Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Ale ja naprawdę sam nic nie gram. Skrill działa Norwegowi i to mi wystarcza.

Askham siadł, to za wygraną rzucę Nelsona.

No Ty nie grasz, gra Ci Norweg, na jedno wychodzi. Chciałbym mieć takiego Norwega :D Życie bez Ohma to nie życie, panie!
 
Leci Askham @1.85 unibet
@VaeVictis stawiasz w końcu?
Sorry, ze tak pozno, ale bylem na gali ;) Zagralem dubla Ashkam Chuzhigaev za 2.45 i niestety Enlunda, ale w sumie calkiem ladnie do przodu. Teraz rozkminiam Bellatora, bo jak postawie to moze dotrwam do konca. Chyba puszcze Nelsona i Freire za drobne.
 
Ale ja naprawdę sam nic nie gram. Skrill działa Norwegowi i to mi wystarcza.

Askham siadł, to za wygraną rzucę Nelsona.

Ponownie Gratuluję!
Tak z ciekawości, prowadzisz wskaźnik trafialnosc analiz?
Mógłbyś się nim pochwalić?
 
Dzięki - nie zapisuję wskaźnika, ale od kiedy sam nie stawiam, zapisuję wszystko w excellu i z tego wychodzi 14-1 w typach.
Nawet się nie łudzę, że pozostanie taka skuteczność, ale myślę, że będzie około 70% w roku.

Poszło rano:
Cerrone 1.68

Kilka dni temu zagrałem Mousasiego po 1.42 na ohmie, nie wiem czy pisałem. Dla mnie to rozbój w biały dzień, myślę, że w pinnaclach będzie 1.16-1.20.
 
Dzięki - nie zapisuję wskaźnika, ale od kiedy sam nie stawiam, zapisuję wszystko w excellu i z tego wychodzi 14-1 w typach.
Nawet się nie łudzę, że pozostanie taka skuteczność, ale myślę, że będzie około 70% w roku.

Poszło rano:
Cerrone 1.68

Kilka dni temu zagrałem Mousasiego po 1.42 na ohmie, nie wiem czy pisałem. Dla mnie to rozbój w biały dzień, myślę, że w pinnaclach będzie 1.16-1.20.
Ładny wynik.
Ja robię średnio 50/50, i obstawiam piłkę nożną i MMA. Odziwo jestem na sporym plusie.
Założenie i plan na grę jest następujący: w tygodniu i wolniejsze weekendy gram nożną za małe staweczki aby nabić budżet i zainwestować go w MMA. W tym tygodniu wszystko było idealnie. Po gali zysk 350 %. Jednak długo się nie cieszyłem zyskiem. Założenia i plan szlak trafił... zagrałem po mega stawce, że Napoli wygra pierwszą połowę we wczorajszym meczu. Niestety nauka pokory była bardzo kosztowna i weekend kończę po kosztach.
 
Takie tam łupy dopiero sprawdziłem dziś
upload_2017-9-24_20-4-35.png

plus tłustszy
upload_2017-9-24_20-5-43.png
 
To na bank leci.

Mnie kusi @7.10 na Dillashawa tko/ko pomimo kibicowania Cody'emu.
Chyba to pogram.

Ps. Nasz sig-bet aktualny? :)

Jasne, że tak - choć tko by mnie raczej zdziwiło.
Wczoraj dopiero obejrzałem Werduma z Reemem - stójka absolutnie czołowa, szczęka z granitu; zagram go na pewno, choć pewnie jak ludzie zobaczą porykującego Lewisa i sflaczałego Fabricio to kurs podrośnie - czekam na 1.55.
 

Ta marża w STS jest przezajebista :D I jeszcze 12% podatku, no nic tylko grać
 
@Puczi
Saidova byś tykał?
Moim zdaniem Aslambek nie da rady. Pomimo 5 lat różycy Mello pokazał w ostatniej walce, że ma dobrą kondycje i nie lichą szczękę. Do tego jest 5 cm większy a więc w teorii powinien mieć lepsze poczucie dystansu. Alsambek w walce z Ionem rozegrał to taktycznie. Pół rundy w stójce i drugą część próbował dominować w parterze. Choć nie d końca mu to wyszło. Teraz będzie miał znacznie gorzej. Moim zdaniem Mello jest lepszy w parterze a ponad to będzie dążył do tej płaszczyzny. Walka może się zakończyć przez ko/tko Alsambka lub dec / sub Brazola.
Oczywiście trzeba wziąć pod uwagę, że walka jest w Moskwie :)
@2,5 Marcelo Alfaya
 
Dałem tego dubla, okaże się jutro. Już jest dobrze bo Maksiu wygrał IMSJ i 4,20 singielek wszedł jak w masło. jak Saidov ogarnie to będzie jeszcze dużo lepiej :)
 
opłaci ci się grac singla?

Tym razem w plecy, ale dlaczego ma się nie opłacać? Jeśli grasz dubla 1.40 * 1.40 za stówę, to najpierw grasz singla na pierwszego za 100, a potem singla na drugiego za 140 :fjedzia: Nikt Ci nie broni zagrać ewentualnej wygranej po 1.25 i masz "dubla". A grając same single minimalizujesz ryzyko strat i zapewniasz w miarę regularny zysk.
 
Last edited:
Po prezentacji ACB 71 dostrzegłem prawdopodobną kontuzję Billsteina
Walka Aleksei Butorin @1,25 vs Jonas Billstein. Odziwo ni została zdjęta z karty. Jonas wyszedł do ważenia z problemem lewej ręki.

upload_2017-9-30_9-1-42.png

chwilę później od razu chwycił za lewą rękę w celu jej podtrzymania.
 
Back
Top