Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

@HubiSSJ3


W zakładach bukmacherskich chodzi o to, żeby zarabiać pieniądze, a nie stawiać wysokie kursy.


Stawiając na kurs 1,53 (Evans + Overeem) przy stawce 1000 masz 530 PLN zysku. Dokładając do tego akumulatora pewniak w postaci kursu 1.12 zwiększasz kurs do 1,69 zatem zyskujesz 690 PLN, więc ten kurs zwiększa Ci wygraną o 160 PLN. Zważając na ryzyko (a Szpilka z Mollo dużego ryzyka nie miało) to opłaca się ten kurs zwiększyć o te 0,16. Przynajmniej moim zdaniem.
 
Chłopaki mam pytanko. Chciałbym zmienić buka, bo na bahu już mi się znudziło. Mozecie mi polecić jakąś fajną stronke najlepiej z jakimś bonusikiem?
 
Na betsafe jak wpłacisz 100zł to masz 100zł bonus sportowy na początek do obstawiania :)





@HubiSSJ3



W zakładach bukmacherskich chodzi o to, żeby zarabiać pieniądze, a nie stawiać wysokie kursy.



Stawiając na kurs 1,53 (Evans + Overeem) przy stawce 1000 masz 530 PLN zysku. Dokładając do tego akumulatora pewniak w postaci kursu 1.12 zwiększasz kurs do 1,69 zatem zyskujesz 690 PLN, więc ten kurs zwiększa Ci wygraną o 160 PLN. Zważając na ryzyko (a Szpilka z Mollo dużego ryzyka nie miało) to opłaca się ten kurs zwiększyć o te 0,16. Przynajmniej moim zdaniem.


Jak ktoś gra za 1000zł to może tak , ale jak się gra małe sumki, za 10zł, to zysk 6,90 jest śmieszny, przy jakimś ryzyku wpadki.
 
Jak ktoś gra za 1000zł to może tak , ale jak się gra małe sumki, za 10zł, to zysk 6,90 jest śmieszny, przy jakimś ryzyku wpadki.


Jak ktoś gra za 1000 zł to nie postawi 3 zdarzeń na jednym kuponie z tak śmiesznymi kursami. Fanom takich szaleństw polecam 1 walkę GSP z Serrą.
 
Przypomnialy mi sie mecze eliminacyjne, jak moj znajomy postawil kolaka na to, ze Wyspy Owcze nie strzela bramki Szwecji. Kurs byl niezly, bodajze 1.3. Zapewnial mnie caly dzien, ze to jak lokata, trzy stowki za darmo (malo brakowalo i bym sam postawil). Miny na drugi dzien nie mial ciekawiej :-)







Dzisiaj postawie mala sume na McCalla, i moze Tibau + Woodley, rowniez gdzies za 50zl.



Jakos nie mam na dzisiejsza gale osobistych pewnych typow.
 
Jeśli to kogoś interesuje, to kursy na Aldo lecą na łeb, na szyję. 2.61 vs 1.559 (przedwczoraj 3.05, wczoraj 2.8)
 
wolfsburg + malaga ako prawie 3, a wejsc po prostu musza. kurs na sama malage u siebie z saragossa 1.6
 
@Hubi



A jak gram za trochę mniejsze kwoty?


Ja też gram mniejsze,ale i tak nie będziesz chyba wpłacał co chwilę po 25zł. Lepiej raz 100zł wpłacić i dostać pełny bonus,a potem grać małymi sumkami.



@kurekq



Byłeś admem na maxiorze kiedyś :-)?
 
Gaara



wolfsburg + malaga ako prawie 3, a wejsc po prostu musza. kurs na sama malage u siebie z saragossa 1.6


No jak widać nikt nic nie musi, Wolfsburg to drużyna nie do stawiania i bardzo nierówna...



