Dobra kurwie, myślałem ze tu same gówniaki ale widzę, ze jednak nie jest tak źle! Ważne ze przynajmniej cześć osób w okolicach mojego rocznika :baldwinwhiskey:
 
Ja też będę, wódki sie napiję bo czemu by nie :baldwinwhiskey: a no i pizze opierdolę albo jaki syr smażony :fjedzia:

PS o której planujecie być? Ja chciałbym byc koło 20:30 ale może też być tak, że będę trochę po 21 jak mi coś z córą wypadnie.
 
Dzisiaj mnie wypuścili. Jak uda mi się wszystko ogarnąć to kto wie. @mewson w razie co, to wieczorem zadzwonię może się jakoś uda.
 
Dzisiaj mnie wypuścili. Jak uda mi się wszystko ogarnąć to kto wie. @mewson w razie co, to wieczorem zadzwonię może się jakoś uda.
Ja jutro popołudniu jadę. Myślę tak 14-15, chciałbym jeszcze jedno spotkanie wcześniej we Wrocku ogarnąć :smile:
 
Ja na FEN nie dam rady bo mam kolejne dwa weekendy wyjazdowe - najpierw UFC a potem wypad z kumplami na 4 dni w góry i po ludzku żona mi walnie największego focha w życiu jak 3 weekendy pod rząd zachleje albo mnie nie bedzie ::duszenie::
 
Na UFC też będę. A jak nie to po prostu można kiedyś wyjść nawet w tygodniu, tak po prostu na browara.
 
Ja też będę, wódki sie napiję bo czemu by nie :baldwinwhiskey: a no i pizze opierdolę albo jaki syr smażony :fjedzia:

PS o której planujecie być? Ja chciałbym byc koło 20:30 ale może też być tak, że będę trochę po 21 jak mi coś z córą wypadnie.
Ja będę chwilę przed 20. Rezerwację muszę odebrać, więc jak ktoś da radę to niech wbije szybciej. Żebym sam tam gwoździa nie przybił, bo łeb już nie ten.
 
haha serio, w niedziele do roboty na rano :D a przyjadę i tak prosto z pracy a skończę ją o 21 :) ale nie odmówię sobie spotkania z mordami z forumka.
 
Last edited by a moderator:
Back
Top