Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

w sts chyba wogole nie ma nic z tej gali, przynajmniej wczoraj nic nie bylo
byłem dziś w fortunie po 14 i też nie było, spytałem się babki to powiedziała że nie mają praw do tego czy coś takiego i dlatego nie ma zakładu.
 
Gra ktoś analizując mecze tylko i wyłącznie patrząc na H2H? Dziś trafiłem remis w piłce ręcznej, w meczu Alcobendas - Nava (26:26) - w dwóch poprzednich sezonach pierwszy mecz między tymi drużynami kończył się remisem. Trzeci sezon rozgrywają i znowu pada remis. Próbował grać ktoś takim sposobem? Wiadomo, że nie zawsze coś takiego wpadnie, ale grając "monstrualne" kursy na remisy w ręcznej rzędu 11.00, to jednak można wychodzić na plus.
 
nigdy nikomu zle nie zycze wrecz przeciwnie oby wam sie powodzilo jak najlepiej chlopaki, troche zdziwienie ze taki ogarniety typeczek jak kiras wszedl grubo gdzie wszyscy eksperci od boksu przewidywali ze ten Usyk to ogarnie a kurs tez nie byl az wcale taki kuszacy tyle samo dawali na Usyka przez decyzje chyba
 
Czekam na kolejny wysyp kurwiśmieszków cieszących się z cudzych przegranych.
Ja tam olewam takich typów, szkoda strzępić ryja. Teraz robię przerwę, jedyne co będę stawiał to przeciwko legii w lm, bo to bez ryzyka :-D
 
@kiras stay strong mordo, wiesz, że rozumiem Cię jak nikt inny. Jeszcze będzie hajs zbijany :beer:
Wiadomo chwila przerwy i wracam ze zdwojoną siłą :D jebać wszystkie zazdrosne kurwy i tych co cieszą sie z porażek prawdziwych wyjadaczy marmolady.Wbrew pozorom nie wjebałem jakoś rekordowo jak wielu z was myśli.
Jeszcze będę polewał cycate dziwki Kapitanem Morganem.
 
Back
Top