UFC Undisputed 3

Polecam znany portal aukcjny albo gametrade.pl gdzie poza wymianą można gry kupić, nowe i używane po najniższych cenach.
 
@ Bullinho
Ten dodatek pozwala na zagranie Sakarą, Korean Zombie, Hathawayem, Krusem i Noke. Do pobrania w Xbox Live( w PSN zapewne też).
 
Jezeli chce odblokowac Nicka , Lauzona i innych musze zalogowac sie w Xbox Live i gdzies tam wklepac ten kod co dodany jest do plytki tak?
 
Zapytam w tym bo nie widze tematu do starszych wersji gry. Otóż mam problem w UFC 2010. Chcę się w trybie kariery nauczyć rzutu z klinczu, tylko że nie moge bo żeby dostać punkty dla tej to muszę wykonywać jak najwięcej rzutów z klinczu, a problem w tym że mój zawodnik żadnego nie potrafi. Wie ktoś co z tym zrobić?
 
Jest tak jak mówi Highlander, poszukaj w campach nauki tego rzutu, osiągnięcie choćby pierwszego poziomu pozwoli ci na wykonywanie takiego ruchu podczas walki.
 
Źle napisałem. Chodzi mi o to że jak chce się nauczyć tego Suplexu z klinczu to podczas nauki tej akcji muszę robić jak najwięcej rzutów z klinczu. Problem w tym że mój zawodnik żadnego rzutu nie umie.
 
Jeżeli ja dobrze rozumiem, to musisz po prostu wykonać kilka razy ten rzut na tym treningu o którym mowisz i zawodnik będzie go już umiał w walce. Kiedy podczas nauki akcji gra każe ci ją zrobić to niemożliwe jest, żeby się nie dało, coś musisz źle robić :)
 
Pomozecie z 2 rzeczami? Jak odblokowac dodatkowych fajterow i zrobic slam Rampem?
 
Alpa Chino



Dodatkowych fighterów odblokowujesz za pomocą kodu, jeśli nie miałeś wersji z kodem to nie będziesz miał do nich dostępu. Wyjątkiem jest Reem, który był oddzielnie za darmo, ale nie wiem czy dalej jest. Co do slamu to niestety nie pamiętam.
 
Dzieki za pomoc już rozkminiłem :D W trakcie nauki mogłem wykonać rzut którego sie uczyłem.
 
Mam pytanko odnośnie sterowania. Jakt zablokować kopnięcie na korpus ? I czy jest w ogóle możliwość obniżenia gardy na brzuch ?


I jeżeli dalej gracie online to chętnie dołącze do campu, mam dość rozłączania się ludzi, którzy dostają.



Pzdr.
 
@Egraam



Z tego co pamiętam trzeba wychylić gałkę w stronę zawodnika gdy ten wykonuje kopnięcie. Na pewno jest to pokazane w treningu.



@Seven25



Na Xbox Live są paczki z zawodnikami do kupienia.
 
Ja na PS store patrzyłem i nic nie znalazłem, może źle szukam a i ten nowy PS store, jakiś taki dziwny.
 
Back
Top