Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Kursy na bahu dla chętnych:

13c3e7c8ba1406b81f98c2f02c4f4874.png


2.40 na Andryszaka.
 
Ktos obserwowal wczesniej kursy na Maia - Niedzwiedz ? Jestem mocno zaskoczony faktem, ze Aga jest tak duza faworytka. Spodziewalem sie znacznie bardziej zblizonych kursow.
 
Oj będzie. Nie zebym miał coś do Boba, czy tez zbytnio nie doceniał, ale kurs na Luke'a zacny. Poza tym w tej dywizji, Luke to dla Roberta jedno z największych zagrozeń.
Największe zagrożenie. Pójdzie tysiąc na Luke'a jak nic.
 
Prosił was Ohmbet o przesyłanie skanu dokumentu tożsamości?

Ja do tej pory wypłacałem sumy poniżej 1 k i mnie o nic nie prosił, teraz zależy mi na wypłaceniu ok 1,5 k i mnie już poprosili. Robiliście to? Wszystko było ok?
 
@Bafana Bafana taka weryfikacja u buków to normalna rzecz. Najczęściej chcą ID + rachunek z potwierdzeniem miejsca zamieszkania. Inaczej każdy po dostaniu limitu na koncie mógłby zakładać kolejne multikonta i grać tak do woli :) a tego buk chce uniknąć (szczególnie gdy ktoś wie jak ich ograć).

A co do płatności to wypłata tylko na portfele internetowe - skrill, neteller, ecopayz. Jeśli mieszkasz w Polsce to skrilla i netka masz zablokowanego jako płatności u buków dlatego zostaje tylko ecopayz.
Natomiast jeśli grasz głównie na wygraną zawodnika A lub B (bez metod skończeń lub wygranej w poszczególnych rundach) to rozważ konto na pinnacle (pinbet88 - osobiście polecam) u pośrednika assianodds lub sportmarket - wtedy masz dostęp do wpłat i wypłat przez skrill i neteller.
 
@RaphTaba @HeyPussyRUstillThere @Puczi

Jak działa ten ekopeyz? Ile czasu czeka się na transfer z ohbeta do portfela i czy z eko wypłacacie na konto czy jest jakaś karta do tego i w bankomacie?
Wpłata z eco do ohmbet dochodzi dosłownie od razu. Wyplata z ohmbet do eco kilka minut.
Konto na eco weryfikuje się w kilka dni max. Możesz zamówić do tego kartę mastercard eco payz, ale najlepiej w tej walucie co masz konto (karty eco nie ma w pln)
 
Back
Top