Wiedzmin 3 - GameZone

Kurde nigdy nie grałem. Muszę w wolnej chwili zabrać się na PC. Jakieś konrektne wersje polecanie i platformę? Jakieś remaki, GOTY itp?
Łoooo panie to czeka cię wiele godzin kapitalnej rozgrywki.Ja ogrywałem ten tytuł na PS4 parę lat temu w okolicach premiery i myślę że tej zimy przyatakuję remaster na PS5 jak będę miał więcej luźnego czasu.
 
Fakt, że ludzie zaczęli doceniać polskiego Wiedźmina świadczy tylko o skali partactwa Netflixa. Zastanawiam się jak można być tak chujowym producentem żeby złoto w gówno zamienić? Przecież tu nawet nie trzeba było niczego tworzyć od zera. Był wykreowany świat, marka znana na świecie, rzesze fanów. Kim są ci ludzie, bo z tego co widzę żadnych sukcesów nie odnieśli w swojej karierze? To samo tyczy się Amazona i Władcy Pierścieni.
 
Kurde nigdy nie grałem. Muszę w wolnej chwili zabrać się na PC. Jakieś konrektne wersje polecanie i platformę? Jakieś remaki, GOTY itp?
Wiedźmin 3 goty. Z automatu będzie odświeżona wersja chyba.
Historia jest top of the top.
Radzę robić wszystkie questy poboczne, żeby potem nie żałować, gra jest tak dobra, że nie chce się jej kończyć :)
 
W zime atakuje remaster :bleed: plus jakies mody. Nigdy nie gralem w Wieska na zadnych modach a wszystkie czesci juz ukonczylem, 3 chyba 2 razy, 1 i 2 to juz nie zlicze ile. Czas bedzie pomodowac troche.
 
W zime atakuje remaster :bleed: plus jakies mody. Nigdy nie gralem w Wieska na zadnych modach a wszystkie czesci juz ukonczylem, 3 chyba 2 razy, 1 i 2 to juz nie zlicze ile. Czas bedzie pomodowac troche.
Też tak zacząłem robić, że w zimę kupuje sobie konsolkę i te 3-4 miesiące gram w gierki. Później w marcu lub kwietniu sprzedaję z delikatną stratą i wychodzi mi np 100 zł kosztu za kilka miesięcy dobrego grania. W te zimę z pewnością wleci Wiesiek i residenty
 
Też tak zacząłem robić, że w zimę kupuje sobie konsolkę i te 3-4 miesiące gram w gierki. Później w marcu lub kwietniu sprzedaję z delikatną stratą i wychodzi mi np 100 zł kosztu za kilka miesięcy dobrego grania. W te zimę z pewnością wleci Wiesiek i residenty
Dobry myk - nigdy takiej opcji nie przekminiałem ale wydaje się to niezły patent na to żeby pograć w nowe tytuły... :frankapprove:
 
Dobry myk - nigdy takiej opcji nie przekminiałem ale wydaje się to niezły patent na to żeby pograć w nowe tytuły... :frankapprove:
I przede wszystkim nie ma moralniaka, że tętniący życiem świat się porzuca względem konsoli. Zimowe granie wybacza więcej :) w listopadzie pewnie zamówię zaś PS4 chociażby i ogram, co akurat dusza podpowie. Na pewno residenty evil 3 i 4
 
I przede wszystkim nie ma moralniaka, że tętniący życiem świat się porzuca względem konsoli. Zimowe granie wybacza więcej :) w listopadzie pewnie zamówię zaś PS4 chociażby i ogram, co akurat dusza podpowie. Na pewno residenty evil 3 i 4
ja miałem inna metodę - desinstalka wszystkiego, włącznie z clientami typu gog/steam itd. wtedy nie chciało mi się czekać na instalacje itd i po prostu w nic nie grałem - ale to też nie jest wyjście
 
I przede wszystkim nie ma moralniaka, że tętniący życiem świat się porzuca względem konsoli. Zimowe granie wybacza więcej :) w listopadzie pewnie zamówię zaś PS4 chociażby i ogram, co akurat dusza podpowie. Na pewno residenty evil 3 i 4
Wersja 4 residenta na PS4 to niezła chujnia.Lepiej na PS5 albo XSX.
 
Wersja 4 residenta na PS4 to niezła chujnia.Lepiej na PS5 albo XSX.
Dokładnie. Niestety PS4 zostało olane przez producenta. Z drugiej strony tęsknię za starymi wymianami generacji sprzętu. Wychodzi nowy to automatycznie koniec supportu dla starego.
 
16839667004244157515308159978499.jpg
ukryty portal w Velen w lokacji zniszczony bastion. Dźwignie zaczęły działać mi dopiero na next genowym updacie. Trzeba znaleźć trzy przełączniki i otwiera się ukryty teleport.
 
