UFC Undisputed 3

DoozyAndGrooby nikt Cie tu przecież nie hejtował :) napisałem tylko że mi działa i jak widać Dssport też, i dopisałem co wynika z Tego komunikatu co Ci wyskakuje.



PS. Ale popróbuj jeszcze jutro czy w kolejne dni bo nastepne kody moga się jeszcze pojawić, także warto przypilnować.



PS2. Mameda sam robiłeś czy ściągałeś czyjegoś Cafa ? bo widziałem ze jest do ściagnięcia ale lipa ze statystyki nie są ustawione ani ciosy tylko sam wygląd a do tego statystyki kazdy skill na 1 przy każdym ściaganym Cafie miałem.
 
Dobrzy jesteście jak gracie na ultimate. Ja na expercie tracę jakiekolwiek szanse kiedy walka schodzi do parteru, każdy mój ruch kończy się reversalem przeciwnika.
 
no jak dla mnie Ultimate jest wypas ten poziom i fajnie się gra.



Highlander to może przejdz tutorial przynajmniej ten związany z walką w parterze i poćwicz pózniej na trudniejszych poziomach, ja to w ogóle jakoś tak miałem ze od pierwszego UFC zaczynałem odrazu od najtrudniejszego poziomu i były baty i baty aż wkońcu zaczeło się wygrywać :)
 
A jak sobie radzisz z parterem? Robisz reversale i blokujesz przejścia przeciwnika? Ja mam trochę z tym problem.
 
@Shogun86 <- sam zrobiłem tzn. starałem się ale cudownie nie wyszło choć na 1szy rzut oka widać kto to raczej. Co do statystyk to wybrałem mu styl bazowy MMA więc wszystko ma między 70-80 poza Stamina, Cardio, Strength i ledwo co tam wyuczone, online Mnie zamiatali jak Nim grałem.
 
Highlander przejścia przeciwnika blokuje ,a co do reversali to robie chociaz rzadko z nich korzystam.



No i tyle ze Highlander jeśli przeciwnik ma dużo wyższe skille parterze to staram się nie dać sprowadzić walki do parteru bo na ultimate wtedy mogą być problemy a jesli już dojdzie do tego to próbuje wymusić pasywność lub jak najszybciej uciec do stójki no chyba ze uda się reversal.



DoozyAndGrooby to nieżle a jest tez do ściągnięcia widziałem odwzorowany prez kogoś, a ja zrobiłem logo MMAROCKS i tez dałem do pobrania :)
 
Tez w parterze na ulimate mam starszne problemy jak jestem z gory to przy prawie kazdej probie przejscie laduje na plecach, a z plecow glownie tworze pasywnosc. Wie ktos moze jak kogos przesweepowac?
 
Dssport ja tam z góry jak jestem nie mam duzych problemów poprostu nie próbuj na siłe i na przypał jak najszybciej zmieniać pozycji staraj się wyczuć moment kiedy to zrobić, naprzykład spróbuj raz przejścia jak zablokuje to nie wal odrazu kolejnej próby przejścia tylko uderz coś w parterze zablokuj próbe zmiany pozycji czy powrotu do stójki i dopiero znowu sam spróbuj Ty przejścia,
 
Jak już rozmowa o CAF'ach się toczy, to podam link na CAF'a około 95 - 99 overall :-)
http://undisputed.pl/nie-super-ale-dobry-caf-tutek-vt2428.htm

Sam pisałem, ale na lekcjach grafiki w szkole bo mi się nudziło (dlatego tak chaotycznie napisane).

Ogólnie to polecam takiego CAF'a jak ktoś bierze swojego CAF'a "kozaka" z overallem 95, a ty mu wskoczysz z takim co ma 100 :-)
Też nie lubię jak ludzie biorą Jones'a w ranking match, to wtedy też biore swojego Couture'a z ovem 100.

Ja bym chętnie sobie pograł z wami, więc podaje swój PSN ID: KoschecK112
 
Gram na xboxie ;)







To dziwne... Teraz w obronach pasa robię co chcę , każdego kończe w pierwszej rundzie w dowolny sposób, bawię się nimi... a w walce o pas z Fitchem jedyny raz w życiu grałem w piątej rundzie i cały łeb miałem czerwony , ale wygrałem i tak.
 
A hubi, ty się pytałeś jak zmienić poziom trudności w title def mode. To powiem ci, że się nie da :P
Musisz przejść na nowo title mode na wyższym poziomie. Tak samo jak byś chciał grać nowym zawodnikiem.
 
To tragedia . Bo mam wrażenie , że walcze na najniższym. W sumie , chyba tylko GSP tak opanowałem ,bo gdy gram nim to nawet na expercie wygrywam , a innymi zawodnikami zdarza mi się nawet na Advanced przegrywać...
 
a mi się wydaje, że to nie ma znaczenia na jakim poziomie przejdziesz Title Mode. Po prostu zawsze poczatki (pierwsze 20-30 walk) sa zenujaca latwe. Poziom wzrasta systematycznie. Przeszedłem Sugarem na Expercie i pierwsze walki sa banalne
 
Ja grałem Kos'em na expercie chyba z 50 walk w title def i cały czas poziom wydawał mi się taki sam. A grałem w to tylko po to, żeby odblokować ksywke dla CAF'a :-).

