo ostatnie wygrane wydały się (nieprawda, sam je wydałem) na wyjazd narciarski.



Jak chcecie w miarę pewną kasę, to Weidman/Spider+Rousey+Barnett/Miller jest ok (najmniej korzystna opcja 2,16, najkorzystniejsza 3,56).







Odnośnie ewentualnych "pułapek":



Hall ostatnio dwa razy przegrał. Mimo, że dwa razy był zdecydowanym faworytem (--).



Tibau nie jest tak silny, jak wskazywałby na to kurs. Johnson to solidna firma, nie stawiałbym na Gleisona poważnej kasy (?).



Miller po kursie 1.25 jest mało ciekawą opcją. Walczy bardzo w kratkę, ewentualna wtopa może kogoś kosztować zakład wielokrotny (-?).
 
Mega dziwna sprawa z tym bonusem na btclicu. Chujem to pachnie na kilometr ale jak piszecie, że wszystko gra to spróbowałem. Dałem kombinata Wiedmana z Brendao i wyszło mi za te 200zł ponad 1100zł do wygrania. Na bank oddają kasę? Dużo z Was skorzystało z tego bonusu?


Nie strasz ludzi tylko z takiego powodu,że ci się coś wydaje. Znam osobiście kilka osób,które korzystało z bonusu i nikt nie zgłaszał żadnych problemów.Nie rejstrujesz konta drugi raz na ten sam numer IP,gospodarstwo domowe i tak dalej i nie masz żadnych problemów.
 
@up



A co zamierzałeś grać? Ja może się skuszę na City, bo ostatnio mi MMA nie wchodzi, a piłka już lepiej. Chociaż jestem z LFC i dylemat moralny :-)
 
Sprawdziłem i z niektórych banków można bezproblemowo wpłacać nawet w święta.



Gram jutro dubel Arsenal + Everton.



Hubi, polecam BTTS na City vs. Liverpool.
 
Ja chyba pojade z koksem i dam Lfc z handi, Barnett i Weidman za 25zl, ktore wygralem w duzego lotka :p
 
czy mogę postawić 2 prawie identyczne kupony, które w sumie różniłyby się jedynie wyborem faworyta w ostatniej walce? I tak to obliczyłem, że w najgorszej opcji jestem na 0.
 
Ku.. Liga dziś jest , trochę by się dorobiło przed UFC . Wiecie czy dziś punkty STS są otwarte ?
 
Z tego co widzę to na betsafe można normalnie wpłacać.



Wiecie czy dziś punkty STS są otwarte ?



Nie sprawdzałem, ale logika mówi że raczej na pewno są zamknięte. Jest święto.
 
Ehh, na zakichanym bahu nie ma BTTS. Chyba zagram powyżej 2.5, to raczej pewniak mimo dobrej defensywy LFC. Chociaż z drugiej strony w City nie zagra Aguero, ale i tak mają poteżny atak i z dwie strzelą, a Liverpool przynajmniej jedną powinien odpowiedzieć.

@errorek

Możesz.



A poszła jebnięta taśma za 3/4 standardowej stawki, oby siadło w końcu coś lepszego :-)


Numer zakładu Wydarzenie Typ Kurs Czas rozpoczęcia Wynik

8459013 Everton FC - Sunderland AFC (Typ) 1 1.35 26.12.13 16:00 Otwarte

8459023 Newcastle United - Stoke City (Typ) 1 1.70 26.12.13 16:00 Otwarte

8459043 Tottenham Hotspur - West Bromwich Albion (Typ) 1 1.45 26.12.13 16:00 Otwarte

8487086 Manchester City - Liverpool FC (under/over 2.5) (Poniżej/Powyżej) 2 1.45 26.12.13 18:30 Otwarte
 
Back
Top