Wojciech Mrozowski bez akredytacji na KSW 41, dziennikarz nie wejdzie też na żadną galę KSW!

Status
Not open for further replies.
maxresdefault.jpg
 
Mrozu miał idealną okazję aby na nowo dołożyć do pieca na ostatnim strimie, niestety porzcuił swoje dziecko na śmietniku.:jon:
 
W zwiazku z ogloszona walka o pas Brave licze po cichu na Kube Kowalewicza, ale patrzac na to kiedy Wojtek rozmawial z nim ostatni raz obawiam sie, ze moze byc na tej liscie Lewego. Szkoda, ze tylko na tej.
 
Dla mnie to Kornik tylko raz stał obok konora, w klatce w Irlandii, później to nie wiem skąd te porównania, bo brodę miał? Ani rudy, ani nie posiada ręki Boga, jakiś wysoki, bez małpy na klacie. Gdzie Kornik do Konora podobny... :wink:
Chyba chodziło o image.
 
Wiesz, dla mnie to by była obelga jak ktoś by mnie do tego ciula porównał, więc niekoniecznie fani szukalinkogoś na wzór bożka :goldi:

E tam pierdolisz, gdyby conur pozwolił Ci opony w lambo zmienić, to byś pstrykał sobie selfie tak, byleby tylko conur znalazł zie w obiektywie, nawet za oknem za firanką, ale żeby był!
Koniec oftopu, inbo Wróć!

Albo jak w tej starej bajce. Inbo! Do miecza!
 
E tam pierdolisz, gdyby conur pozwolił Ci opony w lambo zmienić, to byś pstrykał sobie selfie tak, byleby tylko conur znalazł zie w obiektywie, nawet za oknem za firanką, ale żeby był!
Koniec oftopu, inbo Wróć!

Albo jak w tej starej bajce. Inbo! Do miecza!
:mamed:
 
Kurwa 23 stycznia jest, a tutaj mamy już murowanego faworyta do inby, tematu, cytatu, zjeba roku 2018. Gratuluję Panowie za dostarczenie przez te 89 stron wspaniałych przeżyć z dużą dozą śmiechu i zabawy.
 
Kto ma bliższy kontakt z Mrozem? Wśród redaktorów ma samych wrogów? @Wojtek123 ?
Chciałbym by ktoś sprzedał jego reakcje po tym co tu przeczytał. Możesz napisać na priv na FB jak cos masz.
 
Dobra z racji, że inba przygasa proponuje akcje. Potrzebuje 6 chłopa ( wszyscy ubrani na czarno, 4 kg kurzych piór, paczke truskawkowych kondomów i 3 kamery


Kto w to wchodzi?



a i jeszcze potrzebujemy adres domu Mroza :pjelen:
 
Kto ma bliższy kontakt z Mrozem? Wśród redaktorów ma samych wrogów? @Wojtek123 ?
Chciałbym by ktoś sprzedał jego reakcje po tym co tu przeczytał. Możesz napisać na priv na FB jak cos masz.

Ja mam lepszy pomysł, chyba że chodzi Ci o to samo, a więc.

Zhakuj mu kamerkę w laptopie, wyślij link do tego tematu, i każ mu go czytać, przy okazji hakuj mu obraz z pulpitu, żebyśmy widzieli reakcje na poszczególne strony, ale byłyby jaja gdyby Wojtek się wzruszył tym co tutaj można przeczytać.
Jeśli nie umiesz, to poproś gargamela, znaczy Wojka. Podobno @TYTUS owi zapierdolił skrzynkę na listy, pewnie takie cuda też potrafi. Chyba że ja coś źle kojarzę to poproś innego magika, bo za panowania Wojsława byłem "tylko" osobą zwiedzającą stronę główną więc mogę się mylić
 
To nie pierwszyzna, że właściciele organizacji lubią przypudrować nosek, czy tam na dwa baty wyjebać szesnastolatkę.
Jak by Mrozu miał powściągliwość w sobie i zyskał pełne zaufanie w środowisku, to po kilku latach mógł by wydać w formie wideo Taśmy Mroza :mamed:
I podejrzewam, że nawet niejednenu z nas by szczęka opadła :fjedzia:

Ten koment rozpjerdala, zwlaszcza podkreślony fragment

:no no:
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top