Wojciech Mrozowski bez akredytacji na KSW 41, dziennikarz nie wejdzie też na żadną galę KSW!

Status
Not open for further replies.
Ja przeciez ani slowem nie odnioslem sie do powodow nalozenia przez KSW tego bana, tylko do reakcji kolegow "dziennikarzy". Niby nic sie nie stalo, ale niemal kazdy jakos czul potrzebe zeby zabrac glos w tej sprawie i przypomniec wystepki Mroza z przeszlosci. Wielu przy tym, min. @defthomas, przywoluje "sprawe Kowalika", ale kompletnie pomijaja fakt, ze sam Pawel krytycznie ocenil decyzje KSW.
No OK, ale zauważ, że z 1/4 komentujących domaga się oświadczenia z naszej strony. Wiem, że oświadczenia w MMA są cool, ale serio my nawet nie pisaliśmy oświadczeń, kiedy to my mieliśmy bana od KSW, więc tym bardziej nie wiem, czemu mielibyśmy oficjalnie zabierać stanowisko w sprawie Wojtka Mrozowskim z którym mamy niewiele wspólnego.

W ogóle to całość mnie po troszu bawi, po troszu wprawia w konstatację, bo tak naprawdę Mrozowski nawet nie podał powodu bana, a wszyscy prawilniacy internetu wzięli go w obronę. A co jeśli powód bana jest słuszny?

Oczywiście nic, bo większość komentujących (nie mówię, że akurat Ty) ma wyjebane tak na Wojtka jak i na MMAROCKS i pewnie nawet nie widzieli zbyt wielu materiałów Mroza - z którego do niedawna była powszechna pompa - a po prostu wzięła się do pisania bo można całkiem fajnie dojebać KSW. Ja to oczywiście rozumiem bo też lubię:), no ale jednak muszę mieć jakiś sensowniejszy powód niż ban dla obojętnego mi dziennikarza MMA, w dodatku z niezbyt jasnych powodów.
 
Czego w sumie się spodziewać po portalu gdzie piszą o fantastycznych rekordowych galach KRS1 z poziomem wyjebanym w kosmos z najlepszymi zestawieniami itp itd. Te jaśki od KSW by same nie wymyśliły tak dobrej promocji jaką tu się przemyca. A, że rynek mały to cieszy upadek każdego parającego się tym samym fachem. W imię zasady - tak długo jak mamy z tego profity i nas to nie dotyczy nie wychylamy nosa z ciepłej nory. Ja mimo wszystko liczę na duże COHONES użytkowników i mam nadzieję, że ta akcja stanie kością w gardle KRS.
 
W ogóle to całość mnie po troszu bawi, po troszu wprawia w konstatację, bo tak naprawdę Mrozowski nawet nie podał powodu bana, a wszyscy prawilniacy internetu wzięli go w obronę. A co jeśli powód bana jest słuszny?
Nie wiem czy to troll czy ignorancja, ale pisiont razy było napisane z jakiego powodu dostał bana i sam Wojtas też to dokładnie wytłumaczył.
 
Nie wiem czy to troll czy ignorancja, ale pisiont razy było napisane z jakiego powodu dostał bana i sam Wojtas też to dokładnie wytłumaczył.
Ta, że Wojek się na niego obraził. Czy coś nowego jest już? Bo pół roku temu, kiedy Mrozowski był usubionym dziennikarzem Martina jakoś Wojek się nie gniewał.
 
Ta, że Wojek się na niego obraził. Czy coś nowego jest już? Bo pół roku temu, kiedy Mrozowski był usubionym dziennikarzem Martina jakoś Wojek się nie gniewał.

Albo gniewał się tak samo tylko nie miał argumentów żeby wpłynąć na Martina a potem Wojtek sprzedał newsa z Silvą zamiast McSweeney'a i to wkurzyło właścicieli i Wojek wykorzystał okazję żeby zasugerować wywalenie go? Żeby nie było, to tylko gdybanie, nie żadna teoria spiskowa.
 
Ta, że Wojek się na niego obraził. Czy coś nowego jest już? Bo pół roku temu, kiedy Mrozowski był usubionym dziennikarzem Martina jakoś Wojek się nie gniewał.
Było zatem zrobić chociaż podstawowy research przed napisaniem czegokolwiek i przesłuchać tego lajwa Wojtasa. Ktoś wstawił nawet skróconą wersję.
 
