Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

jak brazylijski wieczór, to brazylijski :) taki kuponik "puściłem" za 7 dyszek w Tobecie:



Andreson Silva + Wagner Prado + Demian Maia



460 zł z groszami do wzięcia :):-)
 
Zaszalełem i dałem 500 na Maie po kursie 1,75. Maia w WW będzie przekotem. To jest zawodnik, który ostatnio toczył wyrównany pojedynek w Wiedmanem i bardzo podszkolił swoją stójkę. Co oprócz jakiegoś "ciosu życia" ma mu do zaoferowania Story? Moim zdaniem kompletnie nic.


Też faworyzjue Brazylijczyka w nadchodzącej walce, ale akurat starcie z Weidmanem nie jest żadnym wykładnikiem. Chris wziął tę walkę z kilkudniowym wyprzedzeniem, miał ogromne problemy ze zrobieniem limitu wagi średniej, a i tak na jego tle Maia wypadł tragicznie!
 
Trzeba tez pamietac, ze Story pokonal Hendricksa i Thiago Alvesa, z Kampmannem stoczyl bardzo wyrownany pojedynek i mial przewage w stojce. Jak Maia nie bedzie walczyl jak pijawka i bedzie chcial probowac swoich sil w stojce to zle skonczy. Mimo wszystko jesli paliwa mu starczy powinien dzieki swoim umiejetnosciom parterowym urwac chociaz 2 rundy
 
Jeżeli chcieliście mnie nastraszyć to muszę przyznać, że Wam się udało, hehe. Szczerze to przy obstawianiu tych 500 zapomniałem o tym jak Story wypunktował Hendricka, wypadło to z mojej mózgowej rejestracji. I znowu mam bajzel we łbie... :)
 
Widze, że UFC 153 powoduje duże różnice zdań naszych forumowych graczy. Będzie ciekawie!
 
Witam, Panowie mam pytanie gdzie polecacie obstawiać zakłady na jakim serwsie? oczywscie najlepiej aby bylo dostępne KSW,UFC,StrikeForce : P
 
odpowiedz masz na praktycznie wszystkich stronach tego tematu, srsly. min. unibet, betathome, pinnacle.
 
Baju



Na pinnacle nie ma ksw, ostatnio wytypowalem wszystkie walki dobrze i przez brak oferty nie zarobilem kilku stow
 
A ja nie kumam takich problemów. Co za problem założyć konta u kilku buków i potem tylko porównywać oferty/kursy? Ja tak włąśnie robię i gram tam, gdzie najbardziej sie opłaca. Np. przy KSW różnice były spore, kiedy w jednym buku kursy ostro pospadały, w innym jeszcze nie zdąrzyli zrobić korekty i połapałem naprawdę dobre kursy.



Wracając do głównego tematu, dziś Bellator 76 i świetnie zapowiadająca się walka wieczoru Alvarez- Freire. Tu skłaniam się ku Alvarezovi, który jest bardziej doświadczonym i wszechstronnym zawodnikiem. Jeśli nie nadzieje się na jakiś strzał ze strony Pitbulla, powinien wygrać tą walkę.
 
Dla mnie to nie problem, priorytet dla mnie to UFC a bah nie siega pinnacle do piet jesli chodzi o oferte, za kazda wygrana mam kilkanascie, kilkadziesiat zlotych wiecej na koncie niz gdybym gral na bah i nie potrzebuje grania na kilku bukach. Doc powiedzial czego oczekuje od bukmachera to mu powiedzialem jak jest na pinnacle
 
Ale napisałeś, że nie zarobiłeś, bo nie było KSW w pinnacle. Jakim problemem było zagrać u innego buka? Byłbyś kilka stówek do przodu.



Żeby nie było, to z moich obserwacji wynika, że z reguły najwyższe kursy ma pinek, chociaż tam raczej gra się single. BAH ma słabe kursy, jednak bardzo szeroką ofertę(chociażby w ten weekend kilka mniej znanych gal europejskich, chociażby ta w Danii z Saidovem). Z tych bardziej popularnych betsafe, expekt, tobet, betsson, unibet mają podobne podobne oferty i kursy, z tym, że jak ktoś wspomniał, chyba w unibecie można grać UFC na żywo.



Ktoś gra coś z dzisiejszego Bellatora?
 
BJ Penn - Rory MacDonald 3.30 1.34

Idzie gruba kasa na Penna, być może będę żałował, jednak dla mnie to walka 50/50. Do walki jeszcze daleko ale taki kurs to łapie już teraz. Według mnie jedyną przewagę jaką posiada Rory to warunki fizyczne i atletyzm. Nie widzę Macdonalda, który nokautuje Penna lub go poddaje. Jeszcze niedawno prawdopodobny wydawał mi się scenariusz, że Penn wraca w kiepskiej formie z emerytury, w drugiej rundzie opada z sił, Rory go obala i do końca walki obija w parterze. Jednak BJ naprawdę podchodzi do tej walki mega zmotywowany , na 2 miesiące przed walką i przed rozpoczęciem obozu przygotowawczego Penn waży 180 funtów, w WW jeszcze nigdy nie widziałem go w tak dobrej formie, z reguły ważył 167 z dużym brzuchem. Jak podaje Penn na twiterze ściąga na Hawaje Askrena, Woodleya , Saffedina, pojawić ma się również Cormier. Oni na pewno zadbają o obronę obaleń Hawajczyka. Jeśli nie zawiedzie przygotowanie kondycyjne to według mnie Penn ustrzeli Macdonalda w drugiej lub trzeciej rundzie i już wtedy naprawdę odejdzie na emeryturę.

out.php

180 funtów
 
Cała główna karta trafiona w akumulatorze.... kurs 6,06.... dlaczego postawiłem tylko 5 zł :(
 
Ja skorzystałem z promocji na bet365, bo na under 1,5 rundy w walce Silva - Bonnar był kurs 2.25. Lokata 125 % :D
 
450 zeta ponad, najlepszy hajs zarobilem na kombinacji Fitch vs Tibau za 100zl, kurs na Fitcha byl 2.18 jak postawilem :-) smiech na sali , ze na najwiekszego dominatora po GSP w najlepiej obsadzonej wadze buki widzialy faworyta z mlodym Brazylijczyku ktory nie walczyl z nikim dobrym, na Tibau ponad 1.68. Teixeira poszedl za 350zl, i kombinacja Maia plus Davis plus Teixeira plus Nog za 100zl, w ostatniej chwili w nocy postawilem i warto bylo
 
Back
Top