Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Czeci - samobój jednak poszedł na ich konto więc oni :) a póxniej Holandia więc 3:2 dla Czechów i nerwowo :)
Kiras Włochy prowadzą więc mam nadzieję że Ci pasi bo ja tak mam na kuponie również :)
jak najbardziej :D jak dowiozą to standardowo wrzucam kupon :D
 
jak najbardziej :D jak dowiozą to standardowo wrzucam kupon :D

Czechy dowiozły :) Włosi wygrali :) Islandii szkoda bo dałem wygraną lub remis a stracili w 88 minucie :)
Graty Kiras! Ja 150 do przodu ale odrabiam straty i z 40 zł w 3 dni zrobiłem 300 :)
 
Czeci - samobój jednak poszedł na ich konto więc oni :) a póxniej Holandia więc 3:2 dla Czechów i nerwowo :)
Kiras Włochy prowadzą więc mam nadzieję że Ci pasi bo ja tak mam na kuponie również :)
To chyba bardziej pasuje zdobyli gola a nie strzelili. Van persie teraz pacze ładna główka
 
Czechy dowiozły :) Włosi wygrali :) Islandii szkoda bo dałem wygraną lub remis a stracili w 88 minucie :)
Graty Kiras! Ja 150 do przodu ale odrabiam straty i z 40 zł w 3 dni zrobiłem 300 :)
U mnie zaczęło się od niedzieli gdzie postawiłem 150 na to ,że Polska wygra i obie drużyny strzelą bramki po kursie 4.50 co dało mi 675 gdzie wszedłem all in w ten kupon poniżej :
21loeo5.jpg

Poleci chyba dwójka na Jotko a za reszte pobawie sie nogą.Brecht jak ostatnio wszystko wchodzi grubo ponad dycha w 5 tygodni +/- .
 
U mnie zaczęło się od niedzieli gdzie postawiłem 150 na to ,że Polska wygra i obie drużyny strzelą bramki po kursie 4.50 co dało mi 675 gdzie wszedłem all in w ten kupon poniżej :
21loeo5.jpg

Poleci chyba dwójka na Jotko a za reszte pobawie sie nogą.Brecht jak ostatnio wszystko wchodzi grubo ponad dycha w 5 tygodni +/- .

Panie, trza mi było dać cynka na fejsbuku, to też bym postawił ;-D
 
Panie, trza mi było dać cynka na fejsbuku, to też bym postawił ;-D
Poprawie sie ! :crazy: ps.mało czasu na wszystko ... nawet pogadać na spokojnie nie ma jak ,cohones na biegu to chociaz w dupie na śliwkach nie jestem. Kupona jak nie zapomne to jakiegoś puszczam.
 
HIT - Ekwador - Boliwia 4,70 na remis lub wygraną Boliwii. Wiem że Ekwador jest na fali ale parę miesięcy temu przegrali z Boliwią 2:3... Dlaczego Hit? Trzeba zobaczyć na boisko. Pełno wody na całym i ostro pada... więc Ekwador łatwo nie będzie miał a wygrana Boliwii 18:1 :)
 
Nie udało się i zabrakło 9 minut ale... niestety w drugiej części spotkania już nie było tych kałuży bo "osuszyli" w Ekwadorze i wtedy Ekwador zaczął lepiej grać :(
Trudno i tak nadal w tym tygodniu +200 :)
 
To pierwsza ścinka Okamiego do WW ciekawe jak to odbije się na jego dyspozycji w sobotę w średniej nie wyglądał na jakiegoś dzika który na luzie mógłby zejść niżej...
 
Thomas Almeida 1.29 unibet
Do tego belfort inside distance 1.44 i mamy ako 1.86, mocny dubel do gry na gale w brazylii ;d
 
@Puczi ty grasz sporo na Pinnacle nie? już kiedyś się chyba o to pytałem :tease: jak to jest na Pinnacle z podpórkami remisem w nożną? interesuje mnie sevilla z remisem do akumulatorka pisze pk and -0,5 nie pasuje mi ten minus :crazy: dawno tam nie grałem bo trudno tam było złożyć jakieś dobre ako ale teraz zdecydowałem się wrócić tam
 
@Szady jakie kursy mogą być w walce Narkun vs Reljic ?

ps. nie znalazłem tematu do ksw 32 także można zrobić :wink: chyba że jestem ślepy to po prostu post przenieś :wink:
 
@Puczi ty grasz sporo na Pinnacle nie? już kiedyś się chyba o to pytałem :tease: jak to jest na Pinnacle z podpórkami remisem w nożną? interesuje mnie sevilla z remisem do akumulatorka pisze pk and -0,5 nie pasuje mi ten minus :crazy: dawno tam nie grałem bo trudno tam było złożyć jakieś dobre ako ale teraz zdecydowałem się wrócić tam

Nożnej nie gram, więc nie jestem pewien, ale zdaje się, że masz wybór między opcjami pk -0,5 / pk / pk +0,5? W ogóle pk to chyba inaczej draw no bet.
http://www.forum.bukmacherskie.com/f57/handicap-w-pinnaclesports-54984.html
Tutaj coś gość wyjaśnia.
 
Back
Top