Było zatem zrobić chociaż podstawowy research przed napisaniem czegokolwiek i przesłuchać tego lajwa Wojtasa. Ktoś wstawił nawet skróconą wersję.
Uwierz lub nie, ale gdyby nie oznaczenia ludzi po tematach, to bym nawet nie wiedział, że jakiś dym jest - tak mnie sprawa obchodzi. A że znam to środowisko na wylot, to tak z połowy rzeczy które szumią w sieci nie biorę serio.
 
Może trochę z innej perspektywy...
Jeśli ktoś z Was zaprosi mnie do siebie do domu, pokaże jak wszystko funkcjonuje, zapewni nocleg, nakrami, da przy okazji zarobić, a ja na drugi dzień napiszę na fb że macie kochankę na boku, to zaprosicie mnie raz jeszcze?
 
Jeśli ktoś z Was zaprosi mnie do siebie do domu, pokaże jak wszystko funkcjonuje, zapewni nocleg, nakrami, da przy okazji zarobić, a ja na drugi dzień napiszę na fb że macie kochankę na boku, to zaprosicie mnie raz jeszcze?
mindblown.gif
 
Wszyscy się tutaj podniecacie zatrudnieniem w MMArocks Jacka Adamczyka czy jak mu tam, ale pamiętacie akcje jak napisał artykuł "Pudzianowski vs Różal - komu to potrzebne ?" czy jakoś tak.. Różal się spiął do niego i nagle J.A. wielki przyjaciel różala, obsrał zwyczajnie zbroje i jakby mu kazał wskoczyć pod stój i robić swoje to ten by wskoczył i robił co trzeba..

ps to nie hejt to opinia, bo niektórzy nie rozróżniają

Opinią jest napisanie, że ktoś wejdzie pod stół i zrobi loda?
 
No OK, ale zauważ, że z 1/4 komentujących domaga się oświadczenia z naszej strony. Wiem, że oświadczenia w MMA są cool, ale serio my nawet nie pisaliśmy oświadczeń, kiedy to my mieliśmy bana od KSW, więc tym bardziej nie wiem, czemu mielibyśmy oficjalnie zabierać stanowisko w sprawie Wojtka Mrozowskim z którym mamy niewiele wspólnego.

W ogóle to całość mnie po troszu bawi, po troszu wprawia w konstatację, bo tak naprawdę Mrozowski nawet nie podał powodu bana, a wszyscy prawilniacy internetu wzięli go w obronę. A co jeśli powód bana jest słuszny?

Oczywiście nic, bo większość komentujących (nie mówię, że akurat Ty) ma wyjebane tak na Wojtka jak i na MMAROCKS i pewnie nawet nie widzieli zbyt wielu materiałów Mroza - z którego do niedawna była powszechna pompa - a po prostu wzięła się do pisania bo można całkiem fajnie dojebać KSW. Ja to oczywiście rozumiem bo też lubię:), no ale jednak muszę mieć jakiś sensowniejszy powód niż ban dla obojętnego mi dziennikarza MMA, w dodatku z niezbyt jasnych powodów.

Nie, nikt się oświadczenia nie domaga. Chcemy tylko zwykłego neutralnego newsa na głównej. Nawet na tyle was nie stać.Zostańcie przy złotych zębach Popka. :wink:
 
O, serio? To nie wiedziałem nawet. W takim razie mój ostatni post można o dupę potłuc, choć nadal uważam że teoria z blokadą ze względu na live jest absurdalna.
No to się mylisz, bo jak się pojawi cos ciekawego live, to potem powstaje z tego osobny news. Sprawdź ile te newsy maja wyświetleń i twoja teoria o niskim zasięgu jego relacji live nie ma sensu
 
Nie, nikt się oświadczenia nie domaga. Chcemy tylko zwykłego neutralnego newsa na głównej. Nawet na tyle was nie stać.Zostańcie przy złotych zębach Popka. :wink:
Nie pisaliśmy także zwykłego newsa w przypadku naszego bana od KSW. Czy według Ciebie sprawa MMANews ma być dla nas ważniejsza niż sprawa MMAROCKS?
 
Nie pisaliśmy także zwykłego newsa w przypadku naszego bana od KSW. Czy według Ciebie sprawa MMANews ma być dla nas ważniejsza niż sprawa MMAROCKS?

