Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

2cd9v1s.jpg

WAR Marcin!!! Urwij nogę!!!:windu:
 
Fajna zabawa, troche wygrałem ale kończe. Dobra passa kiedyś i tak by się skończyła zwłaszcza, że i tak nie udało się uniknąć wpadki. Gdyby nie to potchnięcie to nie wykluczam, że doszedłbym do 1000. Ale i tak jestem zadowolony
+420
Wszystko na tenisie :wink:
 
Edgar Ci uwali kupon.

W którym aspekcie widzisz przewagę Mendesa? Według mnie Frankie jest lepszy boksersko, zapaśniczo, szybkościowo i ma lepszą kondycję. Za Chadem stoi potężna siła ciosu, ale Edgar dzięki pracy na nogach powinien unikać większość lujów, a w razie problemów w sukurs przyjdzie mu żelazna szczęka i wielkie serce. Również na tle Aldo wyglądał lepiej, walka była znacznie bardziej wyrównana, obalił dwa razy, nie dał się znokdaunować. Stawiam na Frankiego 49-46.
 
@baju z @Szady m obiecaliśmy sobie czy coś kurwa w tym stylu ,że ciężka walka i szkoda wchodzić grubo aczkolwiek jestem czubkiem i coś puszcze może.
 
W którym aspekcie widzisz przewagę Mendesa? Według mnie Frankie jest lepszy boksersko, zapaśniczo, szybkościowo i ma lepszą kondycję. Za Chadem stoi potężna siła ciosu, ale Edgar dzięki pracy na nogach powinien unikać większość lujów, a w razie problemów w sukurs przyjdzie mu żelazna szczęka i wielkie serce. Również na tle Aldo wyglądał lepiej, walka była znacznie bardziej wyrównana, obalił dwa razy, nie dał się znokdaunować. Stawiam na Frankiego 49-46.
jak zobaczymy Mendesa z walki z Aldo II to szanse sa 50/50, jak z Conorem to Frankie łatwa wygrana
moim zdaniem Mendes lepiej wygladal od Frankiego w ich walce z Aldo, wystarczy spojrzec na twarz Aldo po walce
Kto ma srodki polecam surbeta na Brooks - Held
Betsafe 1.45-2.60
Unibet 1.22-4.00
betsafe ma takie limity, ze moze 5zl zarobisz
 
@Puczi, po prostu jestem fanem Mendesa :). Trzymam za niego kciuki. Conor mocno zakrzywił jego wizerunek, a to dobry chłopak jest!
 
@Puczi, po prostu jestem fanem Mendesa :). Trzymam za niego kciuki. Conor mocno zakrzywił jego wizerunek, a to dobry chłopak jest!
Rozumiem. Też go zawsze lubiłem, ale przez wymówki po przegranej sporo u mnie stracił. Frankie to jednak top 4 ulubionych zawodników wszechczasów - też byś mu kibicował, gdyby nie pobił Bensona :D
 
Walnąłem długoterminowy kupon za 14 zeta
Hunt+Joanna+Ronda+Villante+Cejudo+Ferguson+Michael Johnson+JDS+Faber
Perosh już dawno nie powinien walczyć . Sensownie ten kupon wygląda . Największą szanse na przegraną ma JDS i Ferguson .
 
Back
Top