Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Ja na polskim MMA się jakoś dobrze nie znam. Oczywiśćie kojarzę większość zawodników i widziałem wszystkie większe gale ale jakoś nie mam na to wkręty. Obstawiłem te 2 walki na KSW bo ani Jano ani tymbardziej Bedorf nie przekonują mnie na tyle, żeby nie zagrać po kursie x 3,60 na ich przeciwników. Poza tym galę będzie się dużo lepiej oglądać. Na Diaza postawiłem wyłącznie z ogromnej sympatii i od lat trwającej już antypatii do GSP. Marzę, żeby Diaz zajechał GSP ale mam jednocześnie świadomość, że jest to dosyć mało prawdopodobne, choć wg mnie możliwe. Szczerze to ostatnie kilka walk na Hunta też stawiałem bardziej z sympatii niż jakiegoś większego przekonania i jak widać opłacało się. Czekam na tę walkę od bardzo dawna i nawet jak Diaz wtopi mi te 50 to trudno, za ppv nie płacę to jakby nie stracę. :) To nie jakiś majątek, odrobię w polu i po sprawie. :)
 
Roop + Elkins



Cruickshank + Ricci



Voelker



Ellenberger + Hendricks







Naruszczka + Bedorf + Nastula + Janek







bawimy sie jutro :-)
 
Roop + Elkins + Voelker



Hendricks







zobaczymy.. ostatnio wszystkie underdogi mi weszly: Silva, Hunt, Okami, wiec mysle ze teraz tez wszyscy dadza rade :P
 
kurs z betsson

StPierre+Jones+Silva+Velasquez all to win their next title defense? : Winner

Nie1.65 Tak2.10


St Pierre już dziś , Jones formalność Silva i Cain pytanie o nich a kurs sovity
 
Georges St-Pierre - Nick Diaz : 1
1.22
Jon Jones - Chael Sonnen : 1
1.10
Cain Velasquez - Antonio Silva : 1
1.14
Anderson Silva - Chris Weidman : 1
1.25

===========
1,91 a 2,11 niby nie wiele ale przy wiekszej stawce robi różnice
 
a2x852.jpg




Zaszalałem trochę. :-)
 
Moja kasa poszła na Thompsona na KSW (typ poszedł na Karola ale to grzech nie skorzystać z 3,20 w wyrównanej walce) oraz Durana, Ricciego, Makdessiego+Ringa+Marquardta w 3 kombinacjach po 2 fighterów oraz GSP przez (T)KO.
 
Na Thompsona postawiłem piątaka. Myślę, że jeśli utrzyma to w stójce to może coś zdziałać. Parter Coco w MMA jakoś mnie nie przekonuje.



Reljic - 2.85 to 35% szans - mniej więcej się zgadza. Janek dla mnie jest lepszym fighterem w każdym aspekcie ale Chorwat jest trudny do skończenia i Jano musi przewalczyć 15 minut mądrze i wystrzegając się głupich błędów co, niestety, czasami mu się przytrafia.
 
Może i utrzyma to w stójce, ale on ma paliwo na 1 runde i z takim mięśniami na pewno to się nie zmieni. Jedynie KO w 1 rundzie, ale wątpie, żeby Bedorf chciał z nim walczyć w stójce. Bardziej przemawia do mnie Reljic. Nie będzie czekał na decyzje i coś czuje, że może sprawić niespodzianke.
 
Back
Top