Elo, jestem i żyję :D
po sobocie dotarłem na chatę, z rozjebanym nosem, ale szczęśliwy. miałem sie w sumie wstrzymać z komentarzem, ale widze ze juz Fred napisał i wyczerpał temat opisując jedną trzecią nocy. choc prawda jest taka, ze sam lubię robić jaja, ale chyba jednak Fred akcje w stylu "kto biegnie w koło rynku i przypierdoli w ryj wiekszej ilosci przechodniow" to juz przegięcie. mimo wszystko pozdro Fred i Panowie ktorzy sobie smacznie pili :D
 
Elo, jestem i żyję :D
po sobocie dotarłem na chatę, z rozjebanym nosem, ale szczęśliwy. miałem sie w sumie wstrzymać z komentarzem, ale widze ze juz Fred napisał i wyczerpał temat opisując jedną trzecią nocy. choc prawda jest taka, ze sam lubię robić jaja, ale chyba jednak Fred akcje w stylu "kto biegnie w koło rynku i przypierdoli w ryj wiekszej ilosci przechodniow" to juz przegięcie. mimo wszystko pozdro Fred i Panowie ktorzy sobie smacznie pili :D
Mandat, grzywna czy grubiej ?
 
Elo, jestem i żyję :D
po sobocie dotarłem na chatę, z rozjebanym nosem, ale szczęśliwy. miałem sie w sumie wstrzymać z komentarzem, ale widze ze juz Fred napisał i wyczerpał temat opisując jedną trzecią nocy. choc prawda jest taka, ze sam lubię robić jaja, ale chyba jednak Fred akcje w stylu "kto biegnie w koło rynku i przypierdoli w ryj wiekszej ilosci przechodniow" to juz przegięcie. mimo wszystko pozdro Fred i Panowie ktorzy sobie smacznie pili :D
Dawaj pozostałe dwie trzecie ;)
 
U mnie tylko mandacik, Fred prawdopodobnie ma grubszą akcję (jeszcze zarzygał cały radiowoz haha) ale trzeba by go spytac co i jak bo byłem zbyt narąbany żeby pamiętac o wymianie kontaktow
Fred kiedyś około 2012-2014 r mieszkał w wynajmowanym mieszkaniu w kamienicy koło dworca , oczywiście Wrocław. Chlał na umór piwska i tanie szampany. Jak tankował to nie brał leków i wtedy otwierał okna w i k@rwił ludzi na makasa.... nie Fredzio ?
 
Ona ma 2,10m wzrostu, 140kg i od dziecka trenuje SW, że robi takie akcje i jeszcze żyje? ;D
 
No ta sory, zapomniałem dodac ze przechodnie = cyganie...

:mamed:

Raczej nie jade na UFC Gda bo hajsów znów brak ale jeszcze się namyślam
 
Last edited:
Przy okazji jak kto pyta - bede miał sprawę, troche pizda bo już mi jebli zawiaski w tamtym roku ale jak już mnie mają kurwa posadzić na dupala to jeszcze chcę ufc Gdańsk zaliczyć i powiksować na chali abo do oktagonu się wjebe i tańca odpierdolę w walce Cerrone, bede miał kurwa pamiątkę że się wpierdoliłem do oktagonu i pierdolnę teksta 'pozdrawiam cohones!!!!!!!!!!!!

Zrobi to - ja to wiem!
:bayan:
 
Last edited:
Przy okazji jak kto pyta - bede miał sprawę, troche pizda bo już mi jebli zawiaski w tamtym roku ale jak już mnie mają kurwa posadzić na dupala to jeszcze chcę ufc Gdańsk zaliczyć i powiksować na chali abo do oktagonu się wjebe i tańca odpierdolę w walce Cerrone, bede miał kurwa pamiątkę że się wpierdoliłem do oktagonu i pierdolnę teksta 'pozdrawiam cohones!!!!!!!!!!!!
IDŹ NA CAŁOŚĆ ! IDŹ NA CAŁOŚĆ!


 
Przy okazji jak kto pyta - bede miał sprawę, troche pizda bo już mi jebli zawiaski w tamtym roku ale jak już mnie mają kurwa posadzić na dupala to jeszcze chcę ufc Gdańsk zaliczyć i powiksować na chali abo do oktagonu się wjebe i tańca odpierdolę w walce Cerrone, bede miał kurwa pamiątkę że się wpierdoliłem do oktagonu i pierdolnę teksta 'pozdrawiam cohones!!!!!!!!!!!!
Jak już się będziesz wbijał do oktagonu to na gołej klacie , żeby nie szarpnęli za koszulkę czy bluzę bo by był niedosyt :mamed: . Ewentualnie to markerem napis Cohones z dwóch stron żeby dobra reklama forumki była :bleed:
 
po chuj, ktoś mi powie po chuj to jest usuwane z pobocznego tematu, który nie jest na głównej? kurwa cenzorów tu mamy jak za komuny
Jeszcze gdyby kogoś bezpośrednio tam obrażano. Nie od dzisiaj wiadomo, że ktoś tu ma kompleksy...
 
po chuj, ktoś mi powie po chuj to jest usuwane z pobocznego tematu, który nie jest na głównej? kurwa cenzorów tu mamy jak za komuny

za obrażanie modów / administracji jest ban od dawna, czemu to takie dziwne nagle?
 
za obrażanie modów / administracji jest ban od dawna, czemu to takie dziwne nagle?
A gdzie ktoś tu modów obrażał? Były tylko jakże ciekawe opisy weekendowych przygód. Pierwszy wpis Freda, który poleciał też kogoś obrażał?

Ładna cenzurka tu odchodzi.
 
za obrażanie modów / administracji jest ban od dawna, czemu to takie dziwne nagle?
nie wiem co fred wypisywał wcześniej poza tym tematem i mam to :gdzie:. Wiem, że te historie tutaj były tak miodne, że to kurwa zbrodnia je usuwać. A jeśli spina jest wyłącznie o "łysą fankę męskich tyłków" to :siara:
 
Back
Top