Zajebiście mnie cieszy, że...

Gratki !!!! Ja jutro zdaje 2 raz na B:wink:
Wiem że teraz łatwo powiedziec, ale najważniejsze to podejść bez stresu. Ja po 3 negatywnych wiedziałem, że na dzisiejszym świat się nie kończy i udało się jakoś normalnie to ogarnąć. Poprzednie 3 razy oblałem na placu a plan na samo C jest banalny. Daj znać jutro jak poszło. @michi972 Ty też jakoś teraz nie?
 
Wiem że teraz łatwo powiedziec, ale najważniejsze to podejść bez stresu. Ja po 3 negatywnych wiedziałem, że na dzisiejszym świat się nie kończy i udało się jakoś normalnie to ogarnąć. Poprzednie 3 razy oblałem na placu a plan na samo C jest banalny. Daj znać jutro jak poszło. @michi972 Ty też jakoś teraz nie?

W sobotę
 
Wiem że teraz łatwo powiedziec, ale najważniejsze to podejść bez stresu. Ja po 3 negatywnych wiedziałem, że na dzisiejszym świat się nie kończy i udało się jakoś normalnie to ogarnąć. Poprzednie 3 razy oblałem na placu a plan na samo C jest banalny. Daj znać jutro jak poszło. @michi972 Ty też jakoś teraz nie?
Właśnie to jest najgorsze . Zobaczymy jak będzie
@michi972 Powodzenia !!
 
Wczoraj grubo po godzinie 15 zamowilem sobie bialeczko, dzisiaj o 13 juz mialem je w domu. Sklep jest z Poznania.
 

Nie wnikam, zresztą nie każda miała możliwość ocenić, ale mam nadzieje, że przekonały jej walki. Jedna mieszka u mnie już 10 dni(malarka, egzaminy w ASP) wie miala czas być katowana Asią, nawet chce zrobić z jej walk film artystyczny na uczelnie, druga, jej była a moja przyjaciółka - od pół roku uwielbia już Asie, odkąd jej w marcu pokazałem walkę Asi z Esparzą.
Dziś razem oglądaliśmy Asie vs Penne - i pokochały ją do reszty.
To nie PLMMA działa na korzyść polskiego MMA, to Halibut działa na korzyść polskiego mma.
 
Nie wnikam, zresztą nie każda miała możliwość ocenić, ale mam nadzieje, że przekonały jej walki. Jedna mieszka u mnie już 10 dni(malarka, egzaminy w ASP) wie miala czas być katowana Asią, nawet chce zrobić z jej walk film artystyczny na uczelnie, druga, jej była a moja przyjaciółka - od pół roku uwielbia już Asie, odkąd jej w marcu pokazałem walkę Asi z Esparzą.
Dziś razem oglądaliśmy Asie vs Penne - i pokochały ją do reszty.
To nie PLMMA działa na korzyść polskiego MMA, to Halibut działa na korzyść polskiego mma.
Takie rzeczy na forum publicznym?

Współczuję sytuacji życiowej. Ładnie sobie pokomplikowałeś życie.
 
Takie rzeczy na forum publicznym?

Współczuję sytuacji życiowej. Ładnie sobie pokomplikowałeś życie.

Szukasz problemów tam gdzie ich nie ma. I tak byłem świadkiem dziś przykrej sytuaji. Bo tą malarke gdy godziłem się przemieszkać - nie znałem jej, ot, dziewczyna mojej przyjaciółki. A dziś ta dziewczyna się z nią rozstała. Ale pijemy, oglądamy walki Asi i to łagodzi bóle miłosne.
 
Że dałem się namówić na kilka obiadów w wegańskim Złotym Ośle i zjadłem jedne z najlepszych obiadów w życiu. Kto ma możliwość - niech wbija do Kato lub Gliwic do Złotego osła. Mistrzostwo: zapiekanka brokułowa. (pierwsszyh raz w życiu zjadłem brokuły, normalnie mnie brzydzą).
 
Na początku przeczytałem węgierskim Złotym Ośle i myślę spoko. Ale wegańskim?! My tu na cohones Biedronia nie lubimy!!
 
Zawsze mnie cieszy ten widok-fotka nie oddaje tego co często spotykam na Błoniach wieczorem: Ta pani ma dwa takie białe wielkie wilkory i najczęściej biegną przyczepione na smyczach po obu stronach tego elektrycznego "tronu", do tego te siwe rozwiane włosy. Normalnie Gra o Tron Live:)


image hosting no sign up
 
Zawsze mnie cieszy ten widok-fotka nie oddaje tego co często spotykam na Błoniach wieczorem: Ta pani ma dwa takie białe wielkie wilkory i najczęściej biegną przyczepione na smyczach po obu stronach tego elektrycznego "tronu", do tego te siwe rozwiane włosy. Normalnie Gra o Tron Live:)


image hosting no sign up
I jeszcze Kruka wysłała z wiadomością! (taki trochę podobny do gołębia)
 
Back
Top