Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

To pewnie będzie wał na dużą skale czarnuchy się dogadały i chca zarobic na emeryture. W ogole to dokladnie wczoraj o tym myslalem jak ogladalem to wazenie.
 
Normalnie? WWE jest reżyserowane i przewidywalne, ale nigdy nie wiadomo, co wymyśli tzw. Creative Team. Przecieź wszyscy, co postawili hajsy na Lesnara przeciwko UT musieli ładnie zarobić.
Ja to doskonale wiem, ale właśnie dziwi mnie to, że buki wystawiają na to kursy jak grono osób wie jaki będzie wynik i mogą to przekazać jeszcze innym.
 
Del Potro - Chardy 1 @2.03
dla mnie to swiateczny prezent
DP mial co prawda dluga przerwe, ale w tym turnieju rdzy absolutnie nie widac, facet idzie po wygrana w turnieju.
Rozumialbym ten kurs gdyby to byl 1 mecz po kontuzji, ale to juz jest trzeci. Zastanawiam sie czy nie wejsc w ten zaklad mocniej.
 
Czemu Newton? Przecież Vassell go gnoił przez 3 rundy, zanim się spompował i dał poddać w 4.
fakt miales racje co do Vassella ,do Kena juz nie, mimo kontrowersji :D
-30,wrcam do malych stawek bo naraie nic nie wchodzi
 
Pragnę przypomnieć wszystkim, że to KTÓRYŚ raz z kolei kiedy tworzymy teorie, że walka może być ustawiona czy bukmacher wie co coś czego my nie wiemy, bo kursy są podejrzane. Dada 5000, "czy Conor poda rękę rywalowi" oraz swego czasu ten Koreańczyk, któremu nagle kurs skoczył do 3.00 - ile było teorii, że buk to ustawił, a gdy przychodziło co do czego to Dada przegrywa, Conor podał rękę oraz Koreańczyk zwycięża.
 
Dada :sad:

Dopiero teraz zobaczyłem, że walka skończyła się w 3 rundzie, a na over 1.5 był kurs 5.0... i serio to rozpatrywałem na poważniejszy zakład. Fuck :p
 
eab557247260ad96gen.png


Dzisiaj wjeżdża koks i dziwki :boss:

Wiem nie było kuponu przed to się nie liczy :blank:
 
Wyleczyłem się z hazardu. Przejebałem wszystko, co wygrałem do tej pory, w 3 dni :lol:, czyli jakieś 3/4 tysiące. Jak będę coś wypisywał w tym temacie, dajcie mi w pysk na najbliższym zlocie
 
Wyleczyłem się z hazardu. Przejebałem wszystko, co wygrałem do tej pory, w 3 dni :lol:, czyli jakieś 3/4 tysiące. Jak będę coś wypisywał w tym temacie, dajcie mi w pysk na najbliższym zlocie
lepiej pozamykaj konta u bukow
 
Pragnę przypomnieć wszystkim, że to KTÓRYŚ raz z kolei kiedy tworzymy teorie, że walka może być ustawiona czy bukmacher wie co coś czego my nie wiemy, bo kursy są podejrzane. Dada 5000, "czy Conor poda rękę rywalowi" oraz swego czasu ten Koreańczyk, któremu nagle kurs skoczył do 3.00 - ile było teorii, że buk to ustawił, a gdy przychodziło co do czego to Dada przegrywa, Conor podał rękę oraz Koreańczyk zwycięża.
Conor nie podal reki Aldo
 
No, czy tam nie podał. W każdym razie ten "podejrzany" kurs jednak wszedł, a był lament, że buk to ustawił by zarobić i kazał Conorowi podać/nie podać :)
przeciez kurs, ze nie poda byl 3 i spadl do 1,3 czy iles tam
akura to mogla byc ustawka np dla kumpli Conora czy Aldo, bo co im robi nie podac reki, ale limity byly raczej symboliczne
najwieksza ustawka to byla Najman vs ten smieszny rywal, co kursy od razu bo wystawieniu spadly konkretnie, jakby ktos to gowno mial zamiar grac XD
 
akura to mogla byc ustawka np dla kumpli Conora czy Aldo

Mogła być, ale nie była. Mimo to tworzyły się teorię, że to buk ustawił, bo to sponsor UFC i on Unibet doskonale będzie wiedział czy Conor poda rękę czy nie poda - buk nie wiedział, można było zarobić, ale większość osób się obsrała, że to jakiś spisek :P
 
