Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

panowie ode mnie macie taki typ na dzisiaj, można zawsze sobie dorzucić do kuponu:
Atalanta zdobędzie powyżej 1,5 kartki - kursik 1,59
 
Ale kursy poleciały...

upload_2017-12-17_19-41-48.png
 
Od razu czuje się pewniejszy po takiej odpowiedzi.
Oby Khabib zrobił wagę i się nie pochorował.
Josh Thomson: Habib weighs about 82 kilos

On December 30, Habib Nurmagomedov will fight against Edson Barbosa at the UFC 219 show. For Habib, this will be the first fight since November last year. Such a long break was caused by health problems, which appeared due to heavy weight loss. Before the fight with Barbosa, Habib and his camp noted that they had changed the approach in nutrition and the training system. In mid-November, journalist Ariel Helvanni reported that Nurmagomedov's weight is about 170 pounds (77 kg). However, one of Nurmagomedova's team-mates Josh Thomson in an interview for the Big Brown Breakdown podcast said that Habib's weight, even now, is much greater than the figures promulgated by Helwanni.

"Who drives a ton of weight in the lightweight division? Says Thomson. "Habib!" He drives a huge mass. Three weeks ago he weighed 195 pounds (88.5 kg). When he appeared in the camp, his weight was 191 pounds (86.6 kg). Now it weighs 182-183 (82.5 kg). On the night of the battle, most likely, he will be from 182 to 185 pounds. "
 
Minimalnie faworyzuję Stephensa. Choi bije mocno, ale nie na tyle, żeby skruszyć szczękę Jeremy'ego i nie na tyle często, żeby go rozstrzelać, jak Moicano.

Stephens @2.55

U mnie to samo. Mimo, że choja lubię.
Na wikinga też coś pójdzie, oczywiście drobnego.

Według mnie Meek to gówno. Jeśli już chcesz ryzykować, to może under 2.5? Bo decyzji Norweg nie ugra.
 
Minimalnie faworyzuję Stephensa. Choi bije mocno, ale nie na tyle, żeby skruszyć szczękę Jeremy'ego i nie na tyle często, żeby go rozstrzelać, jak Moicano.

Stephens @2.55



Według mnie Meek to gówno. Jeśli już chcesz ryzykować, to może under 2.5? Bo decyzji Norweg nie ugra.
Jaki kurs jest na under 2.5? Nie mam jak teraz sprawdzić...
Ale i tak postawiłbym kwotę, na której mi nie zależy, tak 4fun.
 
Jakiś ziomeczek wkleił przed meczem kupona na siatkę:


Wynik meczu: Budowlani - Dynamo 18:25, 20:25, 23:25.

Czy to już pech?
 

Attachments

  • Bez tytułu.png
    Bez tytułu.png
    103.4 KB · Views: 56
Orientuje się może ktoś, czy można bez problemu wpłacać i wypłacać kasę ze swojego ecopayz na nie swoje konto na ohmbecie?
Ojciec chciał założyć konto na ohmie.
 
Orientuje się może ktoś, czy można bez problemu wpłacać i wypłacać kasę ze swojego ecopayz na nie swoje konto na ohmbecie?
Ojciec chciał założyć konto na ohmie.
Jeszcze ojca chcesz w to wplątać?
Raczej idzie po IP. A więc dużo nie zdzialacie
 
Jeszcze ojca chcesz w to wplątać?
Raczej idzie po IP. A więc dużo nie zdzialacie
Nie chcę, on sam chce.
Co do IP, to korzystam z VPN (na maszynie wirtualnej).
Chodzi o to, że nie wiem czy ojciec będzie musiał zakładać swoje konto na ecopayz, czy wystarczy samo konto na ohmie i będzie można korzystać z mojego konta ecopayz (domyślam się, że z wpłatą nie byłoby problemu, gorzej z ewentualną wypłatą).
 
Back
Top