Wojciech Mrozowski bez akredytacji na KSW 41, dziennikarz nie wejdzie też na żadną galę KSW!

Status
Not open for further replies.
Też się zastanawiam czy nie przesadzil chociaz tam gdzie duże pieniadze tam dużo innych pojechanych rzeczy
Ale nad czym się tu zastanawiać? Jeden z zawodników opisał nawet taką sytuację jednego Pana, którego znamy. Czyli lepiej nie pisać i wtedy wszystko gra? :beczka:
 
Podejrzewałem, że do końca roku może być tu 100 stron, tymczasem wygląda na to, że 100 stron będzie jeszcze przed końcem stycznia :penn:
 
Na początku oglądałem live dla śmieszkowania. Teraz już dla informacji. Co gorsze odkryłem, że jest świat poza cohones. I uwielbiam klikać zakładkę Polskie MMA :no dawaj:
 
Na początku oglądałem live dla śmieszkowania. Teraz już dla informacji. Co gorsze odkryłem, że jest świat poza cohones. I uwielbiam klikać zakładkę Polskie MMA :no dawaj:

To zmierza w złym kierunku... zaraz jeszcze ludzie odkryją, że jest coś więcej niż hejt w polskim mma! @redakcjo czas reagować!
 
https://www.mmanews.pl/2018/01/anto...strusa-w-roli-trenera-tomasza-oswiecinskiego/

Przeczytajcie komentarze, mnie bawio, zaczymałem się na "wspólnym lecie" i przyszedłem się podzielić, bo moja nie być samolubna faja
"Chmielewski ma kalafiory od strzelania z ucha" :mjsmile:

Swoją drogą 3 komentarze na krzyż, a Wojtkowi już "odechciewa się wszystkiego" jak to czyta. Jakby cohones było forum podpiętym pod jego portal to K&L już dawno mieliby go z głowy bo by chłopak zjechał na zawał przy pierwszym lepszym temacie o KSW.
 
Ale wydaje mi się że jeden jego komentarz, szczególnie ten " Sami zawodnicy też to docenią, zwłaszcza w kontekście MMAnews." i jeszcze jakiś że działamy na wspólne konto ( że oni, u mroza) basowa mi na myśl jedno spostrzeżenie, Mrozu czytam temat z bombą! I uczy się na błędach naszej redakcji! @defthomas jesteście APOSTOŁAMI. Polskiego mma!
 
Rozpierdalają Cię użyte słowa do opisania czynu, a nie sam czyn?

Nie chcę spamować, ale odpowiem Ci. I to będzie odpowiedź w podobnym tonie, co moim przedmówcy tam. Zbytnio mnie to nie szokuje. Taki to już świat. Natomiast konstrukcja tamtej wypowiedzi spowodowała wycieranie mojego monitora i klawiatury z kawy. :crazy:
 
Redaktorzy konkurencyjnych portali nie potrafią przeżyć, ze większość polskich fanów MMA uważa Mrozowskiego za najlepszego dziennikarza w tej branży...
Może najpierw jak zostaną dziennikarzami w jakiejś branży niech polepszą swoją wiedzę ogólną, bo ostatnio redaktor ITC twierdził, że w Brazylii mamy język brazylijski (i to nie było przejęzyczenie) a na MMA.pl możemy przeczytać, że zawodnik pochodzący z Indii jest... Indianinem. https://mma.pl/najblizszy-rywal-adama-wieczorka-wyjdzie-do-walki-z-polakiem-w-tradycyjnym-turbanie/
 
Redaktorzy konkurencyjnych portali nie potrafią przeżyć, ze większość polskich fanów MMA uważa Mrozowskiego za najlepszego dziennikarza w tej branży...
Może najpierw jak zostaną dziennikarzami w jakiejś branży niech polepszą swoją wiedzę ogólną, bo ostatnio redaktor ITC twierdził, że w Brazylii mamy język brazylijski (i to nie było przejęzyczenie) a na MMA.pl możemy przeczytać, że zawodnik pochodzący z Indii jest... Indianinem. https://mma.pl/najblizszy-rywal-adama-wieczorka-wyjdzie-do-walki-z-polakiem-w-tradycyjnym-turbanie/
Beczka
 
Redaktorzy konkurencyjnych portali nie potrafią przeżyć, ze większość polskich fanów MMA uważa Mrozowskiego za najlepszego dziennikarza w tej branży...
Może najpierw jak zostaną dziennikarzami w jakiejś branży niech polepszą swoją wiedzę ogólną, bo ostatnio redaktor ITC twierdził, że w Brazylii mamy język brazylijski (i to nie było przejęzyczenie) a na MMA.pl możemy przeczytać, że zawodnik pochodzący z Indii jest... Indianinem. https://mma.pl/najblizszy-rywal-adama-wieczorka-wyjdzie-do-walki-z-polakiem-w-tradycyjnym-turbanie/


Mocno się roześmiałem.
Szeroko idą...
 
Redaktorzy konkurencyjnych portali nie potrafią przeżyć, ze większość polskich fanów MMA uważa Mrozowskiego za najlepszego dziennikarza w tej branży...
Może najpierw jak zostaną dziennikarzami w jakiejś branży niech polepszą swoją wiedzę ogólną, bo ostatnio redaktor ITC twierdził, że w Brazylii mamy język brazylijski (i to nie było przejęzyczenie) a na MMA.pl możemy przeczytać, że zawodnik pochodzący z Indii jest... Indianinem. https://mma.pl/najblizszy-rywal-adama-wieczorka-wyjdzie-do-walki-z-polakiem-w-tradycyjnym-turbanie/

Tak się składa, że Wojtek w swoim wywodzie o historii też kilka rzeczy palnął (np. dość swobodna interpretacja tego, czym była cenzura w odniesieniu do PRL i swojej osoby). Co do brazylijskiego w Brazylii, to jest on na tyle inny od portugalskiego europejskiego, że czasem się używa takiego sformułowania i nie jest to traktowane jako błąd, chociaż częściej mówi się o brazylijskiej odmianie języka portugalskiego.
 
kurwa ludzie, albo coś jest błędem albo nie. Denerwuje mnie wieczne szukanie wymówek i usprawiedliwień dla niewiedzy i ignorancji :no no:

Jestem z wykształcenia filologiem polskim, które wszystkie swoje prace naukowe pisał z językoznawstwa i historii języka, więc wierz mi, nie jest tak, jak piszesz :)
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top