1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Wiedzmin 3 - GameZone

Discussion in 'Gaming' started by RaphTaba, May 17, 2015.

1. MuraS

MuraS KSW
    Lightweight

Komentarze:
    5,172
    Zdobyte Lajki:
    7,374
    Punkty:
    1,190
    Wy chore pojeby

Hightower, Puczi and LeeBuLee like this.
  2. midern

midern UFC
    Bantamweight

Komentarze:
    8,062
    Zdobyte Lajki:
    1,966
    Punkty:
    1,190
    Miasto:
    Lębork
    Home Page:
    Wreszcie mogę wejść do tego tematu, wiedząc o czym piszecie. Studia, studia, akademik, plejka kumpla i wiedźmin w moim wykonaniu. Mam przegrane 22 godziny jak na razie, zrobiłem zaledwie kilka misji w głównej fabule, cały czas siedze w Velen i robię misje poboczne. Mam 11 lvl. Wczoraj odkrywałem kilka nowych miejsc, zebrałem też runsztunek wiedźmiński ze szkoły kota (ból mam taki, że mogę założyć od 17 lvlu).

I teraz pytanie - co zawiera ten temat? Warto go prześledzić mi od pierwszej strony, znajdę coś ciekawego, czy tylko jakieś spoilery?

PS, Jakub, też ocaliłem Porońca :)

LeeBuLee likes this.
  3. LeeBuLee

LeeBuLee Bellator
    Welterweight

Komentarze:
    4,436
    Zdobyte Lajki:
    2,278
    Punkty:
    290
    Ja poprosiłem ją, żeby pojechała do Kear Morhen, potem Lambert ją chędożył ;)

cruor likes this.
  4. LeeBuLee

LeeBuLee Bellator
    Welterweight

Komentarze:
    4,436
    Zdobyte Lajki:
    2,278
    Punkty:
    290
    Zerknąłem tylko na dwie ostatnie strony, nie wiem czy warto wracać do starszych, lepiej ciągnąć nowe ;)

5. midern

midern UFC
    Bantamweight

Komentarze:
    8,062
    Zdobyte Lajki:
    1,966
    Punkty:
    1,190
    Miasto:
    Lębork
    Home Page:
    Widziałem też dysksuję o znakach. Ja korzystam w głównej mierze z Igni, które pozwala mi jakoś podpalać przeciwników, a część z nich na ogień jest wrażliwa. Coś tam niby mam ulepszone, na broni bodjże też mam wzmocnienie znaku. Aard tylko do wyważania drzwi. Ostatnio, zaczynając bardziej taktycznie, z potworami czy istotami o 7lvli mocniejszych ode mnie, zacząłem Quen używać i faktycznie, to jest dobre. Yrden? Dla mnie to jakaś kaszana. Komukolwiek bym nie rzucił, nawet istocie wrażliwej na znak, to nie więzi jej w pułapce. Ostatni znak z omamianiem umysłu użyłem ze dwa razy

6. LeeBuLee

LeeBuLee Bellator
    Welterweight

Komentarze:
    4,436
    Zdobyte Lajki:
    2,278
    Punkty:
    290
    Znak Yrden tworzy pole, w którym południce itp. stają się podatne na miecz, inaczej można machać godzinami ;)

7. midern

midern UFC
    Bantamweight

Komentarze:
    8,062
    Zdobyte Lajki:
    1,966
    Punkty:
    1,190
    Miasto:
    Lębork
    Home Page:
    Ojapierdole, ale fail z mojej strony. Raz południcę koło studni w pobocznej jakoś zabiłem, ale mega się męczyłem. Trzy inne w świecie ominąłem, bo mnie zabijały. Próbowałem je łapać w Yrden, ale bić w tym Yrden niekoniecznie. Oj wrócę się w kilka miejsc, aż mi jest teraz głupio.

A co do samego wiedźmina, to przyznać muszę, że ten tytuł zapoczątkował moją przygodę z fantasy. Zaczęło sie od tego, ze przeszedełm grę Wiedźmin 1 i jestem pewny, ze gdyby nie ta gra, gdyby nie hisotira o Białym Wilku, to za Chiny nie przeczytałbym książki. A wciągnąłem wszystki książki, całą sagę, wtedy ogarnąłem Wiedźmina 2, obejrzałem Władcę Pierścieni, przechodziłem Skyrima i zakochałem się w tym świecie. Teraz pykam w Trójeczkę i nie będe penie pierwszym, który napisze, że czeka/marzy o serialu od np. HBO o Wiedźminie, który byłby fenomenem.

LeeBuLee likes this.
  8. Puczi

Puczi Dobry człowiek

Komentarze:
    6,689
    Zdobyte Lajki:
    2,857
    Punkty:
    1,190
    Aksji jest fajne w misjach, czasem podczas rozmów z kimś masz możliwość użycia znaku do przekonania kogoś - przy okazji dostajesz wtedy więcej doświadczenia.
    Yrden jest potrzebne do walki z niektórymi bossami, zwłaszcza w dodatku Krew i Wino ;) Quen jest według mnie najważniejsze, zwłaszcza jak walczysz z kimś, kto zdejmuje Cię na 2 strzały, albo z dużą ilością rywali - poprzednio ulepszałem, wtedy tarcza Cię leczy podczas walki - tym razem odkryłem umiejętność z drzewka czwartego, powodującą, że jedzenie leczy przez 10 minut. To jest dobre aż do przesady.
    W takim wypadku warto wydać punkty na szybkie ataki, adrenalinę itp.

