Będzie nowe ugrupowanie na forum. Favela wrocławska :) Bawcie się dobrze i zdówko :beer:
 
Dzięki Panowie za spotkanie. Piwko w takim towarzystwie smakuje lepiej :antonio:

Żałuję, że nie mogłem dłużej ale ranna zmiana nie wybacza. Mam nadzieję na powtórkę. :bleed:
 
Zmienialiście lokal jeszcze widzę.
Z poprzedniego nas kulturalnie wyjebali, trzeba było pójść na poszukiwania 5m dalej:baldwinwhiskey:
Było sympatycznie, jestem pod wielkim wrażeniem tego, że niektórzy potrafią odmówić w pewnym momencie alkoholu :jimcarreyvomit:
 
Dobre, doszedłem w miarę do siebie :lol: kto nie był niech żałuje, grono małe ale zacne i przynajmniej ja się dobrze bawiłem. Może to tez być spowodowane tym ze byłem najbardziej najebany :fjedzia:
Mam nadzieje ze kolejne spotkanie będzie w większym gronie @respect @KalasznikowMac
 
Dobre, doszedłem w miarę do siebie :lol: kto nie był niech żałuje, grono małe ale zacne i przynajmniej ja się dobrze bawiłem. Może to tez być spowodowane tym ze byłem najbardziej najebany :fjedzia:
Mam nadzieje ze kolejne spotkanie będzie w większym gronie @respect @KalasznikowMac
Z roznych historii z forum, mozna wnioskowac ze jak na zlocie bedzie @KalasznikowMac to juz nie bedziesz najbardziej najebanym czlonkiem zlotu:lol:
 
Dobre, doszedłem w miarę do siebie :lol: kto nie był niech żałuje, grono małe ale zacne i przynajmniej ja się dobrze bawiłem. Może to tez być spowodowane tym ze byłem najbardziej najebany :fjedzia:
Mam nadzieje ze kolejne spotkanie będzie w większym gronie @respect @KalasznikowMac
Ja żałuję. Fajnie, że Wam się udało. Mam nadzieję, że następnym razem będę. W Poznaniu też nie byłem na popijawie z chłopakami. :yellowcard2:dla mnie.
Dobrze, że byłem w Londynie to chociaż tam potwierdziłem swoją wiarygodność i pijacką mordę.
 
Dobry. Jestem cały i zdrowy. Właśnie opierdalam późne śniadanko ;)
1506875533939_1887822276.jpg
Dzięki wielkie za udane spotkanie. Niestety nie udało mi się sprostać wysoko postawionej poprzeczce przez @mewson jeśli chodzi o spożycie, ale obiecuję się poprawić ;)
Zajebiście było Was poznać na żywo. Liczę na więcej!
A kurwie, które nie były niech żałują.
 
Back
Top