Wojciech Mrozowski bez akredytacji na KSW 41, dziennikarz nie wejdzie też na żadną galę KSW!

Status
Not open for further replies.
Co w tej argumentacji jest niewłaściwego? To że gdy sprawa dotyczyła naszego portalu nie było newsa? - przecież nie było. A że mógł być czy też miał być (też zależy o którym razie mówimy, bo nie był to jeden incydent)? To w końcu MMAROCKS - nasz portal, a nie cudzy.

Więc nadal nie rozumiem dlaczego i na jakiej podstawie domagasz się od nas poruszania tematu Mrozowskiego.
Generalnie Was rozumiem jako redakcję i szczerze mnie wali czy byłby news o tym czy nie ale pomyśl jaka inba sie zrobiła, ile wpływów z reklam . . . uuuu, tu Wam złotówki pod nosem uciekły, a moglibyście sobie kupić, np., nie wiem, kamerę nową :)
 
Powiem Wam szczerze, że jestem w ciężkim szoku, że ten temat wywołał taką lawinę komentarzy. Mrozu nie jest jedynym gościem zajmującym się MMA, a my sami większość informacji czerpiemy z mmarocks. Te jego słynne wywiady, które faktycznie robi zupełnie nieźle i tak można rozbić o kant chuja, gdyż (poza nielicznymi wyjątkami) zawodnicy nie mają do powiedzenia zupełnie nic ciekawego. A nawet jeśli mają, to akurat ci z KSW udzielają tych wywiadów najwięcej i we wszystkich powtarzają to samo. Nie robi mi różnicy, czy to Mrozu czy ktoś inny zapyta typa o jego obóz przygotowawczy i o to, czy walka skończy się przed czasem.
Co gorsze, większość osób udzielająca się w tym temacie mówi mniej więcej jednym głosem, więc nie ma ani dyskusji, ani emocji, ani tym bardziej żadnych wyzwisk, co czyni ten temat jeszcze bardziej bezsensownym. Dajmy już sobie siana z tym, kurwa trzeci dzień to jest katowane, a tak naprawdę we wszystkim rozchodzi się o to, że interesujemy się totalnie niszową dyscypliną, w której środowisko jest bardzo wąskie, co praktycznie uniemożliwia normalne jego funkcjonowanie. Wszystkie relacje, które powinny być czysto zawodowe mają charakter prywatny. Ten tego zna, ten temu chce się podlizać, ci tamtym płacą. Mrozu miał deal z KSW, ale go naruszył to mu dali bana NO I CHUJ Z TYM.
 
Prawda po środku, punkt widzenia itd. Jest tylko jedna stała w tej koperkowej aferze. Już Wy wiecie jaka...
 
No OK, ale zauważ, że z 1/4 komentujących domaga się oświadczenia z naszej strony.
Ja jesli czegos sie domagam to wylacznie jakiejs konsekwencji, tzn. jesli wychodzimy z zalozenia, ze w ogole nie ma problemu to wowczas nie ma o czym pisac, czego komentowac. Jesli jednak stwierdzamy, ze jest wowczas nalezaloby nazwac go po imieniu, a nie pierdolic farmazony, ze sam ban to nieladnie, ale poniewaz to Mrozowski, ktory ma swoje za uszami, moze nawet donosil na kogos w podstawowce, wiec problem automatycznie znika.
 
No i jebło wszystko na szerokie wody.
Kawul i Wojek będą rozmawiać na ten temat na żywo.
Już są w studio.






20171229_220324.png
 
Ja jesli czegos sie domagam to wylacznie jakiejs konsekwencji, tzn. jesli wychodzimy z zalozenia, ze w ogole nie ma problemu to wowczas nie ma o czym pisac, czego komentowac. Jesli jednak stwierdzamy, ze jest wowczas nalezaloby nazwac go po imieniu, a nie pierdolic farmazony, ze sam ban to nieladnie, ale poniewaz to Mrozowski, ktory ma swoje za uszami, moze nawet donosil na kogos w podstawowce, wiec problem automatycznie znika.
Zawsze z zaciekawieniem czytam co masz do powiedzenia. Pamiętaj jednak, że sprawa dotyczy organizacji i dziennikarza zakorzenionych w polskim środowisku MMA. Ciężko wymagać w tej sytuacji konsekwentnych, honorowych czy choćby racjonalnych zachowań. Członkowie redakcji sensownie uzasadnili swoje stanowisko, użytkownicy forum też mają sporo racji. Ale, no właśnie... Cytując klasyka" Kaziu, daj spokój"
 
aj tam myślę chwilowy ban, na FEN też miał bana..... był patronem, teraz już nie ma bana.
 
Będą jaja jak Mrozu dostanie też jeszcze bana na UFC - pamiętacie ten niedawny filmik o problemach JJ? :lol:
 
Gdzie była ta inba kiedy Jóźwiak banował Wojtka?:beczka:
Bo tu nie chodzi o Wojtka a o KSW.

Czego w sumie się spodziewać po portalu gdzie piszą o fantastycznych rekordowych galach KRS1 z poziomem wyjebanym w kosmos z najlepszymi zestawieniami itp itd. Te jaśki od KSW by same nie wymyśliły tak dobrej promocji jaką tu się przemyca. A, że rynek mały to cieszy upadek każdego parającego się tym samym fachem. W imię zasady - tak długo jak mamy z tego profity i nas to nie dotyczy nie wychylamy nosa z ciepłej nory. Ja mimo wszystko liczę na duże COHONES użytkowników i mam nadzieję, że ta akcja stanie kością w gardle KRS.
Doskonale to opisałeś, tak przez lata to wyglądało. Dokładnie tak, gdy Wojtek był w dobrych relacjach z KSW czy Mirkiem.
 