Teraz tylko czekać jak wielki strateg Benitez poleci z Chelsea :)
 
Łukasz - Chelsea zagrała na swoim normalnym poziomie moim zdaniem. Oni zawsze grają tak niby trochę od niechcenia i jak trzeba to mają zrywy. Teraz polecam wszystkim grać na Newcastle, w tej rundzie będą naprawdę gonić , pierwsze co to można obstawić, że przejdą Methalist (bo Newcastle pewnie bedzie underdogiem).Papis Cisse w tej rundzie gra z 12 razy lepiej niż poprzedniej, w środku pola Newcastle ma kotów (Cabaye, Sissoko, Tiote), będą naprawdę groźni - mówię to jako fan Srok, ale w poprzedniej rundzie nie polecałem ich grać, bo wiedziałem, że coś się działo złego, dlatego chyba zachowuje obiektywizm.



Co do Malagi i Saragosy to uważałbym. Malaga ma to do siebie, że ogrywa mocnych, ale zdarzają im się wpadki.
 
@HubiSSJ3
Dalej jestem. ;-) Ostatnio wrzuciłem wywiad Pawła Kowalika z Tyberianem i jego trenerem po tym przekręcie i bardzo się spodobało (chyba 25'000 wyświetleń).

Moim zdaniem jest jedna zasada przy stawianiu walk: ryzyko proporcjonalnie mniejsze do kursu. A nie jakieś filozofie czy dać 1,10 bo mały kurs, czy nie... 1,69 to zysk 69%, więc pytanie brzmi: czy prawdopodobieństwo, że Szpilka + Overeem + Evans wejdzie wynosi więcej niż 69%, czy mniej? Moim zdaniem wynosi 90%, a nawet więcej, więc stawiam bez zastanowienia.

Nie pisz też, że "dla śmiesznych 6,90 nikt nie będzie stawiał" bo jak mówimy o śmiesznych stawkach (10zł) to i będą śmieszne zyski.

Ktoś pisał, że "jak ktoś stawia 1000 PLN, to...". Ja jakoś stawiłem na ten potrójny 1200 i nie mam szczególnych obaw. Wiadomo, że ryzyko jest, ale jak patrzę na te walki to nie widzę niczego innego jak deklasacja.
 
No bez jaj.. uwierzyłem w Newcastle,dałem im remis.. I musieli kurwa w ostatniej minucie strzelić bramkę i nici z kursu prawie 6 w AKO przez to.



Wiesz kurekq,jak się ma 16 lat to ciężko operować większymi sumkami,a zawsze można pomnożyć kasę w jakiś sposób.
 
Remis Newcastle z Chelsea(3.70 chyba) i wygraną Utd z Fulham za bodajże 1.60., za 5zł było 29.60 do wygrania.



Trzymać kciuki za BvB jutro musze, bo zagrałem BvB+Bayern+Boston(który już wygrał) coś około 30zł do wygrania za 10zł.



@down



A ja widząc newsa,że CR ma kontuzje wiedzialem,że lepiej nie grac na Real, ewentualnie można zagrać poniżej 2.5 było,za 2.30.
 
widze ze znowu walkuje sie kursy 1,01-1,2



jak ktos gra na takie kursy to mnie osobiscie to nie przeszkadza, ktos musi wylozyc kase na tych co graja te wyzsze :D przeciez to nie buk płaci wygraną ;-)
 
@gwidonek


Aha. To receptą na sukces jest gra wysokimi kursami? Nie chodzi czasem o to by grać "value" czyli zawyżone kursy? Czy niskie kursy nie mogą być czasami zawyżone?
 
przyznawac sie kto stawial dzis na Real!!! :-)



ciekawe ile razy jeszcze powtorze w tym sezonie, ze Real powinien byc ostatnia druzyna na jaka sie stawia 'pewniaki'. (nieistniejace w sumie okreslenie u bukow)
 
boze..przeciez nie biore na slepo wszystkich wysokich kursow, jak chcesz to sobie dorzucaj kursy typu szpila 1,1 jesli wygrywasz to gratuluje nic mi do tego, ja gram inaczej
 
@tens



raczej nie bede tego gral, a to z powodu, ze mam juz 2 single i mysle jeszcze nad 3-cim kuponem w combo, a 3 kupony to juz sporo na 1 gale
 
Back
Top