Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

ja postawię na Hunta przez KO/TKO na Betsafe. Antonio ma za dużą głowę, żeby Mark nie trafił :-)
 
Dzisiaj na live zagrałem Bayern (u-19 czy 21 nie ma znaczenia) po kursie 11,0 gdy przegrywali 1:0 stawka 10zł



wygrałem 110zł i było mi mało, dalikatnie wchodze w lige Indyjską czy coś takiego po kursie 1,4- kolejna wygrana...



i popłynąłem passa 4 porażek pod rząd i skończyło się na - 40zł :(
 
Nie chcę nic obiecywać, bo to kiedy analizy pojawią się na stronie zależy od kilku czynników. Najpóźniej będzie to piątek wieczorem, ale możliwe, że szybciej.
 
@Zychal



Ja tam widze value w Te Hunie. Szogun go nie znokautuje, za twardy łeb ma James, a decyzje zawsze może jakąś wyrwać + walczy u siebie, a to też pomaga.
 
A ja tam nie widzę value w Te Hunie. Co jak co to nikogo znaczącego nie pokonał oprócz Jimmo , a jak dostał solidniejszego Glovera to się to szybko skończyło. A Mauricio jak by nie było umięjętności ma , doświadczenie też i przegrywał raczej z mega solidnymi zawodnikami. Pozatym ma 32 lata i sądzę że nie może sobie pozwolić na 3 porażkę bo ma czas i jeszcze pewnie chęć coś zdziałać. I po Chaelu to Te Hun będzie jak dla mnie taki przeciwnikiem na przetarcie .



Według mnie jako dubel ciekawe może być Silva + Rua
 
Myślałem, że kurs na Jamesa będzie wyższy. Teraz się trochę zastanowię czy warto grać. Te Huna powinien moim zdaniem dawno trafić do średniej. Z tego co wiem on prawie nie ścina nic do półciężkiej, więc z reguły jego rywale mają przewagę warunków fizycznych. Jest dobrze ułożony pięściarsko, ma solidne zapasy, niestety jest surowy w parterze, co obnażyli Teixeira i Gustafsson. Obawiam się, że Shogun może coś wyczarować w tym aspekcie. Uważam, że Te Huna będzie miał przewagę pod postacią szybkości i zapasów. W stójce też nie będzie odstawał. Zastanawia mnie taktyka Nowozelandczyka. Czy będzie obalał i obijał Shoguna, jednocześnie broniąc prób poddań czy postawi na bój w stójce.
 
Te Huna po kursie powyżej 2.00 moim zdaniem jest warty grania. Shogun w ostatniej walce wypadł źle i nie bardzo wierzę, że coś się może w tym aspekcie zmienić.
 
Pat Barry - Soa Palalei
Co myślicie o tym zestawieniu? Palalei wypadł bardzo kiepsko w starciu z Nikita Krylov, słabo wyglądał kondycyjnie. Myślę nad postawieniem na Barrego, posiada mocne nokautujące udeżenie i wydaje mi się lepszym zawodnikiem.
 
Shogun w ostatniej walce wypadł źle i nie bardzo wierzę, że coś się może w tym aspekcie zmienić.


Bez przesady, jeszcze rok temu Shogun dał wyrównaną walkę z Gustafssonem. Styl tworzy walkę. Sonnen stylistycznie jest tragicznym zestawieniem dla Maurycego, Te Huna jest znacznie gorszą wersją Szweda. Zobaczymy jak kursy się ustawią kiedy pojawią się na pinnaclu i betsafe. Może zagram Shoguna przez KO, jeśli będzie ciekawa oferta.
 
Z Krylovem Soa walczył z pękniętym żebrem. Także nie dziwota, że tak ekspresowo się spompował. Z taką kontuzją ciężko jest zrobić jakikolwiek wdech.
 
na Pata jakis kurs sie pojawil? to jest must win dla niego, w wywiadzie u Ariela dobrze sie mu z oczu patrzalo, no i uwielbiam typa. :)
 
Shogun dał wyrównaną walkę ze Szwedem??? Lekko inaczej to pamiętam... Shogun ma szanse na wygraną przez KO w 1 minucie walki. Później ledwie człapie po klatce. Uwielbiam gościa, ale dzisiaj jest cieniem samego siebie. Do tego Te Huna nie bardzo przypomina mi Szweda.



