Zajebiście mnie cieszy, że...

Ale to jej sokół czy tylko sobie akurat przelatywał?
No jasne że jej :)


BTW Na Błoniach dość często trafia się jakiś nieduży drapieżny ptak-ale ja się nie znam, po necie mi wychodziło że krogulec. A to kurcze centrum miasta.
 
masu.jpg
 
Cieszę się, że nie zjebałem sobie życia jak dużo młodych których jedyną ambicją w życiu jest młodo się ohajtać, mieć dzieci i resztę życia spędzić w trybie praca-siedzenie przed TV w domu
 
Cieszę się, że nie zjebałem sobie życia jak dużo młodych których jedyną ambicją w życiu jest młodo się ohajtać, mieć dzieci i resztę życia spędzić w trybie praca-siedzenie przed TV w domu

Ale Ci młodo ohajtani odchowają swoje dzieci i bedą się potem bawić, gdy Ty będziesz , jako stary dziadyga chował swoje ;)
 
@kaczka41 niekoniecznie, większość dziadzieje albo wydłuża ten proces o kolejnych potomków. Niewielu z moich znajomych potrafiło stworzyć aktywną niezdziadziałą rodzinkę.
 
@kaczka41 niekoniecznie, większość dziadzieje albo wydłuża ten proces o kolejnych potomków. Niewielu z moich znajomych potrafiło stworzyć aktywną niezdziadziałą rodzinkę.
Co by nie gadac Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia
Mały dzieciak potrafi ci wjebac cały twoj czas a jak cos ci go zostaje to Wolisz w spokoju odpoczac
 
Back
Top