Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Typujesz po analizie czy tylko ze względu na kurs?

Typuję Andrade, choć spodziewałem się kursu ~2.60 na nią.
Jessica jest niższa od rywalki, silna, zbita. Nie da się łatwo obalić. Kondycję ma lepszą od Gadelhi, w stójce bije mocniej, jako jedyna w dywizji może zagrozić Claudii obaleniem.
Ludzie według mnie błędnie wyraźnie faworyzują Claudię patrząc przez pryzmat starć z Joanną - a to style tworzą walki. Dużo łatwiej Gazeli obalić wysoką, chudą piękność, niż małego Hulka.

Oczywiście nawet nie uniosę brwi, jeśli Andrade zostanie przeleżana, jednak minimalnie faworyzuję tutaj właśnie Jessicę - chaos, bójka i szybkie tempo według mnie wystarczą.
 
Wątpię, by Gadelha była znacznie lepszą strikerką od Hill, którą Andrade zgniotła.

A betsafe ile wycenia dzisiaj Gadelhe? z 1,30 ?

99f3b761eb0753d70af4680307998109.png
 
Last edited:
Typuję Andrade, choć spodziewałem się kursu ~2.60 na nią.
Jessica jest niższa od rywalki, silna, zbita. Nie da się łatwo obalić. Kondycję ma lepszą od Gadelhi, w stójce bije mocniej, jako jedyna w dywizji może zagrozić Claudii obaleniem.
Ludzie według mnie błędnie wyraźnie faworyzują Claudię patrząc przez pryzmat starć z Joanną - a to style tworzą walki. Dużo łatwiej Gazeli obalić wysoką, chudą piękność, niż małego Hulka.

Oczywiście nawet nie uniosę brwi, jeśli Andrade zostanie przeleżana, jednak minimalnie faworyzuję tutaj właśnie Jessicę - chaos, bójka i szybkie tempo według mnie wystarczą.

A betsafe ile wycenia dzisiaj Gadelhe? z 1,30 ?
 
Też miałem ten problem. Ale jak dobrze policzysz to i tak się opłaca. przewalutowanie 2.99% x 2 płacisz + bodajże prowizja przy wypłacie.
Wplacajac raz i robiąc z tego zysk oszczędzasz bo nie płacisz ciągłe jałmuznego 12% od każdego kuponu. Nie wspominając o wygranych powyżej 2180 (10%).
Ponadto lepsza oferta na mma.
Masz racje. Tak czy srak wypłacając przez kartę ecopayz muszę zrobić podwójne przewalutowanie jeżeli wpłacam z PLNów, ale mam też środki w euro co mi się za chuja nie opłaca. Najpierw do buka z EUR na PLN, a potem przez kartę ecopayz znowu podwójne przewalutowanie.
 
Masz racje. Tak czy srak wypłacając przez kartę ecopayz muszę zrobić podwójne przewalutowanie jeżeli wpłacam z PLNów, ale mam też środki w euro co mi się za chuja nie opłaca. Najpierw do buka z EUR na PLN, a potem przez kartę ecopayz znowu podwójne przewalutowanie.
Normalnie zmieniaj walutę jak masz opcję. Ja jak zobaczylem ile mi leci kasy za przewalutowania między bukami i kontami to się za głowę złapałem.
 
Ohmbet nie obsługuje skrill i neteller niestety.
Brak możliwości zmiany waluty na ohmbet
Dokładnie. Nie byłoby problemu gdyby ecopayz miało karty w PLN. Jak znajdę czas, to spróbuję usunąć całe konto na ohm i założyć na nowo i ewentualnie pograć u innego buka (chociaż na ohmbecie ostatnio grało mi się zajebiście).
 
Pytanko na szybkości; jakiego buka online polecacie? W sensie czy w ogóle jest jakiś legalny teraz i sensowny bo wydaje mi się że coś się pozmieniało ostatnio w naszym kraju... No a gdzie mi lepiej doradza jak nie fachowcy z cohones..:beer:
 
Pytanko na szybkości; jakiego buka online polecacie? W sensie czy w ogóle jest jakiś legalny teraz i sensowny bo wydaje mi się że coś się pozmieniało ostatnio w naszym kraju... No a gdzie mi lepiej doradza jak nie fachowcy z cohones..:beer:

Z legalnych najlepszy moim zdaniem LVBet.
 
Pytanko na szybkości; jakiego buka online polecacie? W sensie czy w ogóle jest jakiś legalny teraz i sensowny bo wydaje mi się że coś się pozmieniało ostatnio w naszym kraju... No a gdzie mi lepiej doradza jak nie fachowcy z cohones..:beer:
LVBET, polecam
 
Jeśli Larkin prześpi, to Daley moze pięściami namachać punktów i wygrać jakimś splitem. Co do Bensona, to nie postawiłbym na niego złamanego funta.
Bendo vs PitBull (o.2.5) + Nelsov vs Ayala (o.1.5) + Daley vs Larkin (o.2.5) - @4.48
 
Back
Top