Ogólnie ja już tak wyczułem gre, że nawet na ultimate little Nogiem potrafię poddać Jones'a, albo wywalczyć decyzję z korzyścią dla mnie.
Ale za to co nie którzy potrafią ze mną zrobić online, to bania mała.
A tak wgl to mam w online w ranking match 12 wygranych (9 by sub :-)) i 2 przegrane z typami którzy potrafią tylko walczyć z side control bug. Mam nadzieje, że kiedyś to naprawią z jakimś patch'em, bo poprostu mam ochote wyrzucić konsole przez okno przy tym jak tłuke typa dwie rundy, a w trzeciej wkońcu dopadnie boczną i napierdala: kolana i łokcie, zmęczy się to przytrzyma i znowu napierdala -,-
 
ogolnie wysoki poziom jest online? Na Expercie zazwyczaj wygrywam stojka, z parteru uciekam jak najszybciej. Dam rade czy za wczesnie? :D
 
Ja preferuje parter, ale sam tylko w konieczności sprowadzam. No chyba, że knockdown to wtedy też wskakuje w parter.
Poziom online jest strasznie różny. Są ludzie co mają rekordy 2-90, a są tacy co mają około 100-10. Z niektórymi mogę się bawić, z innymi wymuszam decyzje przez ciągłe próby subbów :-).
Pograj na player match (czy coś takiego), a nie na ranking match. Tu i tu grają ci sami.
W online też zdarza się dużo takich losowych błędów i można się nieźle wściec.

BONUS:

Tego brakowało :-) od 02:20
 
Sprzedam UFC Undisputed 3



Więcej tutaj:







http://allegro.pl/ufc-undisputed-3-i2380392988.html
 
Gram sobie w to UFC przez live'a pierwsza godzine i sie tak zastanawiam czy wszystko jest ok z side control. To jest normalne, że tak łatwo można wygrać/przegrać przez ta pozycje? Tj. mam na mysli bardzo trudne 'łapanie' ciosu. To jest ten bug o ktorym ktos wspominal wczesniej?
 
Tak, to jest błąd gry. jeżeli masz szybkiego zawodnika i zaczynasz spamować ciosami z side control to jest strasznie trudno uciec przeciwnikowi (zwłaszcza jak są lagi). Dodam, że wystarczyło by zrobić tryb simulation na ranked match'ach i byłoby po sprawie, ponieważ nie dało by się spamować bo zaraz miałobysię 0 stamy. Ja ci mogę tylko poradzić, że idealnie po jego uderzeniu (oczywiście zasłonionym) spróbuj go złapać w gardę lub jeżeli twój zawodnik to posiada, to przejść z bocznej do obalenia.
 
Sorry za wykopki, ale mam pytanko a po co tworzyć nowy temat.



Otóż mam pytanie czy gra UFC 2009,10 lub 3 ma wymagania odnośnie konsoli, tj. czy musi to być nowy xbox czy poleci na każdym? Co do PS to wiem że tylko na trójce, a jak to się ma do Xboxów? Z góry dzięki za odpowiedz.
 
Jak na tę chwilę finanse nie pozwalają na nową (wakacje dla 2 osób kosztują) więc rozejrze sie za czymś używanym. U kumpla grałem i wciągneło trochę co mnie dziwi bo ja za grami to nie jestem.
 
nie wiem jakie są ceny uzywanych ale nowe to obecnie wydatek rzedu 1100 zł. to cholerstwo wciaga więc Cię rozumiem, mnie jak PSX wciagnał to zachowuję ciągłość między konsolami od sony. i tak przy okazji jakbyś sie zastanawiał nad wyborem x360 czy ps3 polecam soniaka ;)
 
Painkiller



Bez przesady z tymi cenami, nowy Xbox 360 kosztuje już od 700 zł(z najmniejszym, bo czterogigowym dyskiem twardym i bez kinecta).
 
pare dni temu po media markt się kreciłem i tam ps3 wlasnie kolo 1100 kosztowało. x 360 bym nie kupił, nie przekonują mnie te konsole dlatego o niej się nie wypowiadałem ;) tylko nie dopisałem, ze mi chodzi o PS3
 
Pewnie ten pleyak był w zestawie z playstation move, dlatego był taki drogi. Xbox z kinectem i największym dyskiem też może kosztować w granicach 1100-1200.



Natomiast co to obu konsol, to ja nie widzę szczególnych różnic między nimi, tak żeby stwierdzić, że któraś jest lepsza. Jedyna różnica mająca jakiś wpływ na grę to kształt padów(tutaj jestem za padem od Xboxa, który jest moim zdaniem znacznie wygodniejszy), reszta nie ma żadnego znaczenia.



Jeśli chodzi o inne aspekty, nie-techniczne, że tak powiem to faktycznie Playstation jest obecnie lepszym wyborem - przemawiają za tym dwie rzeczy: większa ilość exclusive'ów i darmowa gra przez sieć.



EDIT: Przejrzałem ceny i Xbox z największym dyskiem, kinectem i grami w zestawie może kosztować nawet 1600-1700 zł. Co nie zmienia faktu, że z jednym padem, bez gry i bez kinecta można kupić nówkę za 700 zł.
 
Back
Top