Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

ja licze w tej walce na powrot Shoguna 'z zaswiatow', jesli nie mialby checi odbicia sie od dna to rownie dobrze moglby skonczyc kariere. Rashad tez w pewnym momencie stracil ten ogien i bylo to widac walce z Nogiem, ale potrafil znalezc na nowo motywacje, oby tak tez bylo w tym przypadku.
 
Nie potrafię już uwierzyć w Shoguna po jego walce z Sonnenem. Serce mi wtedy pękło.



Nie ma szału w tych kursach na KSW. Pogram na Thompsona, Horwicha i Azaitara na singlach, ale bez wielkiego przekonania i euforii.
 
Ja pewnie postawie taśme wszystkich walk. Mimo że Abu jest faworytem, to po przygotowaniach Krzyśka myśle że wzioł się za to poważnie i nie jest bez szans.



Taśma Oli + Horwich + Moks + Kułak + Saidov AKO 10,24 pewnie za dyszke do tego



Oli + Moks



Może jeszcz potem coś dorzuce.



W tym tygodniu ufc raczej odpuszczam może coś za grosze.



A w przyszłym pewnie coś poleci na Jotke i Szoguna.
 
Niski kurs na Moksa, odpuszczę tę walkę, jeżeli kurs nie wzrosnie do 1.45 minimum.



Obecnie to Abu+Oli to jedyny kupon który mam zamiar zagrać.
 
szału nie ma z tymi kursami, postawiłbym Strusa, ale jak Matt obali to pewnie będzie po walce. Oli + Abu jedyna chyba dobra opcja.
 
Ja z graniem KSW wstrzymam się do 3-4 dni przed galą, nigdy nie wiadomo co się niestety może wydarzyć,a potem kasa zablokowana będzie.
 
vsAAAAASUVORK5CYII=




co wy na to ??? ja gram za 50 Damiana ,ciezka walka sie szykuje ale wygra



29nil8y.jpg
 
myslalem ze wgl kursow nie bedzie na ta walke bo nigdy bukmacherzy nie wystawiali kursow na m1 .ale myslalem ze



Damian jest faworytem sam ocenialem kurs jako 1.5 -2.5



View Raw Image



cohones pewnie znow bedzie masowo stawialo na ta walke i bedzie swieto :)
 
@Pietagoras



Rozumiem, że wolałbyś nawet krótsze analizy, byleby były szybciej?



@Zychal



Nie spiesz się z tym KSW - do gali jeszcze sporo czasu, a jest parę kursów, które warto dokładniej przemyśleć.



No i mam mega zagwozdkę z Damianem Grabowskim. Byłem pewny, że to Garner będzie underdogiem. Kurs 2.00 kuszący
 
szady juz kurs 1.74 na grabe zdarzylem po 2



o jakich kursach mowisz?



abu + moks chyba raczej pewny kupon



down@ betsafe
 
Gdzie można znaleźć, buka gdzie mozna postawić na M-1? Gdzie większość KSW jest, bo na BAH i Unibet mało albo nic.
 
Panowie na jakiej stronie sa wystawione te kursy na Damiana i KSW? Dam ako na Grabe, Oliego, Horwicha i Abu.
 
przez ten czas co byl po 2 to pewnie duzo osob zaczelo na niego stawiac i kurs spadl natychmiastowo
 
kurs naprawde zajebisty ale nie bede zakladal kolejnego konta zeby zagrac tam raz.



zalapalem damiana po2 oby weszlo to bede i tak zadowolony nie trzeba byc pazernym:)
 
Co do KSW to kurs na Moksa troche słaby - szkoda.Poczekam jeszcze do przyszłego tygodnia bo mam kupon na ufc w sobote.



Ogólnie zastanawiam się nad puszczeniem taśmy na cały fightcard(poza usa vs usa) w tym przegrana mameda i aslambka.



Polecą dwa duble albo sklece to w małą tasiemke Azaitar + Moks + Strus + Thompson(jest rewelacyjnie przygotowany jak sam wspominał odwołali mu kilka walk i jak szykował sie 6 miesięcy to musi być głodny napierdalanki)



Jeszcze pomyśle nad UFC bo jest Hunt jest Te Huna może Palelei z Baderem ;) Na Krzysia jakis singielek pewno też pójdzie bo na naszych w UFC grzech nie zagrać.







Mimo wszystko Damiana odpuszczam kibicuje mocno ale tego nie zagram.
 
gdyby tak postawic na damiana 200zl na tym buku maratonbet wygrywamy 564 ,stawiamy 200 na garnera na betsafe i wygrywamy440 czyli albo zarobimy 40 albo 164 czysty zysk .pytanie tylko co to za buk gral tam ktos wgl?
 
Back
Top