Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

łączę się z wami w bólu. bolało mocno wczoraj.
Nawet ten żuzel nie wszedł - .ebane wykluczenie zdecydowało.

Odkujemy się innym razem.
 
beda kursy na ksw? juz poniedzialek a tu nic
na unibet sa kursy na euro fc
badurek po 1.3 na rywalke 3.2
 
Niewiem jak panowie ale ja bede grać Alvareza. Mimo wszystko uważam, że bedzie swoistym kryptonitem na Conora który jest za mały na tę wagę co pokazały walki z Diazem.

Co sadzicie o dublu:
Monaco
Borussia
ako 6.45
 
Kurde, jestem odcięty od źródeł szybkiego przelewu, a poleciałbym grubiej w Sporting z handicapem i BvB DNB po 1.86.
 
KSW juz za kilka dni a kursów jeszcze na galę nie ma, nawet oddzielnego tematu na temat gali nie ma na stronie.
 
1755a4990be49c417c9c4e2acd6a55cc.jpeg

szuli - kura 1.6 - 2
sts

ktos cos
 
Cleverley @2.50

Moim zdaniem Walijczyk wygra z Brahmerem na punkty na jego terenie, Jurgen jest już stary, Nathan będzie szybszy, lepsza praca na nogach, kondycja, jeśli tylko zawalczy mądrze jak np. z Fonfarą (mimo porażki dał dobrą walkę) to wygra. Na dodatek jak się popatrzy na to z kim mierzyli się obaj zawodnicy to 8 lat młodszy Cleverley mierzył się z absolutnym topem w swojej wadze a Niemiec, klasycznie, obija ogórków i jest królem lokalnej gawiedzi.
 
Cleverley @2.50

Moim zdaniem Walijczyk wygra z Brahmerem na punkty na jego terenie, Jurgen jest już stary, Nathan będzie szybszy, lepsza praca na nogach, kondycja, jeśli tylko zawalczy mądrze jak np. z Fonfarą (mimo porażki dał dobrą walkę) to wygra. Na dodatek jak się popatrzy na to z kim mierzyli się obaj zawodnicy to 8 lat młodszy Cleverley mierzył się z absolutnym topem w swojej wadze a Niemiec, klasycznie, obija ogórków i jest królem lokalnej gawiedzi.
Też tak myślę tylko... Nie boisz się przekrętu?
 
Na różnych forach bukmacherskich przewidują bardzo wysokie kursy na MMA do końca roku w https://lvbet.pl/ Ktoś coś wie na ten temat? No bo bukmacher nowy i nie wiem do końca czy ufać.

No i zauważyłem że ostatnio rosną kursy bezpośrednio za 2 dni do walki.

Ktoś obstawia u innych bukmacherów? bwin?
 
Jaka jest w ogóle minimalna wpłata, wypłata na pinnacle?Ci co oglądają piłkę nożną i znają się coś
Co myślicie o:
Eliminacje mś:Senegal vs Wyspy Zielonego przylądka typ:Senegal 1,52
Norwegia vs Azerbejdżan typ:Norwegia 1,85
Niemcy vs Czechy, wiadomo Niemcy 1,20
 
Jaka jest w ogóle minimalna wpłata, wypłata na pinnacle?Ci co oglądają piłkę nożną i znają się coś
Co myślicie o:
Eliminacje mś:Senegal vs Wyspy Zielonego przylądka typ:Senegal 1,52
Norwegia vs Azerbejdżan typ:Norwegia 1,85
Niemcy vs Czechy, wiadomo Niemcy 1,20

Czarnuchów to bym sobie odpuszczał, oni są czarni, nie warto im ufać. :boss:
 
Back
Top