Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Pytanie do betsafe'owców
Zarejestrowałem się wczoraj, pobrałem "Bonus sportowy aż do 200 zł!" (50zł) i rozumiem, ze musze obróć środkami 10 razy po kursie minimum 1,8 aby go nie stracić? Kwota obojętna, np. 1zł? Nieważne czy wygram czy przegram to zakład się liczy? I tak 10 razy?

Powiedzmy, że postawie 10 zakładów po 1zł, kurs >1,8 i wszystko przegram (10zł) to bonus wtedy bedzie mój?

A co stanie się jeśli anulowałbym teraz ten bonus? Co z moimi środkami, które wygrałem? Chciałem wypłacić kase i nie mogę bo piszą mi, że mam za niskie saldo... Na koncie 460zł

fgdfgdf.jpg
 
Pytanie do betsafe'owców
Zarejestrowałem się wczoraj, pobrałem "Bonus sportowy aż do 200 zł!" (50zł) i rozumiem, ze musze obróć środkami 10 razy po kursie minimum 1,8 aby go nie stracić? Kwota obojętna, np. 1zł? Nieważne czy wygram czy przegram to zakład się liczy? I tak 10 razy?

Powiedzmy, że postawie 10 zakładów po 1zł, kurs >1,8 i wszystko przegram (10zł) to bonus wtedy bedzie mój?

A co stanie się jeśli anulowałbym teraz ten bonus? Co z moimi środkami, które wygrałem? Chciałem wypłacić kase i nie mogę bo piszą mi, że mam za niskie saldo... Na koncie 460zł

fgdfgdf.jpg
Dlatego nigdy nie biorę bonusów. Musisz cały bonus obrócić tyle razy z ako conajmniej 1.8
 
@VoRaNeK w skrocie musisz zagrac 10x50zl po kursie minimum 1,8
masz na to 30 dni jak nie zagrasz to caly hajs wygrany i bonus przepadnie
@Gaara czasami sa dobre bonusy jak betclick,expekt czy betsson tam 200zl cashback i wyplacic mozna od razu
 
@VoRaNeK w skrocie musisz zagrac 10x50zl po kursie minimum 1,8
masz na to 30 dni jak nie zagrasz to caly hajs wygrany i bonus przepadnie
@Gaara czasami sa dobre bonusy jak betclick,expekt czy betsson tam 200zl cashback i wyplacic mozna od razu

Ja pierdole...
To jest kurwa w ogole mozliwe? Po kursie >1,8 ...
Przeciez to jest samobójstwo
 
@Trzyha/Alibaba

A jak się ma sprawa z usunięciem bonusu (krzyżyk po prawej na zdjęciu wyżej) ?
Tylko mi nie mów, że to dzisiejsze 214zł pójdzie się jebać wraz z usunięciem bonusu?
 
@Trzyha/Alibaba

A jak się ma sprawa z usunięciem bonusu (krzyżyk po prawej na zdjęciu wyżej) ?
Tylko mi nie mów, że to dzisiejsze 214zł pójdzie się jebać wraz z usunięciem bonusu?
jak grales po kursach powyzej 1,8 to pojdzie sie jebac, bo live tez wlicza
dopiero 50zl postawiles bo masz 11% dopiero obrócone?
@Gaara a to nie jest tak czasami, że jak przegra 50zł powyżej 1,8 to już bonus jest rozwiązany? bo pamiętam też brałem udział w jakimś bonusie betsafie, zrobiłem 30% i wypłaciłem hajs
 
Juz wiem. Pogadałem sobie z babeczką na chacie
Gdy usunę bonus zabiorą mi 145zł. Niecałe 300 zostanie. Wchodzę w to, lepsze to niż 10x50 za 1,8 i wyżej
#śmierć
 
Juz wiem. Pogadałem sobie z babeczką na chacie
Gdy usunę bonus zabiorą mi 145zł. Niecałem 300 zostanie. Wchodzę w to, lepsze to niż 10x50 za 1,8 i wyżej
#śmierć
a to nie jest tak jak przegrasz te 50z razl z bonusu to jest zakonczony? upewnij się, szkoda stówy
 
a to nie jest tak jak przegrasz te 50z razl z bonusu to jest zakonczony? upewnij się, szkoda stówy

Niestety nie. Moge doskonale 10 razy przegrac i stracic 500zł :lol:
Scenariuszy jest duzo ale 10 x 1,8 to za duze ryzyko

Aby wyjsc na plus musiałbym wygrac 4 razy za równe 1,8

Jak czesto zdarza wam sie wygrywac po takich kursach?
 
nie no jakbyś od razu zagrał pierwszy zakład 50zł i przegrał to już jest koniec bonus
ja miałem z betsafe i tak to wyglądało
wpłaciłem 100zl i dostałem 100% bonus
przegrałem 100 zł i póżniej zagrałem 100zł, wygrałem i od razu mogłem wypłacić
 
nie no jakbyś od razu zagrał pierwszy zakład 50zł i przegrał to już jest koniec bonus
ja miałem z betsafe i tak to wyglądało
wpłaciłem 100zl i dostałem 100% bonus
przegrałem 100 zł i póżniej zagrałem 100zł, wygrałem i od razu mogłem wypłacić

Konsultantka pisała co innego. Bonus zostanie anulowany po 10 postawionym kursie.
Mam czas na rezygnacje. Na razie ciułam kolejne grosze, 229zł dziś
 
Held za 5dni walczy
kurs pewnie z 5+ bedzie, Brooks ogromnym faworytem, ale jakieś szanse na urwanie nogi są
jedyny mankament na Brooksa jaki zauważyłem, że w klinczu sobie średnio radzi i często kończy plecami do siatki, a to już może być szansa dla Marcina
jednak świetne defensywne zapasy, dobra stójka i kondycja po stronie Brooksa
 
Wykorzystane mam już 22%
Jak na razie jestem na plusie :wink: Trochę to czasochłonne ale dam rade.
Dzień kończe 248 na +

Na LM pójde ostro. Skupie się na poniżej 5,5 bramek w meczu
 
RCS Czarni Radom - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle ( 1.5 : 0 ) : 1
1.71
Leonardo Mayer - Martin Klizan : 1
1.76


czaję się na tekigo dubelka
 
Back
Top