Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

NA JUTRO EL. MŚ

CHORWACJA (1,53) + ISLANDIA (1,66) ako 2,55 :cool::beer:
no islandia ladnie mnie zestresowala, ale ja live stawialem przy stanie 0-1, jakby jeszcze turasy wygraly, to bylbym bogaty.
a co dzisiaj mordeczki stawiacie? mi sie podoba belgia i lotwa, ale ci drudzy nawet z tymi jebanymi wyspami moga przegrac, wiec sklanialbym sie bardziej do belgii z handi -1, jeszcze zobacze
 
Postraszyła i to konkretnie heh. Ważne że na plus :)

Na dzisiaj słabiutkie mecze. Zagrałem Cypr x2 + Białoruś x2. Czuję "niespodzianki" ;)
 
Dzisiaj Szwajcaria. Można też coś jechać w handicap na Portugalię, Belgowie powinni wygrać, ale ogólnie dzisiaj mecze są zdradliwe, kursy chujowe a taka Holandia lubi się skompromitować.
 
Jakiś dobry buk.Niskie wypłaty i wpłaty minimalne, oferta na ufc wczesna albo przynajmniej w miarę szeroka.Nie unibet, bet365,betsafe,pinnacle.No i sposóby wypłat bez rejestracji jakiś?Tera nie potrzebny, ale na 205 bym coś puścił
 
Jakiś dobry buk.Niskie wypłaty i wpłaty minimalne, oferta na ufc wczesna albo przynajmniej w miarę szeroka.Nie unibet, bet365,betsafe,pinnacle.No i sposóby wypłat bez rejestracji jakiś?Tera nie potrzebny, ale na 205 bym coś puścił

przerwę sobie zrobiłeś?
 
Jakiś dobry buk.Niskie wypłaty i wpłaty minimalne, oferta na ufc wczesna albo przynajmniej w miarę szeroka.Nie unibet, bet365,betsafe,pinnacle.No i sposóby wypłat bez rejestracji jakiś?Tera nie potrzebny, ale na 205 bym coś puścił
Na wszystkich innych masz samowykluczenie? Z jakiegoś powodu je sobie nałożyłeś Michał, odpuść temat, będziesz miał na drożdżówkę po majmie.
 
Jakiś dobry buk.Niskie wypłaty i wpłaty minimalne, oferta na ufc wczesna albo przynajmniej w miarę szeroka.Nie unibet, bet365,betsafe,pinnacle.No i sposóby wypłat bez rejestracji jakiś?Tera nie potrzebny, ale na 205 bym coś puścił
Po co się wykluczyłeś z tych wszystkich bukmacherów w takim razie?
 
Stawiaj single kurwiu, to nie będziesz musiał się wykluczać na każdym bukmacherze. Kiedy wreszcie zrozumiesz, że to maraton, nie sprint?

A ja się dałem skusić na Tumenowa, bo kurs podskoczył do 1.46 - chyba @Rades mnie ostatnio pytał o Alberta?


Tak też się skusiłem jednak :fingers:
 
dzisiaj z pilki jedyne co jest warte grania ewentualnie to nasi
ale oni mi kurwa zawsze robia na zlosc jak rzucam kase w takie mecze, wiec chyba odpuszcze, a na pewno poczekam na sklad

edit

michi
zle zinterpretowac mozna cos skomplikowanego
 
dzisiaj z pilki jedyne co jest warte grania ewentualnie to nasi
ale oni mi kurwa zawsze robia na zlosc jak rzucam kase w takie mecze, wiec chyba odpuszcze, a na pewno poczekam na sklad

edit

michi
zle zinterpretowac mozna cos skomplikowanego
Jak widać nie.Serio tylko 205 mnie interesuje, ot tak.Nie jakiś musm
 
@michi972 zrób sobie rok przerwy, zgromadź jakiś kapitał np 1000-2000zł (czy na ile możesz sobie pozwolić), dalej bądź w temacie i nabieraj doświadczenia, lepiej zagrać 1 kurs value np 2.0 niż 3 kursy po 1.4 na jednym kuponie, podziel sobie stawki na jednostki i stawiaj w zależności od tego jakie szanse dajesz danemu zawodnikowi czy drużynie. W jednym roku będziesz grał single za np 30-80zł, w drugim roku jak będzie ci dobrze szło to zwiększysz stawki dwukrotnie, potem dojdziesz do etapu, że będziesz mógł pozwolić sobie na stawianie kilkuset złotych na zakład i zobacz jaki to zysk w perspektywie rocznej.
Taka skromna rada, ale zrobisz jak uważasz.
 
@michi972 zrób sobie rok przerwy, zgromadź jakiś kapitał np 1000-2000zł (czy na ile możesz sobie pozwolić), dalej bądź w temacie i nabieraj doświadczenia, lepiej zagrać 1 kurs value np 2.0 niż 3 kursy po 1.4 na jednym kuponie, podziel sobie stawki na jednostki i stawiaj w zależności od tego jakie szanse dajesz danemu zawodnikowi czy drużynie. W jednym roku będziesz grał single za np 30-80zł, w drugim roku jak będzie ci dobrze szło to zwiększysz stawki dwukrotnie, potem dojdziesz do etapu, że będziesz mógł pozwolić sobie na stawianie kilkuset złotych na zakład i zobacz jaki to zysk w perspektywie rocznej.
Taka skromna rada, ale zrobisz jak uważasz.
No może, jak mi samowykluczenia zejdą, ewentualnie betclic
 
Angole mi ujebią kupon śmiesznym overem 2.5 z jakąś Maltą. To się nie dzieje kurwa.