Mogła być, ale nie była. Mimo to tworzyły się teorię, że to buk ustawił, bo to sponsor UFC i on Unibet doskonale będzie wiedział czy Conor poda rękę czy nie poda - buk nie wiedział, można było zarobić, ale większość osób się obsrała, że to jakiś spisek :P
a czemu niby uwazasz, ze nie byla? kursy spadly z 3 do 1,3 i nie podali sobie rak
o ile dobrze pamietam to ktos w tym temacie pisal, ze Conor poda mu reke (nie bylem to ja) bo kazdemu podaje i szanuje rywali, a ja pisale, ze to typowa ustawka i nie podanie reki latwiej ustawic niz podanie, bo do podania jest potrzebny drugi zawodnik
a tutaj oni byli od siebie oddali z 2m i nie bylo nawet takiej mozliwosci, zeby sobie rece podali
Conor i Aldo maja wyjebane na takie grosze, ale kumple z gymu mogli sobie zagrac za drobne
 
a czemu niby uwazasz, ze nie byla? kursy spadly z 3 do 1,3 i nie podali sobie rak
o ile dobrze pamietam to ktos w tym temacie pisal, ze Conor poda mu reke (nie bylem to ja) bo kazdemu podaje i szanuje rywali, a ja pisale, ze to typowa ustawka i nie podanie reki latwiej ustawic niz podanie, bo do podania jest potrzebny drugi zawodnik
a tutaj oni byli od siebie oddali z 2m i nie bylo nawet takiej mozliwosci, zeby sobie rece podali
Conor i Aldo maja wyjebane na takie grosze, ale kumple z gymu mogli sobie zagrac za drobne
Dokładnie było jak piszesz. Bylem jedną z osób zamieszanych w ten "spisek" i ktoś mówił właśnie, że pomimo gadania przed walką to Conor zawsze poda rękę rywalowi i okaże szacunek po walce. Na ważeniu gdy Jose parodiował Conora było wiadome, że piątki nie przybiją i wtedy kursy wynosiły 1.3, że nie przybije, a wcześniej 3.0.
Ustawka czy nie była to sytuacja godna analizy.

Tylko Panowie bez tekstów, że teraz żadne teorie spiskowe i ustawki nie istnieją bo tak nie jest ;)
 
dzieki za obrone @Puczi wiecej omega 3

Pisałeś wtedy, że to są ustawki i nie warto grać takich zakładów.
Co do omega 3 - wzajemnie. Ostatnio jak grałem Rothwella to mi wypominałeś, że stawiałem przeciwko niemu z Mitrionem... tyle tylko, że wtedy też stawiałem na Bena.
 
@halibut interesujesz się kinem prawda? Ja też, ale zdecydowanie tym ze starszych lat. Obecnych produkcji nie oglądam, ale do rzeczy.
Duże szanse wg Ciebie ma Leo na tegorocznego Oscara? Bo czytałem, że zagrał bez szału - miał lepsze role - a na Fassbendera są kursy np 25-35/1 więc w chuj dużo. Na Eddiego też ok 20, wiec zastanawiam się i może zagram obydwu za 10zł np. Co sądzisz?
 
@halibut interesujesz się kinem prawda? Ja też, ale zdecydowanie tym ze starszych lat. Obecnych produkcji nie oglądam, ale do rzeczy.
Duże szanse wg Ciebie ma Leo na tegorocznego Oscara? Bo czytałem, że zagrał bez szału - miał lepsze role - a na Fassbendera są kursy np 25-35/1 więc w chuj dużo. Na Eddiego też ok 20, wiec zastanawiam się i może zagram obydwu za 10zł np. Co sądzisz?
1.01 na DC to zart, chociaz widac, ze faworytem sporym jest (mimo tego, ze w tym roku rola nie jest oskarowa)
ja na fassbendera grosz jakis chyba rzuce, no i moze na Spotlight jako film i Hardy'ego jako drugoplanowego
 
@halibut interesujesz się kinem prawda? Ja też, ale zdecydowanie tym ze starszych lat. Obecnych produkcji nie oglądam, ale do rzeczy.
Duże szanse wg Ciebie ma Leo na tegorocznego Oscara? Bo czytałem, że zagrał bez szału - miał lepsze role - a na Fassbendera są kursy np 25-35/1 więc w chuj dużo. Na Eddiego też ok 20, wiec zastanawiam się i może zagram obydwu za 10zł np. Co sądzisz?


Nie patrz na to ze chujowo zagral jako wyznacznik. Czesto emocje maja wieksze znaczenie. Np Martin S dostal oskara za rezyserie za swoj slaby film. Dlaczego? Dlatego ze byl juz stary a oskara nigdy nie dostal to dali mu za zaslugi calosciiwe. To samo Leo- moze dostac oskara bo od lat na niego zasluguje. A nie za te konkretna role
 
Back
Top