Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Co myślicie o wygranej Barcy dwiema lub więcej bramek? Ostatnio grają bajecznie. A kurs 2.95 kusi
za niski kurs, ja bym odpuscil
to jest 1/8 lm, graja na wyjezdzie, jak arsenal nie bedzie gral otwartej pilki to barca az tak sie po nich nie przejedzie
na napoli bym gral dzisiaj raczej
 
za niski kurs, ja bym odpuscil
to jest 1/8 lm, graja na wyjezdzie, jak arsenal nie bedzie gral otwartej pilki to barca az tak sie po nich nie przejedzie
na napoli bym gral dzisiaj raczej


Milan ostatnio w gazie, 11 punktów w 5 meczach, jak na nich to jest imponujący wynik :D A tak serio, to Napoli może coś włożyć ponadprogramowo, bo kurs bez handi (1,55) jest niegrywalny. Żebym miał środki na czymś innym niż betsyfie, to bym zagrał azjatycki handicap, to może być ciekawa opcja.
 
Milan ostatnio w gazie, 11 punktów w 5 meczach, jak na nich to jest imponujący wynik :D A tak serio, to Napoli może coś włożyć ponadprogramowo, bo kurs bez handi (1,55) jest niegrywalny. Żebym miał środki na czymś innym niż betsyfie, to bym zagrał azjatycki handicap, to może być ciekawa opcja.
Dla mnie kurs od 1.5 w gore juz jest grywalny na singla. Serie moze maja, ale Napoli/Juventus to w tym sezonie inna liga.
edit
Ale z postawieniem poczekam na sklady.
 
Dla mnie kurs od 1.5 w gore juz jest grywalny na singla. Serie moze maja, ale Napoli/Juventus to w tym sezonie inna liga.
edit
Ale z postawieniem poczekam na sklady.


Zależy od kwot jakimi ktoś obraca, ja gram generalnie groszowe sprawy teraz, więc 1.55 mnie nie satysfakcjonuje, chociaż czuje jakieś 2-0 w kościach na korzyść Napoli. I też ciekawe jak zareagują na porażkę z Juve, bo to obniżyło mocno ich szanse na mistrza, a nie ukrywając, to napędzało graczy Napoli. 1.88 na over 2.5 też nawet ciekawe.
 
Polecam na noc dubelek:

Huey/Mirnyi - Guccione/Tomic 1;
Ramirez/Reyes-Varela - Petschner/Peya 2

To co robi Tomic w deblu to jakies nieporozumienie. Serwuje po 140 km/h pierwszym i w ogóle ma różne niezrozumiałe zagrania. Ta para straciła seta w ostatnim turniej z deblem składający się z 48 latka (!) i gościa, o którym wiem tylko, że jest ok 800 w rankingu ATP ! Huey i Mirnyi to poważni zawodnicy i zrobią co trzeba na miękko. Ramirez/Reyes to typowo średnio-słaby debel i jeszcze do tego ziemniaki. Austriak i niemiec to doświadczeni debliści wysokiej klasy, grają razem juz jakis czas i mają niezłe wyniki nawet w ważnych turniejach.

W sumie to można zagrać w treblu ze Sportingiem, który ma niepowtarzalną szansę na mistrzostwo w tym sezonie i nie powinni mieć potknięć u siebie z jakimiś leszczami.

Mozna spróbować też Paul - Marchenko 1 o ile złapiecie kurs pow 3,0
 
Jak jest z wypłatą z Betsafe, od 50 zł tak? Można normalnie przelew? Darmowa opcja? Czy weryfikacja jest skomplikowana?
 
Nie.

Minimalna wypłata z betsafe to pisiąt, nie ma opłat, zwykle czekam 2-3 dni.
UFC, Bellator, WSOF, ONE FC i chyba tyle.
 
@HubiSSJ3 teraz masz kurs @1.8 , a ja zwycieskiego Milanu w tym meczu nie widze. Duza przewaga Napoli.


Napoli oddało 4x więcej strzałów, ale co z tego skoro wynik 1-1. Dobrze, że nie pograłem :D

Ktoś gra dzisiaj Juve? Bo dziwi mnie fakt, że na stadionie Juve to Bayern jest faworytem, a przecież zespół z Turynu jest w gazie (ostatnio zremisowali, ale po ilu wygranych meczach z rzędu? 14?) a kursy 3.4-3.1-2.25. Juve z podpórką jak najbardziej grywalne :)
 
Napoli oddało 4x więcej strzałów, ale co z tego skoro wynik 1-1. Dobrze, że nie pograłem :D

Ktoś gra dzisiaj Juve? Bo dziwi mnie fakt, że na stadionie Juve to Bayern jest faworytem, a przecież zespół z Turynu jest w gazie (ostatnio zremisowali, ale po ilu wygranych meczach z rzędu? 14?) a kursy 3.4-3.1-2.25. Juve z podpórką jak najbardziej grywalne :)
Odrobilem sobie na deblu (dzieki @Bafana Bafana )
Zawsze sobie mowie, zeby nie grac sercem, ale kurs na Juve kusi.
 
Tak wybiegając w przyszłość, to postawiłem Machidę przez decyzję po 4.50. W starciu takich dziadków wcale nie musi być łatwo o nokaut.​
 
Jest część kursów na bellatora:
Co myślicie?
 

Attachments

  • Screenshot 2016-02-25 23-34-49.jpg
    Screenshot 2016-02-25 23-34-49.jpg
    16.2 KB · Views: 35
Back
Top