Pierwsze podejscie zrobione. Podstawka skończona jadę krew i wino. Już skompletowany arcymistrzowski rynsztunek szkoły niedźwiedzia. Po dodatkach zrobię chwilę przerwy i odpalam poziom Droga do zagłady.
Odnośnie oceny samej gry to Wlll nafdl jest dla mnie grą wszechczasów. Wiesiek trochę się postarzał, next gen łata nie przykrywa wszystkich zmarszczek ale to nadal produkt dwie półki wyżej od twórczości wyrobników z ubi soft i bethesdy.
Niestety zestawiając to z innymi produktami Redow widać niestety ze był to jednorazowy przebłysk geniuszu w dużej mierze oparty na już istniejącym uniwersum . Technicznie nadal leżą, gra ma wciąż te same bugi itd Pomijając historię to wiedźmin technicznie przy takim Horizon Forbidden West jest technicznie słaby i niedopracowany. Nie jestem fachowcem od silników i grafiki ale grając na zmianę w pierwszoligowe tytuły od Sony na przemian z wiedźminem czuje się ta biedę techniczną. Nie chodzi o to że gra jest stara tylko o jej dopracowanie. Dziwne czasem kolizje z potworami i otoczeniem , animacja plotki, znikające odgłosy cięć podczas walki z większą grupą przeciwników. Jednak dziury w scenariuszu np ocalała wiedźma zabiera Ciri medalion vesemira a młoda wiedźminka paraduje z nim przy pasie na koniec gry mimo że moja ścieżka scenariusza to wyklucza.
Jak na action RPG i tak jest lepiej niż u konkurencji ale niestety do ideału dużo brakuje. Sądzę że gdyby nie świat wymyślony przez Sapkowskiego byłby przeciętniak.
 
Ja sobie teraz ogrywam Wiedźmina 3 na GeForce Now, na starym laptopie. Na darmowym koncie, godzinne sesje. Spoko, i dodali sporo nowych gier.
 
Fajnie wchodzi Wlll next gen. Jadę już poziom Droga go zagłady. Niby wszystko fajnie ale żeby po tylu latach wciąż te same bugi? Na nowej grze+ zniknąl mi drogowskaz szybkiej podróży z Wrońcow a na krew i wino po upadku po pierwszym spotkaniu z ukrytym bezpowrotnie straciłem ulepszona jaskółkę. Na szczęście schemat pokazał się powtórnie u handlarza. W corvo Bianco w szklarni nie odrastają mi zioła nawet po miesiącu medytacji. Gra jest wspaniała ale technicznie nadal się krzaczy.
Śmiem twierdzić że cyberpunk to nie był przypadek tylko niestety Redzi nie potrafią zrobić gry z akceptowalną ilością błędów.
 
16847620861823661062866970743412.jpg
jedno z najbardziej tajemniczych i budzących najwięcej domysłow miejsc w wiedźminie zostało otwarte w next gen update. Wiąże się z tym dodatkowa misja zlecona przez kapłana wiecznego ognia. Zaczynam...
Edit. Zapomniałem dopisać se chodzi o Diabli Dół w Vellen
 
Po ogarnięciu kopalni misja na ciąg dalszy w Kaer Morhen. Poszukiwania schematów zapomnianego rynsztunku szkoły wilka. To nowa zbroja i miecze których wcześniej nie było.
 
@Risky Dodali coś nowego poza tymi gównami z Netflixa?
To co pisałem wcześniej z trzema dźwigniami w Vellen, diabli dół też jest otwarty . Tyle znalazłem jak zacząłem lizać ściany. Jeszcze nie obczaiłem szczegółowo skelige i dodatku krew i wino. Najpierw przeszedlem szybko na niskim poziomie trudności żeby zrobić nową grę plus na najwyższym. Bawię się tak dobrze jak siedem lat temu. Gra wygląda super i w końcu na konsoli jest 60fps.
Zabawa zaczyna się na poziomie "droga do zagłady" plus w opcjach podniesiony poziom trudności przeciwników.
 
Wygląda na to że ostatnie podejście po Wieśka po updacie zakończone. Bawiłem się tak dobrze jak po premierze. Dla mnie dalej jest to gra wszechczasów. Łącznie spędziłem tutaj ponad 1000h w ciągu 7 lat.
 
Wygląda na to że ostatnie podejście po Wieśka po updacie zakończone. Bawiłem się tak dobrze jak po premierze. Dla mnie dalej jest to gra wszechczasów. Łącznie spędziłem tutaj ponad 1000h w ciągu 7 lat.
Szacuneczek byku, przede mną wciąż podejście na PS5 do tej next genowej wersji, ale chyba powoli do tego dojrzewam. :) Muszę najpierw skończyć Hogwarts Legacy, następnie Jedi Survivor i w końcu znów przyjdzie czas co by ponownie utrzeć nosa Gonowi :fjedzia:
Na PC skończyłem trzy razy, każde podejście to 150-160h, ostawały się na mapie tylko pojedyncze pytajniki na kompletnych wypizdowach w archipelagu Skellige
 
Szacuneczek byku, przede mną wciąż podejście na PS5 do tej next genowej wersji, ale chyba powoli do tego dojrzewam. :) Muszę najpierw skończyć Hogwarts Legacy, następnie Jedi Survivor i w końcu znów przyjdzie czas co by ponownie utrzeć nosa Gonowi :fjedzia:
Na PC skończyłem trzy razy, każde podejście to 150-160h, ostawały się na mapie tylko pojedyncze pytajniki na kompletnych wypizdowach w archipelagu Skellige
W sumie jakbym miał wybrać jedną grę z ponad pół tysiąca które skończyłem to byłby to wiedźmin.
 
Wygląda na to że ostatnie podejście po Wieśka po updacie zakończone. Bawiłem się tak dobrze jak po premierze. Dla mnie dalej jest to gra wszechczasów. Łącznie spędziłem tutaj ponad 1000h w ciągu 7 lat.
:frankapprove:
Ja niedługo robię przymiarkę na wieśka by w końcu wbić platynę
 
Back
Top