Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Hej, możecie mi pomóc i wytłumaczyć jak działa ten Skrill ?
Chce grać w walucie obcej np. w USD i teraz na SKRILL-a przelewam kasę w PLN z mojego konta a SKRILL sam sobie to przewalutuje żeby wysłać to np. do buka? I w drugą stronę - jeśli chcę wybrać zarobione pieniądze to działa to tak samo?
I jak wybieram te pieniądze jeśli chcę ominąć bank? Muszę zamówić specjalną kartę od nich? Czy mogę wybierać przez jakieś kody w bankomatach?
W ogóle jeśli muszę kartę wyrobić od nich to tą kartą można wypłacać w każdym bankomacie czy w jakiś wybranych?
Jestem początkujący więc sorry za taką prostotę ....
 
Hej, możecie mi pomóc i wytłumaczyć jak działa ten Skrill ?
Chce grać w walucie obcej np. w USD i teraz na SKRILL-a przelewam kasę w PLN z mojego konta a SKRILL sam sobie to przewalutuje żeby wysłać to np. do buka? I w drugą stronę - jeśli chcę wybrać zarobione pieniądze to działa to tak samo?
I jak wybieram te pieniądze jeśli chcę ominąć bank? Muszę zamówić specjalną kartę od nich? Czy mogę wybierać przez jakieś kody w bankomatach?
W ogóle jeśli muszę kartę wyrobić od nich to tą kartą można wypłacać w każdym bankomacie czy w jakiś wybranych?
Jestem początkujący więc sorry za taką prostotę ....
Zamawiasz kartę skrill mastercard na adres zarejestrowany na swoim koncie skrill. Karta kosztuje 10€ i możesz nią płacić i wypłacać wszędzie gdzie akceptują kartę mastercard (czyli w sumie w każdym bankomacie i terminalu). Kartę zamów w takiej walucie jakie masz konto skrill bo każda transakcja będzie obciążania prowizją za przewalutowanie, a przy większych stawkach jest to odczuwalne.
Niedawno skrill wprowadzil nowe limity, dla zwykłych kont i można wypłacić 3900 zl dziennie w bankomatach zamiast 1000 - w końcu.
Poza tym poczytaj ich stronę bo wszystko tam jest wyjaśnione.
 
Tez jakos zagrozenia nie widze, poki co 1,75 na STS, trzeba sie rozejrzec gdzie indziej co oferuja, ale to mrozenie hajsu troche odstrasza...

Bukmacherka to inwestycja z wygranymi i przegranymi. Jeśli myślisz, że Usyk wygra a kurs spadnie to graj teraz, bo przy stratach to od tych setnych części każdej wygranej może zależeć czy zarabiasz czy tracisz.

Ja zamroziłem jakiś czas temu Fergusona po 1.61 i dobrze mi z tym :cool:
 
Bukmacherka to inwestycja z wygranymi i przegranymi. Jeśli myślisz, że Usyk wygra a kurs spadnie to graj teraz, bo przy stratach to od tych setnych części każdej wygranej może zależeć czy zarabiasz czy tracisz.

Ja zamroziłem jakiś czas temu Fergusona po 1.61 i dobrze mi z tym :cool:
Jak dla mnie powinien wygrac, tylko wiesz ze na legalnym buku 1,75 daje wygrana jak kurs 1,54 na starych zasadach. Jezeli chodzi o mrozenie hajsu to granie wprzod takiego Fergusona uwazam za normanlne bo walka powiedzmy za 2 miechy od postawienia, w tym przypadku, przed Usykiem jeszcze 2 walki przed rozstrzygnieciem zakladu, wiec jak dobrze to wygra turniej w CZERWCU 2018, a to jest roznica
 
Jak dla mnie powinien wygrac, tylko wiesz ze na legalnym buku 1,75 daje wygrana jak kurs 1,54 na starych zasadach. Jezeli chodzi o mrozenie hajsu to granie wprzod takiego Fergusona uwazam za normanlne bo walka powiedzmy za 2 miechy od postawienia, w tym przypadku, przed Usykiem jeszcze 2 walki przed rozstrzygnieciem zakladu, wiec jak dobrze to wygra turniej w CZERWCU 2018, a to jest roznica

A, to jasna sprawa, nie wiedziałem, że tyle czasu do turnieju :O
 
Kto to głosuje? :joer:

987728894d6f5.jpg
 
Ktoś wspominał, że czeka na start NHL. Strasznie się wkręciłem w hokej ostatnio, dyskutujecie tu o kursach lub jest jakiś osobny temat?
 
Ohmbet mnie wkurwił. Nie da się zmienić waluty :sad:
Chyba będę musiał usuwać konto i zakładać nowe bo jak był skrill, to PLNy były spoko, ale teraz wolałbym grać w ojro.
 
Ohmbet mnie wkurwił. Nie da się zmienić waluty :sad:
Chyba będę musiał usuwać konto i zakładać nowe bo jak był skrill, to PLNy były spoko, ale teraz wolałbym grać w ojro.
Też miałem ten problem. Ale jak dobrze policzysz to i tak się opłaca. przewalutowanie 2.99% x 2 płacisz + bodajże prowizja przy wypłacie.
Wplacajac raz i robiąc z tego zysk oszczędzasz bo nie płacisz ciągłe jałmuznego 12% od każdego kuponu. Nie wspominając o wygranych powyżej 2180 (10%).
Ponadto lepsza oferta na mma.
 
Back
Top