Ktoś w ogóle korzysta z petard, olejów itp?

LeeBuLee likes this.
  9. LeeBuLee

LeeBuLee Bellator
    Welterweight

Komentarze:
    4,436
    Zdobyte Lajki:
    2,278
    Punkty:
    290
    Grając pierwszy raz, też nie wiedziałem o Yrden i męczyłem się z tą południcą. Moja przygoda z RPG rozpoczęła się od Gothic 1, ciągle powracam do tej gry, jak i całej jej serii. Słyszałeś o filmie Wiedźmin Tomasza Bagińskiego? Podobno ma być anglojęzyczny, budżet niski, ale może coś z tego wyjść, w końcu Bagiński to spec od animacji ;)

10. LeeBuLee

LeeBuLee Bellator
    Welterweight

Komentarze:
    4,436
    Zdobyte Lajki:
    2,278
    Punkty:
    290
    Ja nie korzystam, petardy są tylko wymagane do niszczenia gniazd potworów.

11. HubiSSJ3

HubiSSJ3 UFC
    Middleweight

Komentarze:
    13,466
    Zdobyte Lajki:
    3,568
    Punkty:
    1,790
    Bestiariusz kolego, bestiariusz. Bez tego czasami możesz się tłuc z potworem bardzo długo. Czasami też trafi się jakaś odmiana danego potwora, która nie jest czuła na to samo co "podstawowa" wersja potwora i będziesz się męczył i dziwił dlaczego to nie działa.

LeeBuLee likes this.
  12. midern

midern UFC
    Bantamweight

Komentarze:
    8,062
    Zdobyte Lajki:
    1,966
    Punkty:
    1,190
    Miasto:
    Lębork
    Home Page:
    Czasem zarzucam petardę, jak jakaś grupka stoi w dalszej odległości. Niektóre potwory otrzymują sporo obrażeń od tego. W takrcie walki niespecjalnie rzucam. Oleje stosuję jak mam już jakiś poważniejszy problem z którąś z istot, która jest kilka poziomów wyżej ode mnie.

O filmie słyszałem. Kompletnie zapomniałem o Gothicu i Bezimienny,. też grałem. Cały czas mam w szafie pudełko Gothic 2 z dodatkiem noc kruka.

Śledzę Bestiariusz, patrzę na co jest podatny, ale opisówek nie zawsze czytałem i tu wyszła ta głupota z południcą.

LeeBuLee likes this.
  13. HubiSSJ3

HubiSSJ3 UFC
    Middleweight

Komentarze:
    13,466
    Zdobyte Lajki:
    3,568
    Punkty:
    1,790
    Chyba ażdy upiór jest podatny na Yrden, niektóre też na Igni lub Aard. Ale jak Cię atakują upiory, to w ciemno możesz rzucać Yrden.

14. cruor

cruor WSOF
    Light Heavyweight

Komentarze:
    3,458
    Zdobyte Lajki:
    2,450
    Punkty:
    790
    Ja tak samo. :beer:Po chędożeniu nie miałem serca jej zabijać. No i miałem nadzieję, że w Kear Morhen może dojść do powtórki:DC:

LeeBuLee likes this.
  15. LeeBuLee

LeeBuLee Bellator
    Welterweight

Komentarze:
    4,436
    Zdobyte Lajki:
    2,278
    Punkty:
    290
    A tak w ogóle dubbing Zosi Zborowskiej poezja ;)

16. midern

midern UFC
    Bantamweight

Komentarze:
    8,062
    Zdobyte Lajki:
    1,966
    Punkty:
    1,190
    Miasto:
    Lębork
    Home Page:
    Która to jest opcja? Ja dopiero po przeczytaniu tego tematu zacząłem ogarniać adrenalinę i te sprawy

17. Puczi

Puczi Dobry człowiek

Komentarze:
    6,689
    Zdobyte Lajki:
    2,857
    Punkty:
    1,190

Smakosz - to, co mam zaznaczone na srebrno.

18. midern

midern UFC
    Bantamweight

Komentarze:
    8,062
    Zdobyte Lajki:
    1,966
    Punkty:
    1,190
    Miasto:
    Lębork
    Home Page:
    Nie mam czwartego rzędu jeszcze z tymi umiejętnościami, mam trzy...

19. MuraS

MuraS KSW
    Lightweight

Komentarze:
    5,172
    Zdobyte Lajki:
    7,374
    Punkty:
    1,190
    Od połowy gry nie używałem jedzenia. Najlepsza jaskółka + dekokt jakiś tam + zdolność która z kompletem adrenaliny w przypadku śmierci odnawiała żywotność. To plus wyjebany w kosmos znak quen w zupełności wystarczało. Na bossów można jakiś wywar co za zużytą żywotność leczy, albo za zadane obrażenia.

20. midern

midern UFC
    Bantamweight

Komentarze:
    8,062
    Zdobyte Lajki:
    1,966
    Punkty:
    1,190
    Miasto:
    Lębork
    Home Page:
    Tak, właśnie ogarnąłem te umiejętności z przywracaniem życia po 0 na podstawowe adrenaliny.

Share This Page