Zajebiście mnie cieszy, że...

Że po tym jak trochę schudłem, podciągnąłem sie w jednej serii 20 razy, #wchujzsiebiedumien!!!!!!
 
20 razy- sporo. Graty.
Szerokim chwytem za kark??
Tak-szacun
Szerokim chwytem do klatki, no czuję sie lekko strasznie, chociaż dzisiaj znowu u teściowej dołożyłem do pieca, eh nie ma lekko:D
 
Szerokim chwytem do klatki, no czuję sie lekko strasznie, chociaż dzisiaj znowu u teściowej dołożyłem do pieca, eh nie ma lekko:D
Teściowa ma w zwyczaju niweczyć ludzkie plany. Taka ich natura :D
Moja jak ciast napiecze na święta, to potem miesiąc dochodzę do siebie.
 
Straż Miejska może dawać mandaty za picie w miejscu publicznym, włamanie na zajezdnie pociągów na dworcu i wspinanie po grążących zawaleniem wieżach ciśnień? Bo nie wiem czy się zajebiśćie cieszyć czy Miejscy mogą tylko spisywać?
 
Nie było pytania, zaraz się rzucą że mam się zamnąc bo śmiałem napisać o kupie w temacie o kupie i niszcze forum. Amen, dobranoc.
 
Cieszy mnie że ogrodnicy instalują mi pod oknem nowe drzewko, na miejsce innego, które wycieli. Bałem się że to była jakaś osiedlowa akcja ludzi nienawidzących drzew.
 
..., że mimo przeziębienia i osłabienia przez to przeziębienie(aktualnie katar + lekki ból gardła) byłem dzisiaj wstanie ćwiczyć(na siłowni) z nienajgorszymi ciężarami np. w martwym ciągu moją wagą podniesień x6.

Także w piątek powinno być zdecydowanie lepiej, bo zdrowiej :lol:
 
...że za parę dni skorzystam z przygotowywanego od jakiegoś czasu zakwasu buraczanego i zjem zajebisty barszcz.
 
... to uczucie jak ponad 60 letnia kobieta lajkuje Ci metalcorowy kawałek wrzucony na fejsa. #Jesuscore
 
Że jak byłem małym szkrabem to mogłem sobie po prostu wyjść z domu wziąć patyk i wykopać nim dziurę w ziemi zamiast uczyć się 3 języków matmy i wkuwac stolice państw na pamięć.
 
Tak czasem jak niektórzy się przekomarzają kto jest prawdziwym fanem mma a kto januszem - przypomniała mi się parodia z "tru scandinavian black metalowców". @Grzechu -pamięasz to? :D
 
Back
Top