Dobra, ale teraz bez jajec...
czy "prywatna firma" (jak to nazywacie) może wystawić na rynek usługi lub produkt, za który zapłacę i następnie odmówić mi ich wykonania lub sprzedania ?
No... chyba nie... :wow:
 
Sprawa pewnie się rozejdzie. Kawul nie ma się z czego tłumaczyć bo to jego impreza. Nikt mu nie zada pytania bo po co jak dziennikarz jest z obcego portalu. Nawet jeśli zada już pytanie o Mroza to niby w jakim celu? Żeby podbić mu fejm? Spodziewam się odpowiedzi Kawula w stylu "proszę o następne pytanie" lub "wszystko co powiedział Mrozu jest nieprawdą."
 
Niektorzy ladnie pierdola widze... Wojtek juz od dawna pisal/mowil prawde o PLMMA i Mirasie wystarczy posluchac jego wczesniejszych podcastow. 2 sprawa pisal/mowil prawde tez o FEN zanim go Jozwiak zbanowal chwilowo. A o KSW zaczal jechac po Dublinie gdzie zaczeli go zastraszac i cos mu rozkazywac... Beke mam gdzie osoby z redakcji lajkuja posty osob ktore napisza cos chujowego o Mrozie. Dziecinada w chuj...
 
Dobra, ale teraz bez jajec...
czy "prywatna firma" (jak to nazywacie) może wystawić na rynek usługi lub produkt, za który zapłacę i następnie odmówić mi ich wykonania lub sprzedania ?
No... chyba nie... :wow:
Pewnie nie, ale Mrozu nie dostał bana na zakup biletu lub PPV.
Niektorzy ladnie pierdola widze... Wojtek juz od dawna pisal/mowil prawde o PLMMA i Mirasie wystarczy posluchac jego wczesniejszych podcastow. 2 sprawa pisal/mowil prawde tez o FEN zanim go Jozwiak zbanowal chwilowo. A o KSW zaczal jechac po Dublinie gdzie zaczeli go zastraszac i cos mu rozkazywac... Beke mam gdzie osoby z redakcji lajkuja posty osob ktore napisza cos chujowego o Mrozie. Dziecinada w chuj...
Wiesz co, gdy Rocksi za sprawą np. Kowalika czy SSS pisali/mówili o problemach PLMMA, gdy nie mieli wstępu na gale, inni zacielali ręce bo mogli wrzucić wywiad z nikomu nieznanym zawodnikiem czy Mirkiem jadącym po Rockach i Cohones. Jak to ładnie określono, budowano pozycje multimedialnego lidera. Tak to wyglądało.

Tak to już jest i nie piszę tego o Wojtku, tylko ogólnie i dotyczy każdej branży. Gdy dostajesz kasę na dojazd, dostajesz pokój w hotelu, śniadanie/obiad, jak idziesz w układy, dostajesz jako pierwszy newsy, ekstra dostęp do wywiadów, to później nie dziw się, że ci którzy przez lata cię karmili mają względem ciebie jakikolwiek oczekiwania.
 
Niektorzy ladnie pierdola widze... Wojtek juz od dawna pisal/mowil prawde o PLMMA i Mirasie wystarczy posluchac jego wczesniejszych podcastow.
Od dawna... Nie wiem czy wiesz, ale pierwszy Live to kwiecień ubiegłego roku, więc krytyka w podcastach pojawiła się dość niedawno, +/- 4 lata po najgrubszych jazdach Mirka z Rocksami.
 
Beke mam gdzie osoby z redakcji lajkuja posty osob ktore napisza cos chujowego o Mrozie. Dziecinada w chuj...
A ja mam beke, kiedy ludzie w tym temacie kreuja Mroza na niezaleznego, wspanialego dziennikarza bez skazy zapominajac o wszystkich jego grubych jazdach tylko i wylacznie po to zeby dop....lic KSW . Jakos w identycznej sytuacji z FEnem cisza byla . W podobnym temacie z Arielem wiekszosc heheszkowala albo mowila, iz UFC to prywatna firma i moze robic co chce . Ktory to juz raz widac, ze nienawisc do KSW odbiera wielu mozliwosc jakiegokolwiek wywazenia argumentow . Szanuje @Gaara, ze przynajmniej zdobyl sie na szczerosc , inni niech dalej udaja bezstronnych wojownikow zatroskanych o wolnosc slowa :pjelen: .
 
Gdy dostajesz kasę na dojazd, dostajesz pokój w hotelu, śniadanie/obiad, jak idziesz w układy, dostajesz jako pierwszy newsy, ekstra dostęp do wywiadów, to później nie dziw się, że ci którzy przez lata cię karmili mają względem ciebie jakikolwiek oczekiwania.
Że niby KSW to wszystko mu fundowało? I to przez lata? Naprawdę?
 
Pożyjemy tematem jeszcze z tydzień i wiatr rozdmucha sprawę.

A Kawul z Martinem już przygotowani są w razie czego na odpowiedź bo trzeba mi przyznać że to Królowie Iluzji w Polskim MMA.

Teraz już wiadomo że u nas każdy gra tak jak mu Krs1 zagra.
Że jeszcze nikt tego nie wrzucił.

 
Status
Not open for further replies.
Back
Top