Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Dziś bardzo ciekawym typem do zagrania jest Brooks na Bellatorze. To zawodnik, który według mnie wygra cały turniej i ma duże szanse na zdetronizowanie Chandlera. Świetne zapasy, dobra stójka. Na ostatnim dreamie przejechał się po Kitaoce jak po juniorze. Kurs 1,58 więc dosyć wysoki.
 
Jesteś pewien, że ten Brooks taki dobry? Bo ja właśnie czekałem na rekomendację Tirloniego i szczerze mówiąc za chwile miałem go grać.
 
Następną walkę, którą stawiam jest Rogerio po 4,50. Nie lubię Evansa, który wg mnie jest mocno przereklamowany a Rogerio to od zawsze jeden z moich ulubionych zawodników. Najwyżej stracę hajs ale na taki kurs musiałem się skusić.




szkoda hasju jak takimi kryteriami sie wspierałeś,,ale rozumiem ze za grosze..




McCalla za 20zł ale jakoś czuję, że Benaviedez szybko się z nim rozprawi.


tego tez nie rozumiem...
 
Ja postawiłem na Frankiego, McCalla i Rashada. Jeśli mi siądzie Frankie, to nawet jak pozostałe przegram i to i tak będę zadowolony :)
 
@ Przemek



Jeżeli chodzi o McCalla to ja wyhaczyłem go jeszcze za 3,20. Stawiam 60/40 na Benavideza bo jest lepszy w stójce ale McCall też ma swoje atuty i różnie może być. Po prostu żal było nie zagrać, najwyzej 20 pójdą się kochać, jakoś to przeboleję, hehe. Na Rogerio postawiłem bo od zawsze mu kibicuję i nie uważam, że jest bez szans w tej walce. Minotoro ma bardzo sprawny boks, całkiem mocny cios, jest agresywny, umie uderzyć kolanem, w parterze też nie powinien dać sobie zrobić większej krzywdy, naprawdę różnie może być. Najbardziej obawiam się o szybkość. W tym aspekcje Evans będzie miał ogromną przewagę. Postawiłem na niego w sumie 25zł w pojedynczym i 3zł w kombinacie z Maią, więc też nie będę jakoś strasznie płakał jak przegram.
 
@Solaris halo halo ja wam tylko podaje te typy ale i również zagram tysia na te 3 walki.



Najgorszy Franki'e ale mam wrażenie jak i bardzo dziwne przeczucie że wygra tą walke.
 
Szpilkę, po kursie 1,10? Z tym ryzykiem,że się może okazac, że nowy ogór ma jebnięcie w ręce i go trafi :D



@down



On leżał w 1 rundzie w walce z Kingsburym, który sam nie miał sił,aby w drugiej rundzie się poruszać..
 
@HubiSSJ3 Bez przesady Artur teraz wyjdzie zimny do walki z głową, poczeka aż Mollo się wystrzela i obstawiam od 4-5 rundy w góre K.O na Mollo jak pisalem wyżej.
 
Za 1.10 to ja bym nawet Caina w starciu z Walusiem nie postawił, bo bałbym się,że Cain się zmęczy ze śmiechu.:-)(bez urazy)
 
Ojeja ale wy jęczycie jak sie nie podoba to nie stawiać, nie mówie tutaj o stawce jaka jest tylko o tym jak ta walka się rozegra wie ktoś może jaka jest stawka na szpilke przez K.O?
 
http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/555214_10151427334816276_615814243_n.jpg







kuźwa, jeżeli Ali to koń, to Silva to co ? :D
 
Bonus za walkę wieczoru UFC 156 --> Jose Aldo vs Frankie Edgar, kurs 3.00


Nie mam pytań...
 
Czas podzielić się moimi skromnymi typami na jutrzejszą galę :-)



Jon Fitch vs. Demian Maia - Typ 1 - 1.60



Alistair Overeem vs. Bigfoot Silva - Typ 1 - 1.20



Rashad Evans vs. Rogerio Nogueira - Typ 1 - 1.22



Dodatkowo zagrałem jeszcze United (1.58) w meczu z Fulham, oraz Bayern (1.45) w meczu z Mainz.
 
Ja na tę chwilę zlożyłem taki kuponik:



Fulham - Manchester United: Więcej rzutów rożnych: zakład założony na 2: 1,41



Newcastlce - Chelsea: Więcej rzutów rożnych: zakład założony na 2: 1,75



QPR - Norwich: Remis bez zakładu: zakład założony na 1: 1,57



Granada - Real Madrid: Zwycięzca meczu: zakład założony na 2: 1,32



+ Overeem, Evans, Benavidez



AKO: 10,57
 
Back
Top