Co ja mam powiedzieć, Szkoci zamykają mi dobrego dubla, a przepierdalają 0-1 z Litwą... Ale dzisiaj możemy się zjednoczyć pod hasztagiem #fuckbritain :crazy:
 
Stawiaj single kurwiu, to nie będziesz musiał się wykluczać na każdym bukmacherze. Kiedy wreszcie zrozumiesz, że to maraton, nie sprint?

A ja się dałem skusić na Tumenowa, bo kurs podskoczył do 1.46 - chyba @Rades mnie ostatnio pytał o Alberta?


Samowykluczenie :jon:
 
Samowykluczenie :jon:

U mnie plus

826e3e9f022f0a472b6d8c9fc1d89b3a.png

https://gyazo.com/826e3e9f022f0a472b6d8c9fc1d89b3a
 
Szwajcaria -3 handi po 1.86 chyba jak najbardziej grywalna. O ile im się będzie chciało, to powinni to spokojnie ogarnąć 4-0 lub wyżej. Przecież to, że Portugalia nie włożyła Andorze dwucyfrówki to zawdzięczają wyłącznie szczęściu.
 
Sorry za post pod postem, ale gdzieś muszę znaleźć ujście dla mej złości i nieporadności. Noż kurwa. Chciałem grać handi Portugalię, ale myślę: są nieobliczalni, mogą wygrać 0-1, w końcu nadal prowadzi ich Santos, a dopiero od -3ha kurs był powyżej 1.3. Graniem Belgów nie chciałem ryzykować, bo opłacało się -4 handi dopiero do jakiegokolwiek dubla, a bałem się że wyjdą rezerwami. Więc dałem Szwajcarów do dubla z -2handicapem. I co? Wygrali 2-1 z Andorą. No kpina. Państwa zaczynające się na "Sz" ostatnio działają mi na nerwy i psują kupony.
 
Sorry za post pod postem, ale gdzieś muszę znaleźć ujście dla mej złości i nieporadności. Noż kurwa. Chciałem grać handi Portugalię, ale myślę: są nieobliczalni, mogą wygrać 0-1, w końcu nadal prowadzi ich Santos, a dopiero od -3ha kurs był powyżej 1.3. Graniem Belgów nie chciałem ryzykować, bo opłacało się -4 handi dopiero do jakiegokolwiek dubla, a bałem się że wyjdą rezerwami. Więc dałem Szwajcarów do dubla z -2handicapem. I co? Wygrali 2-1 z Andorą. No kpina. Państwa zaczynające się na "Sz" ostatnio działają mi na nerwy i psują kupony.
czuję Twój ból, też miałem Szwajcarię z -3 handi i uwaliła fajny kupon, ale podzieliłem bardziej i ost na lekki +
za to Portugalia i Belgia ładnie postrzelały, szwecja tez nawet ogarnęła
 
Sorry za post pod postem, ale gdzieś muszę znaleźć ujście dla mej złości i nieporadności. Noż kurwa. Chciałem grać handi Portugalię, ale myślę: są nieobliczalni, mogą wygrać 0-1, w końcu nadal prowadzi ich Santos, a dopiero od -3ha kurs był powyżej 1.3. Graniem Belgów nie chciałem ryzykować, bo opłacało się -4 handi dopiero do jakiegokolwiek dubla, a bałem się że wyjdą rezerwami. Więc dałem Szwajcarów do dubla z -2handicapem. I co? Wygrali 2-1 z Andorą. No kpina. Państwa zaczynające się na "Sz" ostatnio działają mi na nerwy i psują kupony.

To na cholerę grasz nożną? MMA jest popierdolone, ale przynajmniej masz 2 wyniki - wygrana X, wygrana Y, bez remisów. Każdy w walce daje 100%, a nie "olejmy ten mecz, bo awans i tak mamy zapewniony".
 
Sorry za post pod postem, ale gdzieś muszę znaleźć ujście dla mej złości i nieporadności. Noż kurwa. Chciałem grać handi Portugalię, ale myślę: są nieobliczalni, mogą wygrać 0-1, w końcu nadal prowadzi ich Santos, a dopiero od -3ha kurs był powyżej 1.3. Graniem Belgów nie chciałem ryzykować, bo opłacało się -4 handi dopiero do jakiegokolwiek dubla, a bałem się że wyjdą rezerwami. Więc dałem Szwajcarów do dubla z -2handicapem. I co? Wygrali 2-1 z Andorą. No kpina. Państwa zaczynające się na "Sz" ostatnio działają mi na nerwy i psują kupony.
ja dalem wegry z handi -1 po 3.6 i grecje za 2.05. pozniej na live rzucalem i jestem na plusie dzisiaj
 
Back
Top