Zakłady bukmacherskie (Bellator, ACA, PFL etc.)

Trochę widzę sprzeczność w moim myśleniu i w kursach Unibetu na walkę Mikko Ahmala 1.33 - 3.00 Yannick Carriere, dlatego wybieram Carrierego, dorzucam Rasula Khataeva (1.40) i Rafaela Domingosa (1.50) i mam nadzieję, że ako 6.30 wejdzie. Taka symboliczna, weekendowa taśma :D
 
Trochę widzę sprzeczność w moim myśleniu i w kursach Unibetu na walkę Mikko Ahmala 1.33 - 3.00 Yannick Carriere, dlatego wybieram Carrierego, dorzucam Rasula Khataeva (1.40) i Rafaela Domingosa (1.50) i mam nadzieję, że ako 6.30 wejdzie. Taka symboliczna, weekendowa taśma :D
nie pyklo ;/
 
Gram Shamrocka po 1.92 przeciwko Graciemu.

+ Ken waży ~16 kg więcej;
+ Od czasu ostatniej walki Graciego (2007 rok) stoczył 7 walk - Royce żadnej;
+ Parter Royce'a jest ... przereklamowany. Gość poddawał wtedy, gdy nikt nie miał pojęcia o grapplingu. Poza kitajcem z rekordem 0-4 (2004 rok) poddał ostatnio Severna w 1994;
+ Gracie mówił, że ma wyjebane na werdykt, zamierza walczyć z dołu - nawet jeśli w oczach sędziów przegra, to i tak wie, że jest lepszym zawodnikiem.

- Obaj to okrutne luje (przy czym Royce większy);
- Ich łączny wiek wynosi ... 101 lat.

Wiadomo, że to loteria, ale jak mamy prawie pick'em to uważam to za okazję.
 
Wszystko pięknie na papierze, ale ja bym dopisał do minusów to, że walka Shamrocka z Kimbo wyglądała naprawdę baardzo kontrowersyjnie. Nie pamiętam, która walka wyglądała dla mnie bardziej na ustawkę niż to. Czyściutko odsłonięta szyja Fergusona, a Ken w przedziwny sposób zapina duszenie i jeszcze dziwniej je odpuszcza. Dodatkowo teatralnie wyglądający grymas na twarzy Kimbo, zakończenie też nie rozwiewa wątpliwości. Jak dla mnie zbyt duża loteria. A może pierdolę i zmieniam się w Tytusa :lol:.
 
I wez tu graj po piwerach. Pomylilem Joao Souze z Portugalii, z Joao Souza z Brazylii. A sie dziwilem, ze taki wysoki kurs :wall:
Zeby Gabashvili uratowal sytuacje, bo po kursie 8 na live chlopa zagralem.
 
I wez tu graj po piwerach. Pomylilem Joao Souze z Portugalii, z Joao Souza z Brazylii. A sie dziwilem, ze taki wysoki kurs :wall:
Zeby Gabashvili uratowal sytuacje, bo po kursie 8 na live chlopa zagralem.

Ja zawsze ich mylę bo na livesports nie pokazują kraju zawodnika :(
 
20160217_121731.png

No Panowie ostatnia okazja bo dojeżdżamy hype trainem z Dadą.
#team5000
 
Też zastanawiam się nad postawieniem na DADA5000 (boże, jak to wgl. brzmi), jakieś 2 pajace co nic nie umieją prawie, a na młodszego kurs 4.5. Martwi mnie jednak to jak wyglądała walka Shamrocka z Kimbo - chyba napisali do niej scenariusz i go wiernie odegrali. Tak więc i w tej walce wynik mógł być już przesądzony w chwili podpisania kontraktu.
 
Kimbo ma dobry boxing , ale obaj wygazowani beda juz w drugiej rundzie. Mam wrazenie ze kimbo go zmiazdzy to jest ogromna przepasc jesli chodzi o box ale wrestlin kimbo to jest porazka totalna.

Postawie z 50 zl chyba na Newtona i Gracie
 
Gram Shamrocka po 1.92 przeciwko Graciemu.

+ Ken waży ~16 kg więcej;
+ Od czasu ostatniej walki Graciego (2007 rok) stoczył 7 walk - Royce żadnej;
+ Parter Royce'a jest ... przereklamowany. Gość poddawał wtedy, gdy nikt nie miał pojęcia o grapplingu. Poza kitajcem z rekordem 0-4 (2004 rok) poddał ostatnio Severna w 1994;
+ Gracie mówił, że ma wyjebane na werdykt, zamierza walczyć z dołu - nawet jeśli w oczach sędziów przegra, to i tak wie, że jest lepszym zawodnikiem.

- Obaj to okrutne luje (przy czym Royce większy);
- Ich łączny wiek wynosi ... 101 lat.

Wiadomo, że to loteria, ale jak mamy prawie pick'em to uważam to za okazję.
Gosc z 6 stopniem czarnego pasa BJJ ma przereklamowany parter... Puczi ty czasem myslisz zanim napiszesz taki debilizm?
 
Gosc z 6 stopniem czarnego pasa BJJ ma przereklamowany parter... Puczi ty czasem myslisz zanim napiszesz taki debilizm?
? Widziałeś kiedyś jego walki? BigFoot ma czarny pas w judo, ju jitsu i w karate, a widzisz, żeby walczył jak karateka, albo skręcał rywali w parterze? Jak masz problem, to wypierdalaj, ja ciebie nie zaczepiam, to i trzymaj się z dala ode mnie, panie "umiejętności nie mają nic wspólnego z byciem znokautowanym" ::jump:
Wybacz Chmura, albo Szady, że klnę, ale po prostu nie ogarniam po co takie głąby się sapią.
 
Back
Top