Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Nie chcę, on sam chce.
Co do IP, to korzystam z VPN (na maszynie wirtualnej).
Chodzi o to, że nie wiem czy ojciec będzie musiał zakładać swoje konto na ecopayz, czy wystarczy samo konto na ohmie i będzie można korzystać z mojego konta ecopayz (domyślam się, że z wpłatą nie byłoby problemu, gorzej z ewentualną wypłatą).

Macie ten sam adres zameldowania, czy inny?
 

Tak tylko pytałem, bo wspólny adres by przekreślał jakiekolwiek szanse.
W regulaminie nic nie zauważyłem, ale na Twoim miejscu założyłbym drugi ecopayz, bo zakładam, że konto tatełe i tak w większości by służyło do grania surebetów? Tak na logikę, to co by powstrzymywało graczy od zakładania 10 kont na jedno ecopayz? Muszą się zabezpieczać, że 1 gracz = 1 konto.
 
Tak tylko pytałem, bo wspólny adres by przekreślał jakiekolwiek szanse.
W regulaminie nic nie zauważyłem, ale na Twoim miejscu założyłbym drugi ecopayz, bo zakładam, że konto tatełe i tak w większości by służyło do grania surebetów? Tak na logikę, to co by powstrzymywało graczy od zakładania 10 kont na jedno ecopayz? Muszą się zabezpieczać, że 1 gracz = 1 konto.
I tu wszystkich zaskoczę. Tatełe chce sam coś pograć i ogólnie ogarnia temat, tylko przestał grać od wejścia ustawy.
Dzięki za odpowiedzi.
 
I tu wszystkich zaskoczę. Tatełe chce sam coś pograć i ogólnie ogarnia temat, tylko przestał grać od wejścia ustawy.
Dzięki za odpowiedzi.

Ha! :D To pozdrówki dla niego. Skoro tak, to spytaj kobitę na chacie i powiedz, że w Polsce konto jest obowiązkowe, a jest dodatkowo płatne. Skoro będzie normalnie grać, a nie doić kasę z promocji, to nie powinni się czepiać. Ohmbet jest naprawdę przyjazny.
 
Ohmbet jest naprawdę przyjazny.
Zauważyłem. Zawsze dobry kontakt z nimi.
BTW wiesz, że zaliczyli mi zakład na pierwsze trafione uderzenie w walce freaków na KSW (dałem hook za @4.50) tylko właśnie musiałem do nich napisać.
 
Zauważyłem. Zawsze dobry kontakt z nimi.
BTW wiesz, że zaliczyli mi zakład na pierwsze trafione uderzenie w walce freaków na KSW (dałem hook za @4.50) tylko właśnie musiałem do nich napisać.

Wiem :cool:
A pierwotnie było przegrane, czy nierozliczone?
 
@Wolf @allan77
Jest coś może ciekawego do obstawienia z nhl, kosza lub nożnej ?

Ja dopiero zaczynam dzień ale mam na dzisiaj zaznaczone : Stelmet @1.5 (zagram ale się nie napalam ze stawką bo Urlep dopiero przejął zespół i gra nie wygląda zbyt dobrze a Anwil wręcz przeciwnie, jest w gazie), Fredrichschafen -1.5 seta @1.62 (niemiecka siatkówa, mecz lidera z wiceliderem, Friedrichschafen zespół prowadzony przez Vitala Heynena, kandydata na trenera polskiej kadry jedzie tam z każdym) oraz Turów Zgorzelec @1.20 (Czarni dobrze zaczęli sezon ale teraz już pikują, natomiast Turów u siebie jest bardzo solidny i powinien spokojnie wygrać).

Taki trebelek będzie grany prawdopodobnie, chociaż nad tym Stelmetem będę się jeszcze zastanawiał czy warto.
 
Ja dopiero zaczynam dzień ale mam na dzisiaj zaznaczone : Stelmet @1.5 (zagram ale się nie napalam ze stawką bo Urlep dopiero przejął zespół i gra nie wygląda zbyt dobrze a Anwil wręcz przeciwnie, jest w gazie), Fredrichschafen -1.5 seta @1.62 (niemiecka siatkówa, mecz lidera z wiceliderem, Friedrichschafen zespół prowadzony przez Vitala Heynena, kandydata na trenera polskiej kadry jedzie tam z każdym) oraz Turów Zgorzelec @1.20 (Czarni dobrze zaczęli sezon ale teraz już pikują, natomiast Turów u siebie jest bardzo solidny i powinien spokojnie wygrać).

