Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Ja puściłem na 158 Marquardt + Ricci + Roop.



BTW:zadawałem podobne pytanie, ale tu jest trochę inaczej, czy jeżeli puściłem Strusa z Azaitarem w kuponie na 5 walk, po kursie 1,34 , a teraz zmienił mu się przeciwnik, to co się dzieje? kupon nieważny, zostaje po starym kursie czy po prostu kurs się zmienia?
 
Sportbet wystawił kursy KSW i są o niebo lepsze niż te betsafe czy bet-at-home.
Nastula 1,30
Błachowicz 1,40
Bedorf 1,35
Moks: 2,18 !!!
Waluś 1,96 ! :-)
 
Mam dziwne przeczucie że GSP przegra i zagram 100 na Diaza coś się złoży, zaryzykuje.



Moks - 1.87



Waluś - 1.80



Diaz - 4.75



Condit - 2.06



EW 3293 ; ) poszło.
 
Też mam takie przeczucie, że Diaz może to wygrać, a jesli przegra to GSP lekko mieć nie będzie. Myśle, że w tym roku przynajmniej jeden z trzech wielkich mistrzów przegra. :-)
 
Kurs na Moksa przestał mnie ekscytować w momencie, w którym zdałem sobie sprawę, że On robi wagę do góry na tę walkę... Inaczej mówiąc: nie są z Naruszczką zawodnikami tej samej kategorii wagowej...
 
Naruszczka w dniu walki pewnie będzie ważył z 90 kg. Myślę, że może zdominować Moksa fizycznie. Pewnie nie będzie chciał walczyć z nim w stójce i będzie go sprowadzał. Kursy są adekwatne do tego zestawienia. Przekonamy się w sobote.
 
I



Naruszczka + Bedorf



za 50



II



Waluś + Nastula



za 50



mam nadzieje, że obydwa "siądą", wtedy zagram za 100 Condita :-)
 
Wiem, że mnie zjedziecie, że nie warto grać takich małych kursów, ale puszczam tasiemca - Strus + Janek + Nastula + GSP + Condit :-)
 
przecież naruszczka będzie z 10 kg cięższy na walce z moksem. Nie rozumiem tych kursów. Może buki sugerowały się bezpośrednią walką Naruszczki z Borysem i Borysa z Moksem. Dla mnie kurs na Naruszczkę powinien wynosić max 1.5, 1.6.



Co do walki Walusia z Piliafasem to widzę duże value w kursie na Piliafasa. Osobiście gram single Naruszczka i Piliafas a zastanawiam się dodatkowo nad Olim.
 
Czy któryś z szanownych kolegów moze mi wyjaśnić po chuj obstawiac strusa po kursie jeden z małymi gorszymi. Na dłuższą metę taka gra nie ma sensu.
 
Ja nie wiem skąd te przekonanie, że Moks to gładko wygra i wszyscy na niego stawiają? Tak samo było z Borysem. W myśl zasady jak wszyscy to wszyscy. Jakbym miał to stawiać to na Naruszczke, ale ze wględu na to, że walka ma duże szanse zakończyć się decyzją to odpuszczam ze względu na możliwe nieobiektywne sędziowanie.



Czekam na jutrzejsze ważenie. Zastanawiam się nad Pioskowikiem. Ciekawe jak prezentuje się po kontuzji.
 
Be eS



Dlatego własnie na zakładach bukmacherskich zarabia kilka % ludzi a nie kilkanaście lub kilkadziesiąt.
 
Jak to Moks robi wage do gory? przeciez walka jest w 77, czyli dla Rafała bez zmian, to Naruszczka jest w niekomfortowej sytuacji, bo musi scinac wiecej niz zwykle.
 
Wiem, ze walczyl, ale nie wygladal za dobrze z Borysem. Na konfrontacja.com nadal jest -77, wiec to wprowadzilo mnie w blad.
 
BetSafe zmienił kursy i teraz w walkach Waluś vs. Piliafas i Moks vs. Naruszczka to Grek (1.80 do 1.95) i Marcin (1.80 do 1.95) są faworytami
 
Ten temat powinien miec haslo dla prawdziwych graczy, bo buki musza jakos ustawiac kursy, a ten temat i to forum to idealne miejsce:-)
 
Tak patrze na medialny trening Piliafasa i nie wiem jak on mógł tak łatwo przegrać z Pudzianem. Taki żółtodziób w parterze, który tylko czekał jak Pudzian sprowadzi. Mam wrażenie, że wtedy przyjechał tylko po kase, a teraz będzie chciał po prostu wygrać. Jeszcze ciekawe jutro będzie ważenie. Czy ta walka będzie w open? Pilifas pisał wcześniej na fb, że będzie ważył 105 kg, a Waluś wygląda na jakieś 130.
 
kupon bedorf janek strus - juz zostal tylko jankek i bedorf za 120



anzor, nastula , moks anzor wypadl - za 60



i moks walus za 20
 
Panowie w miare możliwości proszę was o odpowiedz na :


Gdzie zagrać i czy zdąże obstawić sobotnie gale ( jestem całkowitym laikiem , kiedyś założyłem konto na sportbet i o ile sobie dobrze przypominam pieniądze trzeba wpłacać 2 dni wcześniej ....?? Jak jest z wypłatą np na wcześniej podanym portalu - kwota musi ulec 3 krotnej wygranej abym mógł wypłacić , dobrze pamiętam?? )


Bo jeśli nie dam rady zagrać na sobotnie galę to odłożę to na kiedyś indziej :-)


Z góry dziękuje :)
 
Back
Top