Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

gracie coś panowie na UFC w sobote ? Na pewno warto zagrać Diaza bo kurs ładny a poddanie jak i wygrana jest w jego zasięgu.Co do reszty to kolesi troche nie znam,myślałem żeby dorzucić Harissa ale to taka pierwsza myśl.
 
Ja właśnie nie wiem,czy lepiej zagrać singla czy dorzucić coś na dubla ale problem tkwi w tym ,że nie znam reszty typów poza walką wieczoru - rozkminię jeszcze może reszta chłopaków będzie miała jakieś pomysły.
 
Ja nie stawiałem ani na BFC, ani na to Superior Challenge, bo zwyczajnie nie znałem dobrze zawodników. W ten weekend poszedł dubel z boksu, kurs 1.49 za 3j: http://img194.imageshack.us/img194/9024/dlqs.png . Kupon wygrany fartem :) Na final TUF-a postawiłem na razie singiel na Diaza 1j, kurs 2.37, zastanawiam się, czy nie dołożyć jeszcze trochę. Zawodnicy toczyli ze sobą 2 walki, pierwszą wygrał Nate, jeszcze za czasów TUF-a przez poddanie, drugą po dość bliskiej walce w stójce wygral Gray, ale co najważniejsze, nie próbowal w ogóle obalać, bo (jak mniemam) bał się parteru Nate'a. Jeżeli młody Diaz solidnie przygotowywał się do tej walki, jest w stanie spokojnie wyciągnąć decyzję na trapionym kontuzjami Maynardzie, który w ciągu ostatnich trzech lat stoczył 4 walki z bilansem 1-2-1, w tym dwie przegrane przez ciężkie KO. Długie łapy i duża przewaga wzrostu Nate'a, jego cardio, ciosy proste powinny mu zrobić tą walkę.
 
A co myślicie o Niinimakim? Da radę utrzymać walkę w stójce? Nie ulega wątpliwości, że jeśli Yahya sprowadzi Fina do parteru to albo go odklepie albo zdominuje. Tom nie jest w tej płaszczyźnie ogórem, ale i tak nie może się równać z takim chwytaczem jak Rani.


Za to w stójce przewaga powinna być już po stronie Fina. I tu się rodzi pytanie na jakim poziomie stoi jego TDD. Rani nie jest jakimś wybitnym zapaśnikiem, ale nadrabia kreatywnością i eksplozywnością. Co o tym myślicie?
 
Ja tak, jak @Pietagoras, skłaniałbym się bardziej ku Raniemu, Niinimóki debiutuje w UFC, a z doświadczenia wolę stawiać na zawodników, którzy mają w UFC kilka walk stoczonych. Yahya jest na fali 3 zwycięstw, w UFC przegrał tylko z Mendesem i to przez decyzję, a porażki w WEC z Benavidezem i Mizugakim wstydu nie przynoszą. Jego parter to klasa światowa, jest do tego stopnia pewny siebie, że Cloptona wciągał do gardy, jak na zawodach BJJ. Fina kompletnie nie znam, widzę tylko, że ma dobry rekord, ale jego przeciwnicy klasą nie dorównują przeciwnikom Brazylijczyka.
 
gale rozpoczyna dwóch debiutantów Ryan Benoit vs Joshua Sampo patrzyłem po rekordach i w sumie nie wiem czy nie zagram tego Benoita,koleś z 9 walk 6 wygrał przez nokaut i jedną przez poddanie oraz przegrał dwiema dezycjami,zaś Sampo wygrywał tylko poddaniami i decyzjami fajne zestawienie ogólnie,co do Raniego to widać spec od poddań ,pozostaje pytanie jak dobrym pierdolnięciem dysponuje Niinimaki.
 
co gracie z tufa?



jak myslicie Yahya wygra z Ninimakim kurs 1.7?



Szady co myslisz o Diazie i Corasanim na singlach ?



widzail ktos w akcji Waltera Harrisa? rekord nie imponujacy ale cos musi potrafic skoro znalazl sie w ufc kurs ciekawy
 
Dla mnie Yahya na pewniaka. Za to na Diaza nie odważyłbym się stawiać. Nie przeciwko Gray Maynardowi. Owszem, wtopa z TJ Grant była dotkliwa (zwłaszcza po walkach z Edgarem i Guidą), ale mimo wszystko Grant to na dzień dzisiejszy alternatywny pretendent do tytułu.
 
Moje zakłady na sobotę to



Rani Yahya @1.72 - 24 GBP



Nate Diaz @2.37 - 15 GBP



Czekam jeszcze na kursy na Chrisa Holdsworth'a i Pocachontas ;)
 
@Zychal



Swoimi opiniami na temat kursów z najbliższej gali UFC podzielę w momencie publikacji analiz Betsafe, które (jak dobrze pójdzie) ukażą się szybciej niż poprzednio. Jeśli chodzi o walkę wieczoru, mała ciekawostka - początkowe kursy prezentowały się mniej więcej tak: Diaz 1.70, Maynard 2.00, co oznacza, że bukmacherzy uznali Nate'a za minimalnego faworyta. Ludzie zaczęli wtedy masowo obstawiać Grey'a i się role pozmieniały. :) Jeśli chodzi o to, co będę grać, to rozważam Diaza, ale dość mocno się waham.
 
Jak Diaz będzie boksował i nadstawiał gębę żeby Maynarda zachęcić to ta stówka popłynie, że ho ho : )
 
jak myslicie bedzie kurs na Grabowskiego ? chyba jeszcze nigdy bukmacherzy nie wystawili kursow na gale m1



napisze ktos do betsafe ?
 
Na gale M1 żaden bukmacher nie wystawia kursów, także nie liczyłbym na to, że betsafe się wychyli. Jeśli chodzi o pisanie do nich, to wysłałem zapytanie odnośnie tego, kiedy pojawią się kursy na KSW i czekam na odpowiedź.
 
na legend wystawili, pisalem do unibetu o wystawienie walki crocopa tez wystawili, ale jak pisalem do betsafe o wystawienie one fc to napisali ze wystawia a nie wystawili . m1 pewnie ich nie zaintersuje
 
Jak będzie wysoki kurs na Garnera to puszczę za grosze. Oczywiście uważam, że Damian jest faworytem, ale Garner nie jest z pierwszej łapanki, w dodatku stylem i gabarytami nie jest zbyt wygodny dla Polaka. Wydaje mi się, że to będzie jeszcze bardziej wymagający rywal niż Economu.
 
Też nie uważam Grabowskiego za zawodnika, na którego warto stawiać pieniądze. Oczywiście będę trzymać za niego kciuki, ale po tym wywiadzie z Loganem mam wrażenie, że chłop się znowu przetrenował i może być różnie. Jakbym miał obstawiać przeciwko Damianowi to by mnie chyba jednak zbytnio sumienie gryzło ;) Bukmacherzy ułatwią sprawę, bo najprawdopodobniej nigdzie nie będzie kursów.
 
Diaz + yahya za 3 dyszki ,jeżeli diaz nie będzie cwaniakował ZA BARDZO to powinien wyciągnąć jakieś poddanie.Yahya jak nie będzie sie bił w stójce to też wygra kontrolując walke w parterze przez decyzje bądź również przez poddanie.30 zł to nie kupa forsy więc jak nie wjedzie to nie będzie płaczu.Oszczędzam na 6,7 grudnia bo będzie do grania kilka fajnych waleczek.
 
kursy na diaza spadaj , a ja niejetem wgl do niego przekonany chyba postawie maynarda moze kursy jeszcze podskocza
 
Back
Top