Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

W meczu Manu postawiłbym,:
Danny Welbeck nie strzeli bramki, 1,48
Handicap (0-3). 2 1,5
Ale czekam na oferte rogów i kartek
 
Na Szpilkę z Mollo wynosi 1,10,a z Zimnochem 1,30. Kurs na Mollo 7,00 to nie porozumienie i można spróbować zagrać to za grosze ;)
 
To 1.10 na Szpilkę zupełnie niewarte grania, Mollo zawsze może wyprowadzić jakiś nieoczekiwany cios...
 
Ja pieprze, na betsafe nie mozna przelewu z Banku Spółdzielczego zrobić i musze czekać 1-3dni,aż kasa się pojawi... To sobie pograłem dzisiaj, może przed UFC zdążę.



@down



Mam konto internetowe, ale przez przelewy24.pl nie ma Banku Spółdzielczego i muszę wybrać dowolny z listy.
 
Pięknie, kaskę pobrali, a wpłaty jak nie było tak nie ma i piszą,że niezrealizowana z powodu długiego czasu trwania transakcji. Ale 100zł zabrać to mogli..
 
Przelewy24... Teraz już niby wszystko w porządku, sprawdzili i kasa ma być jutro po 12.. Czyli nie zagram Realu po bardzo ciekawych kursach, pozostanie tylko UFC do grania w tym tygodniu z ciekawszych ako.
 
Czy ktoś próbował grywać surebety lub stosować Tranding na betfair lub gdzie indziej? Jakoś nigdy nie byłem przekonany do tych metod, jednak trzeba i takich rozwiązań próbować. Pytam się bo zauważyłem na kursach live UFC, że buk Bet365 często przysypia z kursami. Wie ktoś który bukmacher oprócz Bet365 oferuje UFC w kursach live?
 
Co sądzicie o McCallu? Sporo osób na niego stawia, a kurs ładny, 3.1. Wydaje mi się, że Ian wypadł znacznie lepiej niż Benavidez na tle Myszy.
 
Jakieś typy na dzisiejsze mecze Premier League?
Ja prócz tego co podałem powyżej stawiam
Norwich vs Tottenham:Liczba żółtych kartek powyżej 2,5 : 1,70

Reading vs Chelsea: Liczba żółtych kartek powyżej 2,5 : 1,68
Rogi (1,5 : 0) 2 : 1,67

Manu vs Southampton: Liczba zółtych kartek powyżej 2,5: 1,75
Arsenal vs Liverpool Rogi (0: 0,5) 2 : 1,98
 
50 groszy więcej zarobione za każdą postawioną złotówkę Tens.




A jak ktoś gra w euro albo funtach? To jest po prostu 0,5 różnicy w kursie. Kurs 3 to nie są 3 zł, tylko mnożnik równy 3 postawionych pieniędzy.




Co sądzicie o McCallu? Sporo osób na niego stawia, a kurs ładny, 3.1. Wydaje mi się, że Ian wypadł znacznie lepiej niż Benavidez na tle Myszy.


Ja na pewno zagram.
 
postawilem troche wbrew swoim zalozeniom na barce dzis, glownie z tego wzgledu ze real gra bez trzonu defensywy - casillasa, ramosa i pepe, wydaje mi sie ze atak barcy to sktrzetnie wykorzysta, ale z drugiej strony to puchar, do tego 2-mecz, więc nie zdziwi mnie jak barca nie bedzie forsować tempa przy remisie, zwlaszcza bramkowym
 
też własnie się jeszcze waham Serce zawsze za Realem ale obiektywnie i realnie patrząc nie widze dzisiaj tego meczu wiadomo, że z kontrataku mogą coś nasi zdziałać tylko kto będzie te ataki wyprowadzał Varanee?? ...
 
Dlatego ja miałem zamiar postawić dwa kupony - remis i zwycięstwo Realu + w obu przypadkach 2x Atletico Madryt (Sevilla i Betis),szkoda,że kaska nie doszła. Za tydzień stawiam remis, albo nawet dokładny wynik 2-2 :D
 
Mnóstwo razy przed meczami mam przeczucie, że będzie remis, ale jeszcze nigdy go nie zagrałem u buka, a bardzo dużo razy się sprawdza... Chyba nigdy się nie przełamię.
 
Dylemat - bo sam zagrałem. Jak powiem wam to mogę udupić, bo zawsze jak tu piszę na forum to udupiam. Ale spróbujmy. Ja zagrałem Philadelphie w kombinacji z Arsenal - Liverpool obie strzelą i ManU - Sotton over 2,5. Tobie polecam zagrać Philadelphie w kombinacji z Indianą. Powinno wyjść combo coś koło dwójki, a moim zdaniem raczej spokojnie wejdą te dwa spotkania. Jak chcesz coś bardziej ryzykownego to milwaukee bucks stoi koło dwójki i powinni sobie poradzić z bykami.
 
Zagrałem Philadelphie,Indiane i Milwaukee na AKO za skromne 5 zł ;) Dzięki Uefo.



Mam póki co bonus 100 zł to sobie mogę popróbować i poryzykować, tak dzisiaj 45zł postawiłem łącznie już, na NBA+Puchar Króla, Utd+remis Newcastle-Chelsea, Bvb+Bayern, i 2 kupony na UFC.
 
Moje coraz większe doświadczenie w bukmacherce nauczyło mnie, żeby nie grać na jakieś zwariowane zakłady bo "a może siądzie". Graj sobie bardziej pewne rzeczy, nawet za mniejsze kursy, ale ważne, żebyś konsekwentnie był na plusie, nawet jeśli to kwestia kilku złotych. W Bukmacherce ważna jest cierpliwość i zimna głowa, ale pewnie po kilku porażkach (czego Ci nie życzę oczywiście) sam dojdziesz do tego. Ważne, żeby nie mieć chęci grania codziennie i chęci odegrania się. Czekaj cierpliwie na dobre kursy i rozkładaj rozsądnie stawki. Taka mała podpowiedź ogólnie do wszystkich, bo lekko podchmielony jestem i mi się dobroć włączyła.
 
HubiSSJ3 za jaki tydzień? Rewanż jest za miesiąc. Ja dzisiaj jestem delikatnie na plusie, ale bez rewelacji, myślę że w weekend z pomocą Evansa + Overeema będzie lepiej.
 
O kurwa, takie kursy na ufc 156!



McCala za 2,95 biorę z pocałowaniem ręki, tak samo Frankie za 2,80. Miodzio.
 
Back
Top