UFC Undisputed 3

@Semper Fidelis
Jak chcesz zrobić SUPER caf'a co będzie miał około 100 overall (tyle miał mój bez zbytniego przykładania się), to kiedyś napisałem o tym poradnik na http://undisputed.pl/, ale nie wiem czy jeszcze tam jest. Ogólnie to strasznie dawno nie grałem w UFC bo strasznie upierdliwy jest online, a na offie wszystko pozdobywałem i było mi już za łatwo :-) (dużo większą radoche sprawia bicie "żywej" osoby). Ale jak byś chciał to jak znajdę czas, mógłbym odpalić i przypomnieć sobie jak to się robiło i ewntualnie Ci tu napisać. Ale ja osobiście nigdy caf'ami nie grałem na online (chyba, że nie ranked i przeciwnik brał caf'a albo Bones'a) bo jest to trochę (według mnie) lamerskie. A granie takim CAF'em przeciwko cpu to też żadna frajda, więc w sumie nie wiem po co ja to pisze :-). Ja caf'a używałem tylko przeciwko Bones'owi na online i innym caf'ą.
Ogólnie radze przechodzić kariere dla własnej rozrywki, a w online brać normalnych fighterów.
 
Orientuje sie ktos moze czy z nawet bardzo slabym netem bede mogl grac w UFC na Xbox Live?
 
pain, karta placisz tylko tyle ile kosztuje dany produkt. zdrapka tak jak mowil kees, taka sama zasada jak na kartach do telefonow
 
Problem w tym ze mam router z malym likitem i zastanaeiam sie czy noglbym pograc po jego wyczerpaniu?


I 2 male pytanie czy znacie jeszcze tajie specjalne ruchy jak np wjazd po nogi Palharesem czy nozyce Ryo Chonnana?
 
ten wjazd po nogi Toquinho wlasnie dzis mi prawie noge urwal ze 2 razy, ja pierdole, troche mnie zaskoczyl. :)
 
Wjazd po nogę Pniaka na X360 robi się tak: LB + wciśnięcie do środka prawego sticka, kiedy to jesteśmy dość blisko rywala.
 
Wstyd się przyznać ale pierwszy raz podłaczyłem konsole do neta i nie wiem gdzie wpisać ten kod do gry online?



Zapisałem się już do PSN chyba tak to się nazywa i w instrukcji jest żebym wszedł w network i wpisał kod i jakoś tego nie widzę.



Mógłby ktoś pomóc i napisać gdzie to jest jak 5 letniemu dziecku?
 
Myślałem, że jak wpiszę ten kod z pudełka to będzie mi dane zagrać Nickiem Diazem a tu klops:(



Już chyba za późno żeby go jakoś zdobyć?
 
Bardock


Nie znam. Chcialem sie dowiedziec, czy znacie jakies inne i jak sie je robi.
 
Hmm... Matt Hughes rzuca przez pół octagonu swoim rywalem, jeśli zaatakujesz ze sprawla LB + prawa gałka ze wskazówkami zegara. Potrafi też przy czystym wejściu w nogi (LT + prawa gała w kierunku oponenta) przejść do supleksa, świetnie to wygląda. Każdy zawodnik może wykonać Powerbomba, jeśli nie dasz się w ogóle złapać wężykiem podczas trójkąta. Tak samo jest z gilotyną, wtedy wychodzi Spinebuster. Oczywiście najlepiej wygląda to w wykonaniu Rampage'a. :D
 
Jest jest. tylko troche ciezko sie w tym polapac i znalezc cos co interesuje
 
Mam tak samo jak Alpa Chino, patrzę i nie wiem co to jest, a w walce to już wgl rzadko się udaje jakąś akcje zrobić.
 
@Semper


Mój kuzyn kupił ostatnio Seasonal Pack i jakoś mógł zgarnąć Nick Diaza. Wiem, że jest on dostępny w dodatku "Contenders Pack".
 
ja wczoraj kupiłem Reema i ten dodatek z Diazem. Tylko mam wielki ból dupy bo nie było tam Riory Macdonalda -_-
 
jak masz konsolke podłączoną do neta na ekranie głownym podczas włączonej gry wciskasz kwadrat ( na dole ekranu jest legenda i lecąc z pamięci jestem zdania, że to jest kwadrat) łaczy Cię ze sklepem on line. Tam będziesz mógł kupić sobie gre, żeby zapisało Ci na dysku, pakiet 4 czy 5 postaci w którym jest Nick Diaz, osobno Overeema i jeszcze jakieś coś. klikasz na to co Cie interesuje ( przy pakiecie z Diazem jest jego twarz jako "okladka") i masz opcje ocen, kup, dodaj do koszyka, zrezygnuj. zakładając, że kupujesz musisz potwierdzić swoje dane z konta na Play Station Store. Ja płaciłem kartą kredytową więc musiałem wpisać na kogo jest karta, jej numer i jaką kwotę przeznaczam na swoje konto w PPS. Czym pokliłalem "dalej" pojawiła mi się opcja na ściągnij i zainstaluj. Jak mi napisało, że się zainstalowało nacisnąłem 2 razy kólko i wrócilem do ekranu gry, gdzie miałem już zakupione postacie jako grywalne. Co ważne jak kupisz powiedzmy Overeema to przy wyborze postaci nie będziesz mial go w tej samej kolumnie w której jest Junior, Cain, Lesnar itd tylko krzyżakiem w prawo zmieni ci się na roster Pride i raz jeszcze i będzie kolumna DLC i tam będziesz miał dokupionych zawodników.







Mam nadzię, że pomogłem
 
@Painkiller



a da się zapłacić normalnie z konta przez neta, czy trzeba przez paypal'a kombinować.
 
Painkiller dzięki za świąteczny prezencik. udalo sie sciagnac i juz pykam:)







Seven25 ja mam na karcie do bankomatu napis VISA i zaplacilem normalnie karta przez ten Play station store podajac swoje dane numer karty itp. i sciagnelo mi z konta 20zł (bo tyle najmniej pobieraja) a za dodatki zaplacilem 10zl + 2 za darmo i zostalo mi 10zl na tym koncie







Bullinho ale tam nie ma innego paka z zawodnikami :(











Rozumiem, ze jak zaplacilem za te dodatki to normalne gry tez moge kupic z tego PSS robiac tak samo?
 
Back
Top