Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Wasze pieniądze, Wasza sprawa, ale, krótko mówiąc, granie tak niskich kursów to dla mnie głupota w czystej postaci.
 
Postawiłem dwa kupony, jeden ryzykowany (114 zł do wygrania) drugi bezpieczny (18 zł). Oba zepsuł Strus :-)
 
ja zagralem po niskim kursie nastule moze sie nie zemsci +ale na walusiu i moskie mozna bylo duzo zarobic i szybko



a granie strusa po 1.13 to tragedia a zostal zniszczony ,jak wygrywal z kuklakiem(postawilem na kulaka) to zniszczyl mi kupon z wygrana 1200zl i powiedzialem ze strusa za tamta wygrana nie postwie , no i mialem racje przereklamowany gosciu
 
grac z rozumem hehe



drugi kupon wchodzi nastula + moks:) zostaje 3kupon janek + bedorf



jak janek wygra to gala na duzy +++
 
dzieki janek postawilem na 3 kupony ogolnie 200zl wygralem 600 3 na 3 kupony pare stron wczesnij pisalem co stawiam :)
 
Nie wszedł Thompson ani Reljic za 50 a wszedł mi tylko Karaoglu za 47,20 w sumie i jestem i tak na plus. Ja od zawsze mówię. Jak grać to raczej na underdogów.

Szczegóły kuponu
Rodzaj zakładu Pojedynczy Stawka 17,20 PLN
Numer konta gracza 13558483 Kurs 5,50
Numer kuponu 1749 maks. wygrana 94,60 PLN
Data 15-03-13 00:40 Wygrana 0,00 PLN
Status Otwarte
Numer zakładu Zdarzenie Typ Kurs Status Czas rozpoczęcia Wynik
######## Piotr Strus (POL) - Aziz Karaoglu (TUR) (Typ) 2 5,50 16-03-13 19:00



Szczegóły kuponu
Rodzaj zakładu Pojedynczy Stawka 30,00 PLN
Numer konta gracza 13558483 Kurs 5,50
Numer kuponu 1734 maks. wygrana 165,00 PLN
Data 15-03-13 00:13 Wygrana 0,00 PLN
Status Prawidłowo
Numer zakładu Zdarzenie Typ Kurs Status Czas rozpoczęcia Wynik
######## Piotr Strus (POL) - Aziz Karaoglu (TUR) (Typ) 2 5,50 16-03-13 19:00 Aziz Karaoglu (TUR)
 
hahaha :P obstaiwem sobie w typerze i dobrze ze jedynie na kartce Strus + 2 walki UFC - i Strus na starcie mi zepsuł "kupon" a wiedziałem , że Strus wielu osobą "podpadnie" :P
 
@markhunto


To raczej ta gala nie pokazała, że warto grać na underdogów. ;) Co prawda jedna bardzo spora niespodzianka, ale reszta gładko weszła. Gładziutko.


Poza tym... nie liczy się czy gramy underdogów czy faworytów, liczy się to jakich faworytów gramy, a jakich underdogów. Akurat KSW moim zdaniem pod underdogów to kiepska opcja, prędzej UFC.
 
Chodziło mi bardziej o to, że lepiej grać na kogoś z kursem 5,50 niż 1,10. Wiadomo, że nie ma sensu grać wszystkich a nawet większości underdogów ale czasami trafiają się fajne kąski w nieoczywistych walkach. Granie na kursy niższe niż 1,30 to wg mnie czysta strata kasy, przynajmniej jeżeli chodzi o MMA.
 
Po KSW zamiast 400 zł na plus jest 57 :-). Dobrze, że jest chociaż na bro i pizzałkę.
 
Voelker mi wtopił, chociaż ja inaczej punktowałem walkę. 2 pierwsze rundy mogły pójść w dwie strony, ostatnia powinna być 10-8 na korzyść Bobby'ego. Brawa dla Patricka, że w końcu się wziął się za siebie - po jego ostatnich występach w ogóle w niego nie wierzyłem, a tu ładne zdziwko. No ale nie ma co płakać, bo oboje dali świetną walkę, a i tak jestem zarobiony dzięki KSW.



Tak jak już pisałem przed walką w kilku miejscach nawet, Piliafas to dno i metr mułu, gówno opakowane w papierek, udające cukierek, wystawione po raz kolejny do sprzedaży. Jak było widac po wpisach tutaj, duuużo "konsumentów" dało się nabrać poraz kolejny. Niechęć do Walusia odebrała chyba niektórym umiejętność racjonalnego myślenia. On nie jest wybitnym zawodnikiem i pewnie nigdy nie będzie, ale jego umiejętności w zupełności wystarczają, żeby obijać fighterów będących wybuchową mieszanką Boba Sappa i Marcina N. Walkę po dobrym kursie 1.80 grałem w singlu, ale mam ją też w dublu z Dawidem Ozdobą. Na tym drugim kuponie jest ładna kasa do wzięcia - mam nadzieję, ze mój dobry nos do freaków mnie nie zwiedzie.



Grałem jeszcze Janka w singlu po kursie 1.42. Trochę ryzykowałem, ale wiedząc, że w każdej płaszczyźnie Błachowicz jest lepszy od Chorwata, skusiłem się.



Żałuję, ze postawiłem tylko te dwie walki. Do ostatniej chwili myślałem o Moksie, ale bałem się, że będzie miał problemy z dużo cięższym w ringu Naruszczką.



Na koniec wklejam swój wpis sprzed walki Aziza ze Strusem, będący reakcją na wielkie oburzenie forum, że KSW sprowadza Piotrkowi ogórasa, który przyjedzie tylko po wypłatę

Chcę zobaczyć wasze miny jak Kolargol sprawi kłopoty Strusowi.


Trochę się mądruję hehe, ale po roku obecności tutaj widzę, że jakbym się kierował opiniami większości, to bym u buków zostawił w ciul kasy, nie zarabiając nic. :-)
 
ja to sie ciesze ze odwolali walke strus - azu bo mialem to na kuponie :D pewnie ze strusem by to samo zrobil co ten turek a tak to na kupnie ma zwrot tej walki
 
ja z UFC postawilem tylko Condita+ Ricciego 20 w plecy



i Camozzi+Ellenberger 60 do przodu



ogolnie gala na maly + 20:-)
 
Stawianie na underdogów niestety wczoraj mi się nie opłaciło. Weszli Moks i Janek, ale gala i tak w plecy.
 
Obstawiałem pierwszy raz od dłuższego czasu, na szczęście za grosze. Nie wszedł zarówno kupon z underdogami, jak i z faworytami, gdzie w tym drugim wydaje mi się, że Ring został skrzywdzony. Szkoda, że nie nie zostawiłem Hendricksa na kuponie, ale bałem się tego typu ze względu na względnie niski kurs i rangę walki. Na szczęście tylko - 100 zł i na pewno już nie będę obstawiał sportów walk :)
 
Back
Top