Jakubie, miej do swoich czytelników trochę szacunku. Miałeś już przygotowane oświadczenie i wystarczyło kliknąć "enter", a że KSW się obsrało, to się z tego wycofałeś. I jest to potwierdzone Twoimi słowami, proszę więc bez takiej argumentacji.
 
Oczywiście nic, bo większość komentujących (nie mówię, że akurat Ty) ma wyjebane tak na Wojtka jak i na MMAROCKS i pewnie nawet nie widzieli zbyt wielu materiałów Mroza - z którego do niedawna była powszechna pompa - a po prostu wzięła się do pisania bo można całkiem fajnie dojebać KSW.
Księga ulicy mówi jasno, kto na KSW nie pluje, temu do mordy chuje.
 
Jakubie, miej do swoich czytelników trochę szacunku. Miałeś już przygotowane oświadczenie i wystarczyło kliknąć "enter", a że KSW się obsrało, to się z tego wycofałeś. I jest to potwierdzone Twoimi słowami, proszę więc bez takiej argumentacji.
Co w tej argumentacji jest niewłaściwego? To że gdy sprawa dotyczyła naszego portalu nie było newsa? - przecież nie było. A że mógł być czy też miał być (też zależy o którym razie mówimy, bo nie był to jeden incydent)? To w końcu MMAROCKS - nasz portal, a nie cudzy.

Więc nadal nie rozumiem dlaczego i na jakiej podstawie domagasz się od nas poruszania tematu Mrozowskiego.
 
Co w tej argumentacji jest niewłaściwego? To że gdy sprawa dotyczyła naszego portalu nie było newsa? - przecież nie było. A że mógł być czy też miał być (też zależy o którym razie mówimy, bo nie był to jeden incydent)? To w końcu MMAROCKS - nasz portal, a nie cudzy.

Więc nadal nie rozumie dlaczego na jakiej podstawie domagasz się od nas poruszania tematu Mrozowskiego.

No ale to Ty sugerowałeś, że nawet w waszej sprawie nie było takiego ruchu, a teraz skrzętnie przerzucasz temat, że dobro portalu ważniejsze od losów konkurencji. Ja tylko wykazałem, że minąłeś się w tym przypadku z prawdą. A oświadczenie to chyba znacznie poważniejsza sprawa niż zwykły news. Nawet nie potraficie o takiej ciekawostce i gratce wystukać newsa. Albo więc siedzicie już całkowicie w kieszeni KSW, albo... no właśnie. W każdym razie kliki by się zgadzały, a przecież to dla Was jest najważniejsze. ;)
 
No ale to Ty sugerowałeś, że nawet w waszej sprawie nie było takiego ruchu, a teraz skrzętnie przerzucasz temat, że dobro portalu ważniejsze od losów konkurencji.
Nie sugerowałem, tyko napisałem że nie było z naszej strony newsa (bo nie było), a to że dobro MMAROCKS stawimy wyżej niż dobro konkurencji wydawało mi się tak oczywiste, że niegodne wspominania, no ale drążysz temat to podaję.
Nawet nie potraficie o takiej ciekawostce i gratce wystukać newsa. Albo więc siedzicie już całkowicie w kieszeni KSW, albo.. no właśnie. W każdym razie kliki by się zgadzały, a przecież to dla Was jest najważniejsze. ;)
Interpretuj sprawę jak chcesz. Przecież od początku tematu masz pogląd wyrobiony. A uszczypliwości niepotrzebne. Serio nie mam albicji bycia samcem alfa w piaskownicy i ani mnie to ziębi ani grzeje.
 
Spoko, czym sie tu tak przejmować? Że nie będzie "wywiadów", w których pytania przybierają formę bezskładnych elaboratów? Tak bardzo będzie niektórym tego brakować? :mamedwhat:
 
Nie ma newsa bo to konkurencja... Jeszcze by mu z 5 widzów przybyło.
Każdy sobie coś tam skrobie.

Ostatnio zaczął robić bardzo fajne rzeczy - czyli te podcasty, a także streamowanie z wywiadów przed galą - mi tam się podobało. Ludzi na streamie 2 czy 3 tys to też jest spora wartość... Za duży by urósł.

Z innej beczki wystarczy posłuchać starych szczęk jak co odcinek podśmiechujki z niego były - a chłopak nie dał się, sporo pracy włożył aby wszystko ciągnąć.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top