Kursów Pat vs Soa też jestem ciekawy. Jeśli Soa wyjdzie do walki z odrobiną rozsądku to pozamiata Pata tak jak zrobił to z pogromcą Pudziana (wiem, przykre). Obali i ubije.
 
2 pierwsze rundy były bardzo wyrównane, przez wielu dziennikarzy/widzów punktowane 10-9 w jedną, lub drugą stronę. Redakcja z tego co pamiętam typowała 29-28. Także walkę uważam za wyrównaną.
 
U dwóch sędziów Shogun przegrał 30-27 a u jednego 30-26 i nie przypominam sobie by ktokolwiek taką punktacje kwestionował. Ja się z nią zgadzalem. Walka moim zdaniem nie była równa. Shogun był wolny, bezradny i bez pomysłu.
 
Dobra, pojawiła się chyba już ostatnia walka z sobotniej rozpiski UFC. - Modafferi vs Pennington.



Moim typem jest Pennington. Jest bardzo twarda, wydaje się być silniejsza psychicznie od Modafferi, która to została mentalnie złamała pod presją Rakoczy i ostatnie chwile czekała z uległością na nieuchronne. Poza tym dała najlepszą walkę sezonu razem z J. Duke. Wygrała ją choć decyzja mogła pójść w obie strony. Modaffieri będzie się czaić na parter, lecz obalenia jakoś tam jej rewelacyjnie w ostatnim TUFie nie wychodziły...







Oprócz tej walki czekam jeszcze na kursy Holdsworth'a, i Jessamyn Duke. W zależności od kursów pomyślę nad planem.



Co myślicie o Pocachontas. ? Teoretycznie będzie faworytem, ale obawiam się, że Rakoczy może zrobić niespodziankę.



P.S. Szady, fajnie że zajmujecie się analizą walk, jestem za, doceniam trud włożony w pracę, choć ze względu na próbę utrzymania rzetelności pracy dość mocno krępuje Ci to usta . Szkoda bo dobrze jest się czasem pościerać poglądami z rozsądnymi ludźmi ( jest ich w temacie o bukmacherce dosyć sporo, zaliczasz się do nich i Ty, a takich nigdy za dużo - szczególnie jeżeli chodzi o pieniądze ;) ) Daje to podobną ilość korzyści, co czytanie obszernej analizy walk. A jak mawia przysłowie "mądremu wystarczy słowo, a głupiemu i poematu zbraknie". ;)))
 
skad taki wysoki kurs na Akire sie wzial? ten Blanco nikogo wybitnego na rozpisce swojej nie ma. :c



masz gdzies kurs na Pennington/Modafferi? jesli bedzie ponad 1.5 na Raquel to szok. :)
 
Amreykańscy bukmacherzy nie chcą już zapłacić za Te Hunę więcej niż 1,78. Za Shoguna dają około 2. I tak zagram Te Hunę.
 
jakis tam szok zawsze jest, ale przy takich ostatnich 'wystepach' nie ma sie co dziwic. najlepsze, ze teoretycznie Shogun powinien byc teraz w swoim prime'owym wieku, najwiecej sily etc, a tu takie hece. oby poukladal sobie w glowie odpowiednio wszystko, bo chyba w tym tkwi problem.
 
Dobra, poprzedniego posta pisałem przed obejrzeniem ostatniej walki tego sezonu TUFa. Generalnie zdania nie zmieniam. Dalej jestem za Pennington, choć po ostatniej walce twierdze, że większa zasługa tak dobrej walki pomiędzy Duke vs Pennington była ze strony Duke.



A co do Pocachontas to nie wiem, zobaczę...



@baju, jeszcze kursów nie ma. Może wieczorem. Sam jestem ciekawy ;)
 
oli slabizna ,moksa tez nie ma co stawiac jeszcze czekam na kurs na matta ,narazie to abu + oli kupon na zagranicznych



2ic2zhc.jpg
 
Nie uważacie, że Shogun może wyciągnąć jakieś poddanie? Rozumiem, że tylko jedna walka którą wygrał, była przez submission, ale jest bardzo sprawny w parterze. Te Huna przez parter często przegrywa.
 
Back
Top