Taki trebelek będzie grany prawdopodobnie, chociaż nad tym Stelmetem będę się jeszcze zastanawiał czy warto.
Wszystko wlizło, graty a puściłem z ciekawości za dyszkę ;)
 
@allan77
Polecasz jakies strony do kosza/nhl z których czerpiesz informacje?
Czy dziś coś grasz?

ps. Dzieki za wcześniejsze typy
Pozdrawiam
 
@allan77
Polecasz jakies strony do kosza/nhl z których czerpiesz informacje?
Czy dziś coś grasz?

ps. Dzieki za wcześniejsze typy
Pozdrawiam

NBA i PLK śledzę na bieżąco, bardzo dużo tego jest.
NBA, tak najprościej - ESPN + dziennikarze wokół ligi, którzy są na TT, rotoworld do informacji na temat kontuzji + wywiady z trenerami, dużo można się dowiedzieć a do tego szostygracz.pl.
PLK - pulsbasketu.pl, podcast sytuacja ekstra + na twitterze hashtag #PLKpl, bardzo fajne środowisko które dużo wie o lidze, często możesz też zobaczyć jak typują mecze pod #TyperPLK

Jeśli chodzi o NHL to jestem trochę Januszem, śledzę ligę ale nie na tyle żeby powiedzieć że wiem o niej dużo.

Na dzisiaj mam na oku 2 zdarzenia : Trefl Gdańsk @2.4 oraz Zalgiris Kaunas @1.85 z tym że oba są dosyć ryzykowne, więc raczej za jakieś drobne, ten Zalgiris wygląda dobrze, cały sezon mają bardzo dobry, są rewelacją Euroligi i jeśli podtrzymają formę to będzie pewnie zwycięstwo w Serbii ale Crvena u siebie jest mocna i jeśli Litwini dadzą im tylko cień szansy to wykorzystają to.
 
@allan77
Czy mi się wydawało czy kiedyś obstawiałeś również NFL z dobrą skutecznością? Podawałeś kiedyś chyba stronę z przewidywaniami przez dziennikarzy analityków, czy pamiętasz może jej adres?
 
Dzieki @allan77

Tak z ciekawości jaki bukmacher jest teraz warty zarejestrowania?
Z tego co patrzyłem sts i lvbet mają najlepsze kursy jeśli chodzi o mma. Jest na rynku jeszcze fortuna,totolotek. Przewaga Sts jest to że posiada aplikacje mobilna jednak ma mało zakładów dodatkowych. Czy istnieje jakaś dobra legalna alternatywa dla unibet?
 
Dzieki @allan77

Tak z ciekawości jaki bukmacher jest teraz warty zarejestrowania?
Z tego co patrzyłem sts i lvbet mają najlepsze kursy jeśli chodzi o mma. Jest na rynku jeszcze fortuna,totolotek. Przewaga Sts jest to że posiada aplikacje mobilna jednak ma mało zakładów dodatkowych. Czy istnieje jakaś dobra legalna alternatywa dla unibet?
nie
 
@Puczi rozumiem zakład na Usmana. Sam uważam, że wygra bez problemu jednak czy gra po takim kursie naprawde ma sens? Zawsze zostaje x szansy, że jednak nie wejdzie.

Z NHL:
Toronto Ottawa over 5.5 - 1.7
Chicago Minnesota over 5.5- 1.9
Chicago - 2.35

Z NBA:
Charlotte Hornets -4.5 - 1.6
dla odważniejszych -6.5
 
@Puczi rozumiem zakład na Usmana. Sam uważam, że wygra bez problemu jednak czy gra po takim kursie naprawde ma sens? Zawsze zostaje x szansy, że jednak nie wejdzie.

Z NHL:
Toronto Ottawa over 5.5 - 1.7
Chicago Minnesota over 5.5- 1.9
Chicago - 2.35

Z NBA:
Charlotte Hornets -4.5 - 1.6
dla odważniejszych -6.5

Kurs 1.18 odzwierciedla 84,7% szans zawodnika na wygraną. Według mnie Usman ma około 95% szans. Meek nie ma nic na Nigeryjczyka. Gdyby miał czym przyjebać, to bym nie grał, ale Norweg jest waciany i ma tragiczną obronę obaleń. Dla mnie to będzie tko w 2 rundzie. Spodziewam się powtórki z Nurmagomedov - Horcher.

blejda lowce vampirow grasz?
przypomne, ze w stojce go Omielan lal konkretnie

Hunt jest za stary. Nie wierzę, że 44 letni kickboxer da radę regularnie bronić obaleń Blaydesa. A skoro Ngannou nie dał rady znokautować nieopierzonego wówczas Curtisa, to wątpię, by mały Hunt to zrobił. Przewaga zasięgu jest wręcz śmieszne. To waga ciężka, ale spodziewam się, że na pinnaclach bedzie z 1.55, co i tak bym rozważał.
 
Back
Top